W istocie białej lewej półkuli mózgu pogranicza czołowo-ciemieniowego widoczna jest drobna pasmowata zmiana hiperintensywna w obrazach T2 zal. izo/ hipointensywna w obrazach T1 zal. o wym 8x2mm-szersza przestrzeń okołonaczyniowa(virchowa robina)

Proponuje kontrole za ok 3tyg lub według wskazań klinicznych


Na badanie zostałam skierowana po wizycie u neurologa który stwierdzil ze trzeba jak najszybciej wykonac to badanie. Dodam iz miłam kilkakrotny wstrzaz mózgu.Od tego czasu nawet najmniejsze uderzenie w glowe sprawia mi ogromny ból i zaraz pojawiaja sie nudnosci sennosc i wymioty. Od dłuzszego czasu ciagle boli mnie glowa, czuje jakis dziwny ucisk, czesto przy bólach pojawiaja sie wymioty. Czasem bardzo dziwnie sie czuje(jak bym nie wiedziala co wokulł mnie sie dzieje) nie raz nie potrafie wykonac najprostrzych czynnosci,bo zapominam jak to sie robi, mam rowniez problemy z pamiecią i koncetracja. Od czasu do czasu powieksza mi sie z lewej strony glowy wezel chłonny ktory mnie boli. Mialam robione EEG glowy które wykazalo podejzenie epilepsji.

Bardzo prosze o porade, nie wiem co mam dalej robic. Niestety pani neurolog ktora mnie kierowała na badania nie przyjmuje juz w tej poradni i musiala mnie przyjac inna ktora nawet nie przeprowadzila ze mna wywiadu a po wynikach jakie dostala stwierdziła ze bóle głowy sa migrenowe. cala wizyta u niej zajeła zaledwie 4minuty