+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 181

Temat: Midiana tabletki antykoncepcyjne

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Midiana tabletki antykoncepcyjne

    Witam,

    Czy zażywałyście te tabletki ?
    Lekarz mi przepisał, podobno są nowe, niedawno wyszły na rynek.
    Chcialabym poznac Wasze opinie na ten temat.


    Pozdrawiam


  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    owszem ja właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie
    opinie?
    - po pierwsze brzuch jest przerażająco twardy , bolący a bol nasila sie gdy zbliża sie godzina zażycia tabletki
    - u mnie pojawiło sie tez tycie
    - otępienie, ciągłe zmęczenie
    - no i spadek libido

    plusem jest to ze piersi mam większe...
    jedynie tyle ;/


  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Smile midiana

    witam
    w tym miesiącu lekarz przepisał mi MIDIANA powiedział że to jest zamiennik JASMINELLE że ma taki sam skład tylko że jest tańszy. ja go stosuje na trądzik i nie wiem czy mi pomoże bo wziełam dopiero kilka tabletek ale brałam wczesniej jasminelle i moja skura wyglądała rewelacyjnie wiec mysle ze te tez mnie nie zawioda.


  4. #4
    focus9 jest nieaktywny
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    451

    Ja po tym preparacie miałam bóle jajników, twardy brzuch i niestety zaczęłam przybierać na wadze. Wszystko zależy od organizmu. każda może inaczej znosić ten środek.


  5. #5
    Ita
    Guest
    Lek Midiana wywołał u mnie wiele skutków ubocznych i jak doczytałam w ulotce początek zakrzepicy żylnej.
    Zażyłam tylko 1,5 opakowania, a przez okres brania tabletek :
    miałam silne bóle głowy
    zatrzymywała mi się woda w organiźmie przez co odczuwałam wielki dyskomfort
    ciągle plamienia
    zawroty głowy
    duszności
    nagła( krótkotrwała )całkowita utrata wzroku
    ciągłe zmiany nastroju ( co wczęsniej mi się nie zdarzało)
    obniżenie koncentracji
    senność
    bóle piersi

    Nie polecam nikomu tego leku , choć niektóre z Was są zadowolone z produktu. Tak naprawdę wszystko zależy od organizmu.
    Zastanawiam się teraz czy w ogóle zacząć stosować jakiekolwiek inne tabletki antykoncepcyjne...


  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Tabletki

    Ja też z nich korzystałam i nie byłam zadowolona, ginekolog zmienił na Yasminelle i od razu jak ręką odjął problemy ;/ Teraz mija 1 cykl i jest wszystko OK, na całe szczęście dopadłam w Łodzi tanią Aptekę za Groszę w Manufakturze i mają tam na tabletki anty dobre ceny wiec nie rujnuje portfela tak mocno ;-)


  7. #7
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Question Midiana

    Witam. Midiana została mi przepisana w celu leczenia endometriozy. Choruję ponadto na jaskrę i mam dodatkowe obciążenia okulistyczne. Tabletki stosowałam przez trzy cykle. W tym czasie narastał ból głowy , nasilały się mroczki przed oczami, ból oczu, a z czasem patrzyłam jakby "przez wodę". W porozumieniu z lekarzem odstawiłam preparat na jakiś czas, a moje samopoczucie powoli poprawia się. Może któraśv z was miała przepisane te tabletki z powodu jakiegoś schorzenia. Jakie macie wyniki leczenia? Napiszcie coś o tym.
    Pozdrawiam


  8. #8
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Tabletki

    Znam i też nie polecam, zdecydowanie naprawdę lepiej jest dać ciut więcej za porządne tabletki. Z hormonami nie ma żartów, a skutki uboczne mogą być bardzo nieprzyjemne i wcale nie mówię tylko o przybieraniu na wadze czy zmianach nastroju. Obecnie kupuję yasminelle, które jest droższym i lepszym odpowiednikiem M i jest spokój, a wcale aż takie drogie nie są, trzeba sobie upatrzyć w mieści tani punkt. W Łodzi jeśli ktoś poluje na aptekę z tanią antykoncepcja to w manufakturze jest apteka za grosze i za opakowanie yasminelle troche ponad 35zl płaciłam ostatnio, więc mogę polecić bo w centrum taniej nie znalazłam.


