+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: twarde podbrzusze?

  1. #1
    forzared jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    2

    twarde podbrzusze?

    Witam,
    od tygodnia, moze troszke dalej, zaobserwowalam u siebie twarde, nieco zaokraglone, podbrzusze. raczej malo mozliwe jest, by byla to ciaza z racji tego, ze mimo ze wspolzyje regularnie to biore tabletki anty, choc mam wrazenie ostatnio, ze nie dzialaja najlepiej? ostatnio pobolewaly mnie mocno piersi, byly duze i dosc wrazliwe na dotyk, teraz ten problem z podbrzuszem... czy mam sie obawiac o macice czy szukac problemu gdzies indziej? do ginekologa zadzwonie w poniedzialek i umowie sie najszybciej jak to bedzie mozliwe, ale zastanawiam sie czy wlasnie w tej sferze dopatrywac sie problemu?
    bylabym wdzieczna za odpowiedz, bo sama nie wiem co o tym myslec, a gdy wpisuje fraze 'twarde podbrzusze' w google to wyskakuja mi jedynie strony o ciazy i twardym podbrzuszu jako pierwszym objawie ciazy, ale wolalabym sie dowiedziec czy to moze byc zwiazane z czyms innym niz ciaza.
    pozdrawiam,
    Marta

  2. #2
    Karaoke jest nieaktywny
    Moderator
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    2,181

    Skąd możemy wiedzieć w oczach nie mamy rtg, zacznij właśnie od ginekologa.

  3. #3
    forzared jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    2

    uwierz mi, nie wymagam od nikogo posiadania rtg w oczach, ale wlasnie rady od czego najlepiej zaczac i co mozna podejrzewac przy twardym podbrzuszu i w/w objawach, bo gdzies na internecie rowniez preczytalam cos o jelitach i zastanawiam sie, z racji tego, ze biore tabletki anty i ciaza jest raczej malo prawdopdobna czy nie lepiej najpierw sprawdzic to. innymi slowy - prosze o opinie, jesli jest taka mozliwosc. niestety mieszkam w Szwecji, gdzie trzeba najlepiej samemu zgadnac co Ci jest i umowic sie na prywatna wizyte do specjalisty, bo jesli nie umierasz dostatecznie to do zwyklego lekarza nie ma mowy o przyjeciu (chociaz przyjecie to jeszcze ok, gorzej by zrobic tak by sie przejeli i zlecili cokolwiek). przy tutejszej sluzbie zdrowia na nasza przestalam narzekac
    Ostatnio edytowane przez forzared ; 06-26-2011 o 12:17

  4. #4
    Karaoke jest nieaktywny
    Moderator
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    2,181

    Odczuwasz może i inne dolegliwości natury gastrycznej ? Zadziwiłaś mnie info o dostępności lekarskiej w Szwecji - czyli u nas nie jest tak do końca żle.

  5. #5
    Nie zarejestrowany
    Guest

    ja tez

    Hej wiesz juz moze co ci bylo?

  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Twarde podbrzusze czasami swiadczy o zapaleniu otrzewnej itd trzeba isc do lekarza.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Brak okresu, opuchnięte podbrzusze i problemy z wypróżnianiem
    Przez mejnord w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-22-2011, 15:49

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37