+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat:

 1. #1
  Nie zarejestrowany
  Guest

  Post Telfast opinie

  Telfast
  stosowałam i niestety wystąpiły u mnie bóle głowy, nudności i zawroty głowy....

 2. #2
  Gosia jest nieaktywny
  Senior Member Specjalista
  Zarejestrowany
  Aug 2010
  Postów
  799

  Wskazania: Tabletki Telfast 120 - leczenie objawowe sezonowego alergicznego nieżytu nosa. Tabletki Telfast 180 - leczenie objawowe przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.
  Najczęściej przy stosowaniu tego leku zaobserwowano ból i zawroty głowy, senność, nudności. Rzadko występuje zmęczenie, bezsenność, nerwowość, zaburzenia snu, koszmary senne, wysypka skórna, pokrzywka, świąd, obrzęk naczynioruchowy, duszność.

 3. #3
  pola
  Guest

  Telfast

  U mnie niestety również nudności i zawroty głowy już po 4 dawkach leku (rano i wieczorem po 1 tab.). Odstawiłam i już nie wezmę za żadne skarby świata. To okropne uczucie, gdy wszystko zaczyna wirować wskutek działania przyjmowanego leku. Lek powinien pomóc choremu, a nie powodować zaburzeń równowagi. Stosowanie tego leku jest niebezpieczne, zwłaszcza dla kierowców.

 4. #4
  pola
  Guest

  Telfast

  Zawroty głowy trzymać mogą nawet półtora tygodnia po odstawieniu leku - tak jak było w moim przypadku. Szczerze mówiąc to byłam przerażona swoim stanem. Początkowo sądziłam, że mam poważne problemy zdrowotne (uszkodzony błędnik). Byłam nawet u laryngologa, który wykluczył ten problem.
  Kiedy po raz drugi zaczęłam stosować ten lek, zorientowałam się, że coś z nim jest nie tak. Ponownie wystąpiły u mnie nudności i zawroty głowy.

 5. #5
  susu jest nieaktywny
  Senior Member Specjalista
  Zarejestrowany
  Nov 2010
  Postów
  290

  U mnie nie wystąpiły żadne skutki uboczne.
  I polecam ten lek wszytkim, gdyż jest on na prawdę skuteczny
  Pozdrawiam.

 6. #6
  pola
  Guest

  Telfast? O nie!

  Zdecydowanie lepszym lekiem jest ZYRTEC.

 7. #7
  susu jest nieaktywny
  Senior Member Specjalista
  Zarejestrowany
  Nov 2010
  Postów
  290

  Cytat Napisal pola Zobacz post
  Zdecydowanie lepszym lekiem jest ZYRTEC.
  "Zyrtec ? O nie ! ;D"
  Telfast lepszy, przynajmniej wg. mnie.
  Mi zyrtec nie pomagał .

 8. #8
  KrolowaMrozu jest nieaktywny
  Nowy użytkownik
  Zarejestrowany
  Feb 2011
  Postów
  10

  Zyrtec przez wielu lekarzy, alergologów nie jest polecany, ponoć jest lekiem starszej daty i nie powinno się go stosować...

 9. #9
  zainteresowana
  Guest

  czy u kogoś wystąpiły takie objawy po wzięciu leku TELFAST?

  Moje dziecko straciło przytomność po wzięciu jednej dawki leku TELFAST, nastąpiło to na drugi dzień rano po przyjęciu leku. Prawdopodobnie nie oddychał i ocknął się po kilku minutach, wezwałam pogotowie, ale wtedy już czuł się znacznie lepiej. W ulotce jest informacja o tym, że mogą wystąpić zaburzenia krążenia, ale utrata przytomności i brak oddechu to już chyba przegięcie. Najdziwniejsze jest jednak to że żaden lekarz nie chce połączyć ze sobą tych dwóch okoliczności i każdy twierdzi, że to nie możliwe, żeby od tego leku nastąpiło zaburzenie. Dziecko po utracie przytomności miało jeszcze kilka takich zasłabnięć a wyniki EEG są jednak coraz gorsze. Wcześniej nigdy nie zasłabł. Teraz prawdopodobnie ma padaczkę na to wskazują wyniki EEG i częste zasłabnięcia. Czy u kogoś wystąpiły takie podobne objawy?

 10. #10
  milnka jest nieaktywny
  Nowy użytkownik
  Zarejestrowany
  Dec 2012
  Postów
  1

  miałam okropną pokrzywkę od ponad trzech tygodni, nadal nie wiem w sumie od czego, żadne leki nie pomagały, dopiero Telfast dał widoczne rezultaty i również nie mam jak na razie żadnych skutków ubocznych

 11. #11
  marry9091 jest nieaktywny
  Nowy użytkownik
  Zarejestrowany
  Dec 2012
  Postów
  2

  Odstawiłam i już nie wezmę za żadne skarby świata. To okropne uczucie, gdy wszystko zaczyna wirować wskutek działania przyjmowanego leku.

+ Odpowiedz na ten temat