  9. #9
    parisienne
    Guest
    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Znam i też nie polecam, zdecydowanie naprawdę lepiej jest dać ciut więcej za porządne tabletki. Z hormonami nie ma żartów, a skutki uboczne mogą być bardzo nieprzyjemne i wcale nie mówię tylko o przybieraniu na wadze czy zmianach nastroju. Obecnie kupuję yasminelle, które jest droższym i lepszym odpowiednikiem M i jest spokój, a wcale aż takie drogie nie są, trzeba sobie upatrzyć w mieści tani punkt. W Łodzi jeśli ktoś poluje na aptekę z tanią antykoncepcja to w manufakturze jest apteka za grosze i za opakowanie yasminelle troche ponad 35zl płaciłam ostatnio, więc mogę polecić bo w centrum taniej nie znalazłam.
    ja jestem przy końcówce 4-tego opakowania Midiany i nie polecam tych tabletek. wcześniej bralam yasminum potem yaz. po kazdym coś się działo, ale po M przybralam na wadze ok 5kg! dieta bez zmian- a nawet staram się ograniczac jedzenie wiedzac o hormonach. ponadto, czuję się otępiala i senna... cena? o ile w ogóle uda mi się je dostac bez składania zamówienia w aptece, to kosztują ok 35 zł.


  10. #10
    dobryczłowiek
    Guest
    ... dlaczego to robicie? Wyobraż sobie: mogłaś sie urodzic i cieszyc się swiatem, ale twoja matka wolała wziąść tabletkę... MORDERCZYNIE!!!
    ZABIACIE LUDZI!!!


  11. #11
    Nie zarejestrowany
    Guest

    do "dobry człowiek"

    a nie przyszło Ci do głowy ,że takie leki nie zawsze bierze sie po to aby nie zajść w ciążę???


  12. #12
    olie jest nieaktywny
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    1

    witam,
    ja właśnie wybrałam pierwsze opakowanie Midiany i nie miałam kompletnie żadnych objawów, teraz mam lekko obolałe piersi, ale to może wynika z faktu, że niedługo nadejdzie okres.. Niestety mam inny problem, związany z tym że w kilkunastu aptekach w których byłam w Częstochowie tej Midiany już nie ma.. Może czyta mnie ktoś z Czwy i zna aptekę w której jeszcze jest Midiana?
    Pozdrawiam : ))


  13. #13
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam.
    Ja brałam te tabletki i odstawiłam je niedawno.
    Mam pytanie czy którejś z was spóźniał sie okres? Bo ja mialm wprawdzie nie regularny ale do 20 dnia miesiaca sie pojawiał a teraz go nie mam i czy to moze byc spowodowane odstawieneim ich.
    Bola mnietez co kilka dni piersi i jajniki...
    I 2 pytanie czy moge być w ciazy ? dodam ,ze kocham sie na poczatku bez zabezpieczenia ale po tem chlopak zaklada gumki i dochodzi jakos 5 minut lub pozniej po założeniu ?


  14. #14
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Thumbs up ;)

    Ja bralam midiane i bylam z niej zadowolona nie przybralam na wadze nie mialam twardego brzycha ani zadnych skutkow ubocznych a nawet poprawila mi sie cera. teraz w mojej aptece nie bylo ich i dostałam Yasmin czy ktos bral je i jakie sa opinie na temat tych Yasmin? Pozdrawiam


  15. #15
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam mam do sprzedania 3 całe opakowania Midiany wiecej info pod nr gg 6644986.


