+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: złe samopoczucie

 1. #1
  Nie zarejestrowany
  Guest

  złe samopoczucie

  Od jakiegoś czasu mam złe samopoczucie w środku mnie coś skręca nie mam motywacji do niczego nic mi się nie chce robić jak robie lekcje to nie chce mi się robić wogule wydaje mi się że wszystko jest takie trudne do zrealizowania to co se postanowiłem często się stresuje też np jak ziomek coś napisze czy gdzieś jade czy coś to aż mi serce lata stres drgawki . Od środka mnie coś skręca tak że bym coś rozwalił jakieś drzwi czy coś no nie wiem co się dzieje szukałem odpowiedzi na te pytanie ale to zawsze ślepa uliczka z niczego się nie ciesze np chce o czymś pomyśleś z dzieciństwa czy coś to jakos tak nic się nie dzieje

 2. #2
  Nie zarejestrowany
  Guest

  edit

  dodam też że mam tak że np jak wstane z krzesła podchodze do drzwi i mam taki dylemat czy wrócić do krzesła czy wyjść z pokoju nie tylko z tym krzesłem w innych sytuacjach też tak mam . kolejna sprawa że jak mam świadomość że idę gdzieś do ludzi to serce mi szybko bije i mam stres . gdy to pisze i tylko pomyślałem to też tak miałem tak jakby nie mogę się uspokoić

 3. #3
  stalker 8
  Guest
  To za wczorajszy wpis - że tak szybko zakopujecie tematy znowu - co tylko się odezwę?


  Настоящий русский генерал [Nastojaszćij russkij gjenierał]
  14 417 587 просмотров•8 апр. 2011 г.  ru.wikipedia.org/wiki/Старение_(биология)

  ru.wikipedia.org/wiki/Старение_человека#:~:text=Стар ение человека, как и старение,человека и последствия этого процесса.

  W bocznym panelu Wikipedi masz odpowiedniki artykułów na ten sam temat: po polsku, angielsku, niemiecku (oj jest porządnie po niemiecku i zobacz jakie jeszcze masz odnośniki stamtąd).

  Proponuję, jaskółkę - ćwiczenie z moich czasów szkolnych: 10 powtórzeń po 10 sekund, 5 sekund przerwy między powtórzeniami. Wytrzymasz? Nie? - To po pięć . (5)

  Nogi prostujesz w kolanach, głowa patrzy w podłogę, bo uszkodzisz szyjny. Napinasz się do rozciągania cały w tej pozycji - wzdłuż i w poprzek, biodra wypychasz do góry (przyjemnie).

  Ostatnio miałem już tak, że usypiając na krześle i próbując wstać poczułem taką słabość w nogach, że się wy... jak ten wilk z kreskówki, a chodzi mi się jak słabo to aż powiem (i mało tchu)

 4. #4
  stalker 8
  Guest
  Nie rób tego ćwiczenia, bo się zniechęcisz.
  A niektórym o to nawet chodzi i nie rozumiałem tego przez lata, że to taka właśnie kultura.

  Aktualnie czuję się zniechęcony, do dalszego komentowania tutaj.
  Z dzieciństwa wspomnienia, to pożółkłe kartki z lat osiemdziesiątych i czarno białe gazety jeszcze w dziewięćdziesiątych, a teraz zobacz jaka jakość, więc co się dziwisz.

  Przyjemność, pozorna i krótkotrwała (w tym ćwiczeniu) a na dłuższą metę stracony czas i można się nabawić kontuzji, trwałego kalectwa. O czym się już w spóźnionym wieku przekonałem wykonując na ślepo inne ćwiczenia. Jeśli ma się słabe więzadła, mięśnie, to właśnie tak będzie.
  Otóż drugą połowę ciała mam zbyt spiętą, żeby to wykonać, zaś samo ćwiczenie bardzo męczy, popróbowałem wczoraj wielokrotnie. Takie skłony (a jeszcze z przeprostem) są niekorzystne dla kręgosłupa lędźwiowego, zwłaszcza jeśli ktoś ma boczne skrzywienie (w niektórych wariantach na YT jest to nawet opisywane jako martwy ciąg). Po drugie - zobacz: ilu wykonawców na YouTube, tyle niemalże sposobów jego wykonania i nikt nie tłumaczy dlaczego... A domyślam się, że i chyba na stawy biodrowe nie jest najzdrowsze. Oraz kolana i wspomniany wyżej kręgosłup szyjny. Oczywiście nie każdy jest tak delikatnie ustrojony jak ja.

