+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: pieczenie przy oddawaniu moczu

  1. #1
    czesiek
    Guest

    pieczenie przy oddawaniu moczu

    Witam,

    mam 16 lat i odczuwam przy oddawaniu moczu pieczenie. Z mojego członka pojawia się również czasami biała wydzielina. Odczuwam czasmi to w szkole, siedząc na lekcjach. Mam to od 4 dni.
    Nie mam pojęcia co to może być, ale po lekkim szukaniu podobnych przypadków myślę że jest coś w rodzaju zapalenia układu moczowego.
    Czy ktoś miał podobne objawy i był z tym u lekarza? Jak to wygląda?

  2. #2
    tk
    tk jest nieaktywny
    Administrator Avatar tk
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    54

    może to być zapalenie pęcherza lub jakas infekcja, możesz sprobować Urinal a jak nie pomoże to do lekarza

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Zapalenie

    Ja bym powiedziala, ze to albo bakteryjne zapalenie albo grzybicze. Przemywaj sobie roztworem z kory debu albo nagietka, osuszaj recznikiem papierowym i smaruj Clotrimazolem. I moze bierz Prouro z witamina C, ktora dodatkowo zakwasza mocz i ulatwia sie usuwanie bakterii. Chociaz badanie moczu byloby warto zrobic.

  4. #4
    jaka
    Guest
    często zapalenie pęcherza idzie w parze z grzybicą pochwy - przynajmniej ja tak miałam kilka razy. na grzybicę dobre są globulki Pimafucin, Lacibios Femina, a na problemy z pęcherzem wspomniane wyżej Prouro, bo zawiera proantocyjany z żurawiny oraz wit. C, a obie te substancje bardzo korzystnie wpływają na drogi moczowe, bo pomagają się pozbyć szkodliwych bakterii z pęcherza.

  5. #5
    Suzzi jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    18

    Cytat Napisal jaka Zobacz post
    często zapalenie pęcherza idzie w parze z grzybicą pochwy - przynajmniej ja tak miałam kilka razy. na grzybicę dobre są globulki Pimafucin, Lacibios Femina, a na problemy z pęcherzem wspomniane wyżej Prouro, bo zawiera proantocyjany z żurawiny oraz wit. C, a obie te substancje bardzo korzystnie wpływają na drogi moczowe, bo pomagają się pozbyć szkodliwych bakterii z pęcherza.
    grzybica pochwy u faceta się raczej nie zdarza, ale żurawina na pewno nie zaszkodzi, teraz na rynku są preparaty z żurawiną i nawłocią pospolitą, które dobrze działają na nasz układ moczowy niezależnie od płci.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37