WITAM.PROSZĘ O POMOC LUB JAKĄ KOLWIEK INFORMACJE CO Z TYM ZROBIĆ.OTÓŻ MOJA MAMA OD KILKU LAT OK 5-6 CORAZ BARDZIEJ ODCZUWA DOLEGLIOWOŚCI TYPU:
- BÓŁ GŁOWY-NON STOP
- BÓŁ OCZU (OCZODOŁÓW, "TYŁU" OCZU)
- BÓŁ GARDŁA (WYRAŹNIE ODCZUWALNA POD PALCEM GULA Z PRAWEJ STRONY KRTANI, DZIWNY DŹWIĘK PO NACIŚNIĘCIU-CHRZĘST)
- ZAWROTY (DO ZEMDLENIA)
- POGORSZENIE WZROKU TZN,WIDZENIA (POSTĘPUJĄCE-BADANA POD WZGLĘDEM JASKRY-BRAK CHOROBY)

WSZYSTKIE OPISANE PROBLEMY ZNIKAJĄ W POZYCJI POZIOMEJ TJ. LEŻĄCEJ.BYLIŚMY U TYLU LEKARZY TZN.LARYNGOLOG,NEUROLOG,PSYCHIATRA,OKULISTA,I ZNOWU ODSYŁĄJĄ DO LARYNGOLOGA A NIKT NIC NIE WIDZI ŻE JEST ZDROWA,A ONA LEDWIE CO JUŻ CHODZI.
A TO OPIS TOMOGRAFII:
"Badanie TK zatok obocznych nosa wykonane jednofazowo, warstwami o grubości 0,62mm i rekonstrukcji w płaszczyżnie czolowej warstwami 1mm.

Zacienienie miękkotkankowe części bocznej zatoki czołowej po stronie lewej oraz okolic zachyłków zębodołowych zatok szczękowych.
Poza tym:
Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne.
Kompleksy ujś ciowe przewodowe drożne.
Przegroda nosa ustawiona w linii pośrodkowej.
Przewody nosowe i nozdrza tylne drożne.
Destrukcji ścian zatok nie stwierdza się. "
JEST TEŻ PO PRYWATNIE ZROBIONEJ OPERACJI KOSZT 8TYS.ZŁ PROSTOWANIA PRZEGRODY NOSA ORAZ WYCINALI COŚ, CO MIAŁO JEJ POMÓC A TAK NAPRAWDĘ TO SAMO JEST ALBO JESZCZE GORZEJ.RAZ BYŁ TAKI STAN ŻE ZABRAŁA JĄ KARETKA I W KARCIE OD LEKARZA NAPISANE COŚ BYŁO O POLIPIE, CZEGO ŻADNI LEKARZE NIE WIDZĄ I TWIERDZĄ ŻE WYMYŚLA.PROSZĘ O POMOC.DŁUŻEJ NIE ZNIOSĘ TEJ SYTUACJI.JAK JA MEM JEJ POMÓC ONA NIKNIE W OCZACH CAŁY CZAS TOWARZYSZY JEJ BÓL.