+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 812

Temat: Izotek opinie

  1. #1
    Ania jest nieaktywny
    Moderator
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    57

    Izotek opinie

    Witam,
    ja brałam Izotek ponad 6 miesięcy, na początku 20 mg a później 30 mg, przy wadze 55 kg. Poprawa była bardzo widoczna, na rok udało mi się pozbyć tego świństwa z twarzy, niestety trądzik wrócił.
    Teraz rozważam opcję żeby zastosować go jeszcze raz.
    Pozdrawiam


  2. #2
    Ola
    Guest
    Witam, brałam Izotek i nie poznaję sama siebie

    Miałam poważny problem i prawie nie wychodziłam z domu. Znajoma mi powiedziała o tym leku i poszłam do dermatologa.
    Po pierwszym miesiącu były znakomite efekty, więc to naprawdę działa.

    Jedna rada, nie nalezy zwlekać i doprowadzić się do takiego stanu jak ja.
    Lepiej wcześniej zastosować Izotek.


  3. #3
    monia
    Guest
    Zgadzam się. Izotek jest skuteczny.
    U mnie jednak na początku kuracji nie było tak rewelacyjnie, bo na początku nasilił się trądzik jeszcze bardziej. Dermatolog mi jednak wyjaśnił, że czasem następuje nasilenie i ze to znaczy ze lek działa.
    Minęło troche czasu i od tamtej pory nie mam żadnych nawrotów, jestem szczęśliwa.
    Przez całą kurację leczyłam się 1 kapsułką dziennie.


  4. #4
    brzydal
    Guest

    Unhappy

    Ile kosztuje Izotek??


  5. #5
    monia
    Guest
    Ja znalazłam za 119zł


  6. #6
    kama
    Guest

    Question

    Cześć.
    Ja zaczęłam kuracje 2 dni temu i za opakowanie płaciłam 139zł.

    Mam pytanie:

    Czym myjecie twarz podczas brania tego leku? Czy stosujecie jakieś kremy nawilżające?

    Ostatnio edytowane przez Ania ; 07-18-2010 o 16:43

  7. #7
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Rozważam aby zacząć brać Izotek. Czy będę mógł pić alkohol?


  8. #8
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Izotek 20 mg -tanio odsprzedam

    Mam do odsprzedania 1 nowe opakowanie izotek 20 mg w atrakcyjnej cenie- 80 zl. Musiałam przerwać kurację.Osoby zainteresowane ( z Krakowa) proszę o kontakt pod nr 500817681.


  9. #9
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Wielki plus!

    Ja tez brałam Izotek, długo, bo prawie pótor roku, oczywiśćie trądzik znikł po kilku miesiącach, po może 4-5, tylko wiadome jest, że trzeba organizm ustabilizować. Inaczej mogłoby się to świńswto wrócić. Teraz mam pewność, że juz zawsze będę mieć piękną cere leczyłam się wcześniej antybiotykami (w gimnazjum, dziś mam 19 lat) ale to było skuteczne na chwile.
    NIE ZASTANAWIAJCIE SIE NAWET NAD TYM, BO NIE MA SKUTECZNIEJSZEJ METODY NA TRĄDZIK!!

    A ceny w aptekach Ziko są najlepsze->10mg-85zl, 20mg->ok 95zl.
    Jest to wydaek, ale warto


  10. #10
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Alkohol

    Teoretycznie nie moża, bo to duże obciążenie dla wątroby.
    Jednak ja się pilnowałam z tym miesiąc-dwa i potem się tym nie przejmowałam. Wszystko przez to, że to był czas naszych 18-nastek;p Na początku łatwiej Cię złapie, ale potem wraca do normy wszystko;p Czasem bolała mnie wątroba, ale wyniki miałam wszystie dobre.