  16. #16
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisal dobryczłowiek Zobacz post
    ... dlaczego to robicie? Wyobraż sobie: mogłaś sie urodzic i cieszyc się swiatem, ale twoja matka wolała wziąść tabletkę... MORDERCZYNIE!!!
    ZABIACIE LUDZI!!!
    Nie kochanie, my bierzemy tabletki by uniknąć ciąży bo jeszcze nam nie śpieszno do macierzyństwa Ja np mam 20lat i jeszcze się uczę. Więc bez spiny mordeczko ;*


  17. #17
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisal dobryczłowiek Zobacz post
    ... dlaczego to robicie? Wyobraż sobie: mogłaś sie urodzic i cieszyc się swiatem, ale twoja matka wolała wziąść tabletkę... MORDERCZYNIE!!!
    ZABIACIE LUDZI!!!
    Pisze się wziąc a nie wziąść. I co do samych pigułek tez proponuje najpierw się dokształcić a propos ich działania zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać.


  18. #18
    Kuba007 jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    80

    Przypominam Paniom o bezwzględnych przeciwwskazaniach do stosowania antykoncepcji hormonalnej. Są to:
    1. Ciąża
    2. Choroby układu krążenia, tj. choroba zakrzepowo-zatorowa, nadciśnienie (RR>160/100), choroba niedokrwienna serca, zaburzenia wykrzepiania, hiperlipoproteinemia, migrena
    3. Choroby o etiologii zakrzepowo-zatorowej w rodzinie, które mogą mieć związek z działaniem hormonów steroidowych
    4. Po ukończeniu 35. roku życia, jeżeli jednocześnie palą więcej niż 10 papierosów dziennie, a po 40. r.ż. - ponad 5 papierosów dziennie (przyjmowanie pigułki zwiększa u palaczek ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego ponad 6-krotnie)
    5. Marskość wątroby, jej stłuszczenie, czynne wirusowe zapalenie wątroby i inne ciężkie jej schorzenia
    6. Nie zdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych
    7. Chorowanie na nowotwory hormonozależne (rak sutka, trzonu macicy, jajnika, odbytnicy, czerniak),
    8. Długotrwałe unieruchomienie
    9. Porfiria

    www.jakubswistowski.pl/biznesv
    - Dowiedz Się, Jak Prawdopodobnie Najłatwiej Na Świecie Zarabiać Pieniądze Bez Wychodzenia Z Domu!

  19. #19
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja korzystam z midiany i żadnych problemów, także nie mogę złego słowa powiedzieć. Cenowo też dobrze wychodzi, płacę za nie 27zł w knurowskiej aptece za grosze. Generalnie korzystam i nie zamierzam zmieniać bo jak się na dobre trafi to nie trzeba kombinować bo dobrać tez nie łatwo, ginekolog musi być dobry i trafić.


  20. #20
    Nie zarejestrowany
    Guest

    sprzedam Midianę

    sprzedam 3 nowe opakowania Midiany
    cena niższa niż w aptekach


  21. #21
    Nie zarejestrowany
    Guest
    info na midiana3op.sprzedam@gmail.com


  22. #22
    Nie zarejestrowany
    Guest
    midiana3opsprzedam@wp.pl


  23. #23
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Więc ja biore Midiane jestem w połowie opakowanie , jestem po nich senna mam wiekszy apetyt ciagle jestem głodna
    pod wieczór zawsze boli mnie głowa , i bola mnie piersi , a tak to luzik nie mam mdłości tak jak moja kolezanka i nie wymiotuje a tez tak sie zdarza jej . Więc poczekam do konca opakowania i jak pójde do ginia dowiem sie czy dalej mam je brac , a ty jesli mozesz zrezygnowac nie bierz sie za nie bo nie warto na kazdym forum na którym czytałam o tych tabsach kazdej dziewczynie cos jest nie polecam !!!!


  24. #24
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Cool

    Cytat Napisal dobryczłowiek Zobacz post
    ... dlaczego to robicie? Wyobraż sobie: mogłaś sie urodzic i cieszyc się swiatem, ale twoja matka wolała wziąść tabletkę... MORDERCZYNIE!!!
    ZABIACIE LUDZI!!!
    lepiej urodzić i zabić albo wyrzucić mocherze wstrętny nieuku ułomny i zajrzyj do słownika ortograficznego analfabetko!!!!!!!!!!!!!!


