+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Wymiotowanie po antybiotyku

  1. #1
    Miko
    Guest

    Wymiotowanie po antybiotyku

    Witam.Moja trzyletnia córka od dwóch dni gorączkuje i w końcu dzisiaj poszłam z nią do lekarza. Dostała antybiotyk, podałam ale zaraz zwróciła. Martwię się. Czy powinnam iść do lekarza, czy lepsze będą zastrzyki???
    Proszę o poradę. Z góry dziękuję.

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest

    rada

    zależy to od antybiotyku od jego rodzaju po prostu trzeba zmienić antybiotyk

  3. #3
    zacheusz112 jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    215

    Cytat Napisal Miko Zobacz post
    Witam.Moja trzyletnia córka od dwóch dni gorączkuje i w końcu dzisiaj poszłam z nią do lekarza. Dostała antybiotyk, podałam ale zaraz zwróciła. Martwię się. Czy powinnam iść do lekarza, czy lepsze będą zastrzyki???
    Proszę o poradę. Z góry dziękuję.
    Jeżeli się to powtórzy to należy skonsultować się z pediatrą,być może organizm córki nie toleruje tego antybiotyku,jednak w takich przypadkach rozważa się, zastosowanie iniekcji.Chociaż to bolesne i trauma dla dzieci,to jest nadzieja że leczenie przyniesie skutek,no i dziecko nie będzie się męczyć wymiotami,oszczędzając przewód pokarmowy.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. długa miesiączka po antybiotyku
    Przez gabi w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 13:11

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150