  11. #11
    gabper
    Guest

    :)

    Mam do odsprzedania 1 op.nowe Izoteku 20mg. za 80 zł.z wysylką.Osoby zainteresowane proszę o kontakt na meil gabtre@o2.pl


  12. #12
    kasik_5523
    Guest

    Izotek

    witam was..
    jeśli ktoś jest zainteresowany to mam do sprzedania dwa opakowania leku IZOTEK. wziełam tylko 5 tabletek, ale gdy zaczęłam czytać wasze komentarze na ten temat bardzo się zaniepokoiłam, bo ja nie mam takich strasznych tych problemów z twarzą, a lekarz mi to przepisał. Dlatego nie chce się meczyć tymi lekami. a komuś zapewne będa one bardziej potrzebne, niż mi dlatego chcę je sprzedać po niższej cenie oczywiście, bo wiem, że sa one strasznie dogie.
    jesli jest ktoś zainteresowany prosze o kontakt. do tego mam jeszcze 1 pomadke do ust i 2 opakowania mleczka na tłustą skórę. kupiłam to wraz z lekiem w aptece.
    piszcie: kasik_5523@wp.pl

    Pozdrawiam.


  13. #13
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej.
    Zaczęłam leczenie trądziku od 16 sierpnia 2010r, lekiem Tetrasyl antybiotyk 150mg, po dwóch miesiącach było 300mg, po kuracji antybiotykowej trądzik zszedł zostały blizny i zastosowano Izotek 20mg, 2 razy dziennie, biorę go od 31.12.2010r

    Moje objawy uboczne to :
    -suchość oczu
    -suche usta (jak u każdego)


    Po miesięcznej kuracji powili blizny zanikają.
    PS: Nie miałam żadnego wysypu


  14. #14
    Nie zarejestrowany
    Guest

    ;)

    Przepisali mi wcześniej tetralysal ale nic nie zdziałał z moim typem trądzika. Dzisiaj po wizycie u dermatologa dostałam izotek- dużo sie o nim naczytałam oraz mam paru znajomych , którzy przeszli kurację i są bardzo zadowoleni.

    Kupiłam go za 93 zł . chyba najtaniej we Wrocku. Drogo ale warto! Chcę się pozbyć tego świństwa. Dzisiaj jestem jeszcze po zabiegu kosmetycznym i czuje się dużo lepiej ; )

    Dostałam dopasowane kremy nawilżające , oraz różne wspomagacze na suchą skórę ust.

    Napiszę za jakiś czas i powiem o moim wrażeniach co do tego leku ; )


  15. #15
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Rozważam aby zacząć brać Izotek. Czy będę mógł pić alkohol?
    Nie. Pice alkoholu w czasie stosowania tego leku jest zabronione.


  16. #16
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej. Wczoraj byłam u dermatologa i zwiększyła mi pani dawkę Izoteku o 10mg, czyli rano biorę 20mg, a wieczorem 20mg+10mg , poprawę widzę i lek biorę już 5 tygodni.

    Pozdrawiam.


  17. #17
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Thumbs up

    ja biore izotek drugi dzien ale nie widze jeszcze zadnych objawow ale sie troche boje jak beda????


  18. #18
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Izotek Wrocław dermatolog

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Przepisali mi wcześniej tetralysal ale nic nie zdziałał z moim typem trądzika. Dzisiaj po wizycie u dermatologa dostałam izotek- dużo sie o nim naczytałam oraz mam paru znajomych , którzy przeszli kurację i są bardzo zadowoleni.

    Kupiłam go za 93 zł . chyba najtaniej we Wrocku. Drogo ale warto! Chcę się pozbyć tego świństwa. Dzisiaj jestem jeszcze po zabiegu kosmetycznym i czuje się dużo lepiej ; )

    Dostałam dopasowane kremy nawilżające , oraz różne wspomagacze na suchą skórę ust.

    Napiszę za jakiś czas i powiem o moim wrażeniach co do tego leku ; )

    Witam,
    co do Tetralysalu to leczyłem się tym antybiotykiem przez prawie 1,5 roku i zawsze w chwili odstawienia po niecałym tygodniu powracał trądzik różowaty. Teraz dermatolog przypisała mi Izotek i nie wiem jak ten lek zadziała u mnie, ważne żeby wogóle zadziałał A propos ceny za Izotek. We Wrocławiu w jednej z aptek kupiłem ten lek za kwotę o której żadne z forumowiczów jeszcze nie pisało na tym forum, a mianowicie 163zł ! Dość drogo według mnie. Jeśli ktoś zna apteki we Wrocławiu gdzie można kupić ten lek taniej to bardzo proszę o podesłanie adresu. I jeszcze jedno pytanie: z jakim dermatologiem we Wrocku macie do czycnienia w leczeniu trądzika?
    Jeśli posiadacie jakieś wieści na temat tego leku jak i dermatologów to proszę pisać na mój adres email: modira@op.pl
    Pozdrawiam