  To samo tyczy się (popularnych w Rosji, a pochodzących podobno z Niemiec), ćwiczeń z odważnikami Kettelbel. Kiedyś pisałem tutaj o kształtowaniu eksplozywności (u żołnierzy - ...jak u zająca, czy wilka?), że domyślam się, że obowiązuje tam taka koncepcja.

  "Gjenierała" znalazłem na YT trzy dni temu. I mając taką skłonność, jaką tu od dawna objawiam...

  że w internecie będąc anonimowym, pomimo moich zaburzeń psychicznych, mogę być wysłuchanym i poczuć się nie tyle pomocnym, co lepszym...

  albo: "nu pagadi! [ja ci jeszcze pokażę]...

  Oraz podkręciłem się znowu czymś nowym (albo, że ludzie nie znają tego co ja), do spróbowania czegoś czego wcześniej nie rozumiałem, a teraz nagle pojąłem i chciałbym być za to doceniony więc im sprzedam - ze swoimi emocjami... Tylko że ludzie takich nie potrzebują.


  Które to jest zaburzenie typu F. ...? Ale nie tylko obsesyjno-kompulsyjne, że bym próbował uczyć się tego ćwiczenia i tak jak wielu rzeczy, które są nie na moje możliwości... I się tym wyniszczał, kaleczył...

 5. #5
  stalker 8
  Guest

  Umri no zdjełaj - Sami Swoi

  Cię rozwalą...

  Pierwszy Instagram:
  Fiziczjeskaja podgotowka djesantnikow 1973


  Drugi Instagram - skąd się tacy biorą, brali, i czy gdzie jeszcze są:
  Fiziczjeskaja podgotowka krasnoj armiii - 9 maja!

  Pamięetam też Prl-owskie lekcje WFu. Oraz języka polskiego - Reymonta, który przepijał z chłopami (W.Drewniak, YouTube), gołodupiec?, i nimi gardził - a to ja jestem chłopskiego pochodzenia i to jeszcze ze wschodnich terenów, które nie wiadomo czyje były, bo i Ukraina i Podlasie...
  No i byłem tam nauczony (cztery lata odhamiania! - a Wy?), że w tej powieści (noblowskiej), od wiosny do jesieni zapierdalanie w polu, ale zimą to

  - miałem domyślić się, wezwany do tablicy, że - mało roboty i pijaństwo (propinacja),
  to i nawyków do pracy nad sobą brak...
  Nawyk = to po rusku: umiejętność.

  Moim zdaniem przypomina to Spartę - czyli nie tylko pod względem greckiego alfabetu.
  Natomiast Rzymianie, jak weszli do Grecji (Phalanx vs Legion : Battle of Cynoscephalae, YouTube) - to stwierdzili, żeby słabych jednak nie zabijać na postrach, a wykorzystywać do roboty i omamić słabych religią, chrześcijańską (poprawię w dziale psychologicznym - i jak to było z horoskopami też ).
  Dwie ideologie rzymskiej klasy średniej i obłuda - na pokaz: Stoicyzm (Marek Aureliusz i chrześcijaństwo) i Cynizm (niby od Greków). A w rzeczywistości pod spodem obłuda patrycjatu, klasy średniej.
  (w Polsce ma ta klasa jeszcze po cichu satanizm).

  Wracając do ruskiego instagrama:
  Selekcja przez psychiczne i fizyczne dręczenie... żołnierz na widok "starszyny"... te pompki (lub co jeszcze z ćwiczeń?) to podobno za każdym razem jak przechodził w ciągu dnia przez napotkane drzwi... = zaburzenie kompulsywne... "umiejętność-nawyk"... Brak snu, wyczerpujące marsze... jednak książki Suworowa mają coś z prawdy?

