Od pewnego czasu mam problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od brania antybiotyku Augmentin SR na zapalenie ucha środkowego. Brałem przy nim probiotyk Lakcid. W ostatnich dniach brania antybiotyku wystąpiła u mnie czerwona wysypka na całym ciele i ucisk w brzuchu po prawej stronie.
Po pewnym czasie wysypka minęła po użyciu Zyrtecu. Niestety za jakieś 1,5 tygodnia powróciła. Dodam, że w tym czasie ucisk w brzuchu nie ustąpił nawet na chwilę.
Poszedłem do lekarza, Stwierdził, że przy takich wysypkach rózne bóle brzucha są normalne i przepisał mi Eurespal. Brałem go i rzeczywiście po pewnym czasie ból i wysypka ustąpiły.
Niestety po około 3-4 dniach po zaprzestaniu brania Eurespalu ból powrócił i utrzymuje się już jakies 2 tygodnie. Postanowiłem wrócić do Eurespalu i brać go dłużej niż ostatnio.
Czy ktoś ma pomysł, co to może być?
Zastanawiam się czy iść od razu na usg czy do lekarza, który i tak pewnie skieruje na usg.

Próbowałem też leku EsselivDuo myśląc, że to wątroba. Niestety bez skutku.

Ucisk jest dość dziwny. Tak jakbym ktoś trzymał mi rękę na brzuchu przez cały czas. Jak się położę (szczególnie po spaniu) jest lepiej. Jak chodzę czuję go dosyć mocno. Lekarz rodzinny po "wymacaniu" brzucha stwierdził, że żaden narząd nie jest powiększony.