  19. #19
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Zanim Izotek spróbuj olej z wątroby rekina tasmańskiego MArine

    Izotek jest bardzo skuteczny na trądzik ale bardzo szkodliwy na inne organy. Pracuje w branży medycznej więc jestem zorientowana w temacie. Proponuje przed decyzją o rozpoczęciu zażywania Izoteku spróbować brać kapsułki Marine z olejem z rekina tasmańskiego szczególnie jeśli trądzik jest ropowiczy. U pacjentów z którymi miałam styczność i którzy przez wiele lat brali bez skutecznie wiele antybiotyków i wydawać by się mogło że jedyną alternatywą był Izotek te kapsułki zlikwidowały trądzik w ciągu kilku tygodni. Pisze tu o pacjentach u których występowały zmiany ropowicze i dosyć często przy większych wysypach następowało powiększenie węzłów chłonnych jednak co zależy spróbować!!


  20. #20
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Czy te kapsułki Marine z olejem z rekina tasmańskiego można stosować razem z Izotekiem 20mg/dzień ?
    Jeśli chodzi o zmiany na skórze w związku z trądzikiem różowatym,który posiadam, to zmiany te wystąpują głównie w okolicy warg, brody , nosa, czasami na czole i są dość spore (jak to niektórzy piszą, że nawet wielkości wiśni) oczywiście występuje w nich ropa zmieszana z krwią i nie wiem czy dobrze robie,ale wyciskam te "wiśniowe" wrzody podskórne. Poza tym chce już pozbyć się tego trądziku, dlatego nachętniej zastosowałbym jakiś środek dożylnie czy domięśniowo, oby tylko pomogło
    Jeśli byłaby możliwość zastosowania jednocześnie Izoteku i Marine z olejem z rekina to spróbowałbym. Czy może ktoś już taką miesznkę zastosował? interesowałyby mnie skutki takiego stosowania, także te uboczne .


  21. #21
    danka_h
    Guest

    nie wolno łączyć

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Czy te kapsułki Marine z olejem z rekina tasmańskiego można stosować razem z Izotekiem 20mg/dzień ?
    Jeśli chodzi o zmiany na skórze w związku z trądzikiem różowatym,który posiadam, to zmiany te wystąpują głównie w okolicy warg, brody , nosa, czasami na czole i są dość spore (jak to niektórzy piszą, że nawet wielkości wiśni) oczywiście występuje w nich ropa zmieszana z krwią i nie wiem czy dobrze robie,ale wyciskam te "wiśniowe" wrzody podskórne. Poza tym chce już pozbyć się tego trądziku, dlatego nachętniej zastosowałbym jakiś środek dożylnie czy domięśniowo, oby tylko pomogło
    Jeśli byłaby możliwość zastosowania jednocześnie Izoteku i Marine z olejem z rekina to spróbowałbym. Czy może ktoś już taką miesznkę zastosował? interesowałyby mnie skutki takiego stosowania, także te uboczne .
    Nie wolno łączyć żadnych tranów ani witamin z izotekiem. Lekarz leczący moje dzieci ostrzegał właśnie przed tranem. Myślę, ze chodzi o witaminę A, której nie można przedawkować. Przeleczyłam już nim dwóch synów ze wspaniałym efektem, a było co leczyć Ponoć u ok. 8 procent są nawroty, tylko mniej intensywne i wystarczy podać dawkę przypominającą. U starszego syna właśnie jest nawrót, ale lekki, będziemy doleczać. Życzę cierpliwości, bo trochę to trwa, ale warto


  22. #22
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Proponuje sie powaznie zastanowic zanim zdecydujecie sie na izotek.... skutki są naprawde poważne... wysuszenie ust czy nosa to jescze nic.... ale ma on rowniez powazny wpływ na stawy... mozna miec tez krwotoki z nosa.... mnie tez to przepisano.,... zmienilam dermatologa i mozna sie wyleczyc naprawde za grosze i bez zbednych skutków ubocznych


  23. #23
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego leczenia?


