+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Jak pozbyć się potówek?

  1. #1
    norbi12
    Guest

    Jak pozbyć się potówek?

    Witam,

    Mam problem zwłaszcza w okresie wakacyjnym podczas upałów z potówkami, szczególnie na dekolcie.
    Jak się tego pozbyć i czym to smarować??

    Pozdrawiam

  2. #2
    Gosia jest nieaktywny
    Senior Member Specjalista
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    799

    Podobno na potówki najlepsza jest mąka ziemniaczana i kąpiel w rumianku.
    Mogę też polecić Ci skuteczny krem, stosowany często u dzieci przy różnych podrażnieniach, delikatnie osuszający skórę, a mianowicie Sudocrem.
    Krem antyseptyczny dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Najlepiej stosowac go na noc a w dzień używać czegoś innego.
    Sudocrem można kupić w aptece, a nawet ostatnio widziałam go gdzieś w hipermarkecie, jest bardzo wydajny.

  3. #3
    Gosia jest nieaktywny
    Senior Member Specjalista
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    799

    Możesz również zastosować kąpiel dodając do wody kilka kryształków nadmanganianu potasu, tak aby woda była lekko różowa.

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Post potówki

    Moim zdaniem na potówki są maseczki błotne, ale z tym dodatkiem,że zawierają w sobie "krowie łajno" no cóż. Tak. Czego nie robimy dla urody. Należy to nałożyć na miejsce gdzie są potówki, zawinąć ręcznikiem, i leżeć aż do wyschnięcia. po czym delikatnie zdrapywać. Następnie porządnie się umyć szarym mydłem. Sprawdzałam pomaga. Potówki się nie pojawią. Nawet przy 50 stopniowym upale.

  5. #5
    PiSi
    Guest

    Angry łajno i uryna

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Moim zdaniem na potówki są maseczki błotne, ale z tym dodatkiem,że zawierają w sobie "krowie łajno" no cóż. Tak. Czego nie robimy dla urody. Należy to nałożyć na miejsce gdzie są potówki, zawinąć ręcznikiem, i leżeć aż do wyschnięcia. po czym delikatnie zdrapywać. Następnie porządnie się umyć szarym mydłem. Sprawdzałam pomaga. Potówki się nie pojawią. Nawet przy 50 stopniowym upale.
    "Gdyby głupota mogła fruwać ..." Równie skuteczna jest uryna na porost włosów.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37