Witam.

Zauważyłam dziś wieczorem na łydce coś dziwnego (zdjęcie). Kilka(naście) małych siniaków biegnących równolegle przez około 10 cm ciała. Dodatkowo mam kilka małych siniaków ("zielonych") na udzie. Te na górze pojawiły się kilka godzin temu, rano ich nie było na 100% Nie jestem pewna tych na dole, ale sądzę, że też są dość "świeże". Dodatkowo czuję w tym długim pasie na łydce takie dziwne uczucie, jakby ból żyły, nie wiem jak to nazwać. Nigdy wcześniej nie pojawiło mi się coś takiego. Mam jasną cerę i delikatnie widać żyły, ale takich siniaków nigdy nie miałam.

Jestem dziewczyną, 20 lat.
Bardzo często robię badania krwi, gdyż długo cierpiałam na duży niedobór żelaza, ale po hospitalizacji i rozwiązaniu problemu (tj. od paru miesięcy) wyniki mam idealne.
W ostatnim czasie sporo ćwiczyłam - jeździłam rowerem po 2 godziny dziennie, ale teraz mam prawie już 2 tygodniową przerwę.
Jem normalnie, nie stosuję żadnej diety która odebrałaby mi podstawowe witaminy i minerały.

W piątek wybiorę się do lekarza rodzinnego, ale szczerze mówiąc zdenerwowało mnie to i chciałabym prosić o sugestie już dziś. Czy ktoś miał podobne problemy?


ZDJĘCIE W LINKU --->http://img441.imageshack.us/img441/719/dsc0883jn.jpg