+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Swędząca wysypka na skórze "pokrzywka"

  1. #1
    Anetka
    Guest

    Unhappy Swędząca wysypka na skórze "pokrzywka"

    Witam Państwa. Jestem kobietą 25 lat stosuje metodę antykoncepcji hormonalnej - zmienioną aktualnie na atywia wcześniej Diana 35
    Problem polega na tym że od przeszło miesiące wyskakują mi w różnych miejscach na ciele "ogniska zapalne" "pokrzywka" różnego typu Chrostki itp, przeważnie w godzinach wieczornych. Miejsca te niestety sa bardzo swędzące.
    Wyskakują przeważnie w okolicach ud, łydek, na szyi oraz nad biustem.
    Byłam z tym u lekarza przepisała mi telfexo które niestety nie pomagają, biorę od przeszło miesiąca cet alergin, również nie pomaga, postanowiłam, postanowiłam zmienić pościel jeść coś innego niż jem, zmieniłam równiez proszek na hipoalergiczny oraz myłam się szarym mydłem co również nie przyniosło pozytywnego skutku.
    Lekarz pierwszego kontaktu dał mi skierowanie na badania morfologiczne oraz pasożyty (posiew pasożytów - ujemny) (kału), w badaniach morfologicznych wykazało mi tylko granulocyty kwasochłonne 6.00% a norma jet od 1-4 . Bardzo proszę was o pomoc jak mogę się z tym poradzić bo mam to już od miesiąca i chyba zadrapie się na śmierć, dodam że nie jest to świerzb bo bym już dawno faceta zaraziła.
    Do wglądu podaje linki do zdjęć z tymi zjawiskami:

    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!


    Pozdrawiam

  2. #2
    TomaszK jest nieaktywny
    Specjalista Avatar TomaszK
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skad
    Cracow
    Postów
    698

    Czy nie skojarzyłaś występowania pierwszego, ze zmianą antykoncepcji?

  3. #3
    maratoli jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    2

    Może to świąd skóry
    Ostatnio edytowane przez TomaszK ; 04-24-2012 o 10:53

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Okulary "minusy" - czy można zmniejszyć wadę nosząc je?
    Przez Adm21 w dziale Forum okulistyczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-24-2015, 09:36
  2. Osłabienia,drgawki,"ściśnięcie" mózgu Posty: 2 • Strona 1 z 1
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-14-2015, 10:20
  3. Dziwna "kulka" "narośl" na napletku.
    Przez józio33 w dziale Forum urologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 19:48
  4. czy różnicy między sferą "+" a "-" na badaniu to błąd?
    Przez rob10 w dziale Forum okulistyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 12:32
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-22-2011, 12:30

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252