  25. #25
    Natala.
    Guest
    Ja biorę te tabletki i jak dla mnie są w porządku. Żadnych skutków ubocznych, czuję się dobrze czyli wiele zależy od organizmu ) Pozdrawiam


  26. #26
    LooooLLL
    Guest
    lekarz zapisał mi ten lek. Właśnie zakończyłam pierwsze opakowanie niby wszystko jest ok ale mam silne bole jajników i częściej mnie bolą oczy tak to nie narzekam. ciesze sie bardzo że zmniejszył ten lek moje napady glodu przed sama miesiączka. Ogolnie sa to moje pierwsze tabletki i nie wiem co mam myślec.


  27. #27
    Recydywista
    Guest

    Puknij się w głowę!

    Chyba nie wiesz w jaki sposób działają tabletki antykoncepcyjne. Jak się dowiesz to daj znać, potem możesz rzucać takimi hasłami, bo póki co nikt sobie tego nie życzy. A propos, skoro tabletki to morderstwo to rozumiem, że ich nie stosujesz, po co włazisz w takim razie na to forum? Bardzo humanitarne jest natomiast porzucanie niechcianych noworodków na śmietniku albo traktowanie własnego dziecka jak worka treningowego.


  28. #28
    malenka
    Guest

    durnoto

    Glupia babo nie przyjmuje lekow aby nie miec potomstwa,jestem po poronieniu i aby zajsc w kolena ciaze musze uregulowac poziom hormonow w moim organizmie ,dlatego wlasnie lekarz przepisal mi MIDIANE .Wiec moja koncepcja jest nastepujaca zmknij sie i nie ublizaj pobozna torbo.


  29. #29
    modliszka8 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    1

    Witam wszystkie kobietkiOd jakiegoś czasu przeglądam wszystkie tego typu fora. Jestem mocno zaskoczona i przerażona tym co się z niektórymi kobietami dzieje... Od czego to zróżnicowanie zależy...Zaczęłam brać Midianę ( chę nadmienić, że jest to moja pierwsza przygoda z jakąkolwiek antykoncepcją) Zawsze byłam sceptycznie nastawiona na tabletki, w rezultacie nie stosowałam żadnej metody antykoncepcyjnej...Wchodziły w grę wyłącznie stosunki przerywane.Mąż nie chciał żebym zażywała jakiekolwiek tabletki z uwagi na chwiejne nastroje, niechęć do zbliżeń...Bał się chyba tego bardziej niż ja Dostałam te tabletki ponieważ mam bardzo nieregularne cykle, mocno wydłużone i niestety "puchnę". Jest kilka dni w miesiącu kiedy nie mogę się dopiąć w spodniach, czuję się pełna, mam wrażenie, że brzuch mi odstaje... Lekarz doszedł do wniosku, że powinnam brać tabletki anty. na wyregulowanie gospodarki hormonalnej i na moje nieszczęsne " puchnięcie" Mam obserwować się. Jestem aktualnie po 3-ciej tabletce, dzisiaj wieczorem 4-ta... Póki co, czuje się dobrze. Chyba mam lepszy nastrój, nic złego nie dzieję się ze mną. Może... Chodziłam dotychczas spać późno, ok 23-24 w nocy, teraz zaczynam robić się senna po 21 ale to może efekt mojego aktywnego trybu życia.. Przede wszystkim nie czuję się pełna... No i! Ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu, mam mocno podwyższone libido!!!


  30. #30
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja juz od ponad roku biore te tabletki i na moj organizm dzialaja wspaniale! Biorac pod uwage poprzednie wpisy, mysle, ze kazdy organizm reaguje inaczej. Przyznaje, ze pierwsze dwa tygodnie byly trudne, czulam, jak moj organizm przyzwyczajal sie powoli do nowych tabletek. Jednak teraz nie czuje, zebym cokolwiek przyjmowala.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127