  Priczjom po nieskolko raz w djeń, prakticzieski każdyj dień. Wypołniaja po nieskolko sotjen odżymanij [setek pompek], w tjeczjenie dnia [w ciągu dnia], mnogoczisljennych podtjagiwanij i probiegaja monogokilometrowyje marsz-braski s połnym obmundirowanijem, sałdat priwikał pierienosit' ogromyje nagruzki...
  Sogłasno ustawu [regulaminowi] woorużonnych sił, uspjeszno wypołniat' bojewyje zadaczi mogut [mogą] tolko moralno ustojcziwy, woljewyje, charaszo obuczjennyje wojennosłlużaśćije, obładajuśćije bolszoju wynosliwostju[wytrzymałością] i raznostaronniej fiziczjeskoj podgotowljennostju.

 6. #6
  stalker 8
  Guest
  Zostawmy na chwilę kto ma lepsze geny, a kto cherlak i niedorozwój i co takiemu Liceum. samopoczucie fatalne, okropne
  W tych moich postach, co mi tu usunięto na forum, jak pamiętacie, byłem sugerowany - żem Kononowicz, a to: - znazlazłem z rok temu:
  Odhamiany na lekturach polskiego ziemiaństwa i mieszczaństwa - obłuda, czy ciemnota nauczycielska, trochę jedno i drugie, no ale rodzice wsioki - Plutycze serial, bo plują na krowę alkoholem (piwem i wódką), przez zaciążeniem żeby lepszego cielaka dała.
  ebook-sekretne-zycie-autorow-lektur-szkolnych-slawomir-koper (to dzisiaj trafiłem - bo...

  być kombajnistą Bizona Rozmowa po dniu koszenia
  1 728 554 wyświetleń•3 sie. 2020 r.

  I co? - komunista jakiś?
  No to są geny, prawda - bez żadnej "fiz-podgotowki", samo zapierdalanie, dlatego ja unikałem, a później żal 2016, że nie było wtedy treningów e k t o m o r f i k a, a w mieście to od jak niedawna są i biada.. *

  Do maszyn mechanicznych raczej niechętnie się kwapiłem, choć niewiele mi się podobały... ale jednak się bałem. Wszystkiego teraz żałuję, że nie kupiłem sobie książek do takich rzeczy (gdzie?), to bym między dobrymi chłopami się jakiegoś życia (może) nauczył, pomimo żem chudy i bym
  Jak to powiedzieć...
  by na to nie patrzyli jakbym im się przydał wiedzą, a nie nierozumiał, że szukałem emocji, że "o co chodzi..." u tych paniczów i dames co w szkole śr. widywałem, podglądał jakby (Wysokie obcasy gazetę kupował, a gówno rozumiałm), choć do miasta miałem taką samą niechęć, żem tam śmieć bez ambicji, ale co - będę udawał kogoś lepszego przed sobą, to się nie połapią (ale się połapali nie raz). Jakoś tak to dziwnie wyszło po latach - bo spotkałem w internecie też ludzi co się na mnie poznali i ich nienawidzę, bo już nic nie zrobię ze sobą.
  - Geny i ch. Autyzm, a Dawid Myśliwiec pi...głupoty, że autyzm to piękny umysł - kolejne fałszerstwo klasy średniej, która swoje wiedzieć ma, a co innego pokazywać,
  np. Dżentelmeni i wieśniaki (odcinek Michał) - do kamery, a nie Пимоненкоg.jpgKraszewskiego Uljana, powieść.

  givestart.org/ru/project/ulyana/

 7. #7
  stalker 8
  Guest

  Exclamation

  Na tym zdjęciu obrazu widać, po ubiorze, że to nie jest przecież żaden PANICZ, tylko jakiś młody wsiok (z imprezy) - i po co takie coś dawać akurat na Polskiej Wikipedii !
  - jak to w ogóle nie jest do tej "bajki"...

  Kolejna obłudna sugestia, że ktoś się nie połapie, ale swoje wiedzieć ta klasa ma - ...

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

 1. Złe samopoczucie
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 02-05-2017, 17:58
 2. Złe samopoczucie
  Przez TomaszS w dziale Forum psychologiczne
  Odpowiedzi: 3
  Ostatni post / autor: 04-05-2016, 13:38
 3. złe samopoczucie
  Przez Zuzianka w dziale Forum ogólne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 04-16-2014, 21:50
 4. złe samopoczucie
  Przez marcin1976 w dziale Forum pediatryczne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 01-19-2012, 10:49
 5. Złe samopoczucie
  Przez hamakowa w dziale Forum ginekologiczne
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:35

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256