  24. #24
    Nie zarejestrowany
    Guest
    hej. ja biore izotek od pazdziernika, poprawa rewelacyjna, czywscie sucha cera, ciagle suche usta, w moim prypadku na poczatku czeste bole glowy, jednak warto!!!! jezeli chodzi o bydgoszcz to najtansze leki w albie na skłodowskiej podobno niska cena w aptece superfarm w focusie. jezeli chodzi o ALBE to 20mg do 100zl, czesto sa promocje i nawet ostatnio za 89 mozna bylo kupic. ZDECYDOWANIE POLECAM TEN LEK!!!!


  25. #25
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Mam pytanie.

    Hej
    Dziś byłam u dermatologa i chciał mi przepisać ten lek, jednak nie wiem co zrobić.
    Jestem w trochę innej sytuacji.. Bo widzicie, ja na twarzy nie mam praktycznie nic, może co jakiś czas coś się pojawi. Jednak mam wysyp na ramionach, plecach, a nawet dekolt.. I nie wiem co robić. Niedługo zbliża się lato, będę chciała się rozebrać.. I co wtedy? Poza tym krępuje się nawet pływać na basenie. Zastanawiam się, czy może by mi to nie pomogło, muszę to poważnie przemyśleć i znowu zgłosić się do lekarza. Czytałam wszystko co tu piszecie i trochę mnie przerażają te suche usta i resztę objawów. Skoro, na twarzy nic nie mam. Proszę doradźcie mi, warto?
    Pozdrawiam.


  26. #26
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja biore izotek i jak wiecej osób potwierdzę tezę ze jest to bardzo dobry lek. Po wielu antybiotykach i autoszczepionkach nie było takiego efektu jak teraz. Ale za to musiałam sie wyżekać wielu rzeczy : zadnych soków przecierowych z marchewki i innych produktów zawierających witaminę A. Musiałam odstawić czekoladę i ostre przyprawy (podobno trądzik sie nasila) ale np. podczas ciezkiego wysiłku fizycznego mam kołatania serca, ciagle boli mnie głowa i chodze przygnebiona i zmartwiona oraz miewam wachania nastrojów. Jednak bede stosować ten lek dalej bo warto


  27. #27
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Tanie izo w wawie

    Jakby ktoś chciał namiar na tanie Izo w Wawie pytajcie na maila

    studencik212@o2.pl

    Pozdro


  28. #28
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej. Ostatnio dostałam wysypkę na rękach po leku Izotek, zaczerwienienia na twarzy. Pani dermatolog zmniejszyła mi dawkę z 50mg na 40mg 2 kapsułki po 20mg wieczorem, czyli dziennie biorę 40mg. Przepisała mi też krem przeciwsłoneczny z Iwostinu 25, ponieważ teraz słońce częściej wychodzi, a lek źle wpływa na słońce. Moje leczenie z Izotekiem trwa 2 miesiące + tydzień, poprawy są niesamowite, leczenie mam jeszcze około 2 miesięcy, ale blizny potrądzikowe szybko zmniejszyły się.

    Pozdrawiam


  29. #29
    serafina jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    9

    moja siostra brała izotek dość długo. skutki uboczne są, ale do przeżycia. za to cera - różnica diametralna!


  30. #30
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Izotek (trądzik)

    Witam,
    jak pisałem wcześniej stosowałem lek Tetralysal i nie przyniósł on długotrwałej poprawy, jedynie w chwili gdy sie go stosowało. Natomiast zdecydowałem się na Izotek 20mg/dobe i lek oczywiście pomógł. To prawda co piszą inni na tym forum, po braniu Izoteku wysuszają sie usta, pękają, skóra na twarzy jest strasznie wysuszona, cały czas trzeba kremować i nawilżać cerę,a poza tym podtrzymuje również zdanie jednej z osób,która pisała na tym forum, że Izotek nie lubi słońca. No i rzeczywiście trzeba wystrzegac sie marchewki, czekolady i ostrych potraw. Także troche wegetacja
    Ale jeśli chodzi o poprawę to jest u mnie bardzo widoczna, trądzik różowaty przycichł, skóra jest jeszcze lekko zaczerwieniona,ale to dlatego że zakosztowałem pierwszych promieni słońca na stoku narciarskim.
    Myśle,że nadal bede stosował kuracje Izotekiem (przynajmniej do lata),ale chciałbym sie dowiedzieć jak kształtują sie ceny we Wrocławiu i gdzie można kupić ten lek taniej niż za 160zł (bo za tyle kupiłem).
    Pozdrawiam!


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127