+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: szukam dietetyka

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Unhappy szukam dietetyka

    Mam 22 lata i pilnie poszukuję dietetyka, najlepiej w okolicy Szczecina, bo stamtąd pochodzę. Od dziecka byłam raczej grubą osobą a od pieciu lat mam juz dosc duza nadwagę, próbowałam oczywiscie schudnąc wiele razy na własną rękę, ale udało mi się zrzucic 2-3 kg. Ja zeby normalnie wygladała musze przynajmniej 15 kg schudnąc wiec chciałabym chudnąc pod okiem dietetyka. Chciałabym zeby mi ktos polecił, bo nie chce zmarnowac pieniedzy i nie osiągnąć zadnych efektow :/
    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest

    re: dietetyk

    Witam
    Twój problem jest dosyć złożony. Najprościej mówiąc byś nie zmarnowała jak sama mówisz pieniędzy podejść do niego zarówno od strony diety jak i wysiłku fizycznego. Już na pewno to nie raz słyszałaś ale pamiętać należy, że diabeł tkwi w szczegółach. Najpierw musisz sama siebie zapytać na ile jesteś zdeterminowana by pozbyć się takiej ilości zbędnych kilogramów. Jeżeli ktoś Ciebie uświadamia, że sama dieta załatwi sprawę nie do końca ma rację. Zawsze zadaję pytanie co dolej jak skończysz dietę. No i oczywiście co rozumiesz przez słowo dieta. Czy ma to być powielony system dietetyczny czy może improwizacja? Na początku powinnaś zdać sobie sprawę, że podejmujesz się ogromnego wyzwanie, którego realizacja musi pociągać za sobą wiele wyrzeczeń (choć nie ze wszystkich przyjemności spożywczych). Nie ma złotego środka na pozbycie się kilogramów. Kolorowe pisma, czy programy telewizyjne często mijają się z prawda mówiąc, że wystarczy czy to jeść mniej czy to 2 razy w tygodniu wykonywać ćwiczenia i już kilogramy same lecą. Tak naprawdę jest to ciężka praca, walka z przeciwnościami i swoją wolą. Nastawianie i psychika jest bardzo ważne gdyż ono właśnie pomaga przetrwać najtrudniejsze momenty. Proszę oglądnąć jeden program na TVN Style "The last 10 pounds" i zobaczyć jak tam są zdeterminowane kobiety i jak walczą o swoją figurę. Ja staram się uświadomić, iż kluczem do sukcesu jest zmiana mentalności w sposobie odżywiania i funkcjonowania by utracone kilogramy szybko nie powróciły jeszcze w większej formie. Jako trener osobisty jestem w stanie przygotować dla Ciebie program, który pozwoli osiągnąć zamierzony cel. Modelowanie sylwetki a chudnięcie to dwa różne procesy. Chudnąć jest bardzo prosto- wystarczy "nic nie jeść". Modelowanie to świadomy proces zmiany kształtów własnego ciała. I najczęściej o to wszystkim chodzi tylko mało kto wie jak się do tego zabrać. Podaje maila i nr tel gdybyś chciała skorzystać z moich usług:
    513 059 085 mail: marcintrenerosobisty@wp.pl
    pozdrawiam

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Dobry dietetyk

    A sprawdzałaś poradnię Dietlife.pl? Ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona

  4. #4
    Anna66 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skad
    Warszawa
    Postów
    3

    Zapraszam osoby chcące pozbyć się nadmiaru kilogramów, poznać zdrowe i racjonalne zasady odżywiania oraz umiejętnie wdrażać je w swoje życie. Jestem specjalistką ds. odżywiania( Technolog żywności ). Zajmuję się konsultacjami dietetycznymi,opracowywaniem i prowadzeniem diety indywidualnie u pacjenta.
    Proszę o kontakt email dieta66@o2.pl, w celu umówienia się na konsultację.
    Teren Warszawy

  5. #5
    Olinia Opeczkowska jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    24

    Dietetyk to też nie zawsze Ci pomoże. Musisz znaleźć bardzo dobrego któremu zależy na Twoim schudnięciu a nie tylko na pieniądzach a takiego to ze świecą szukać. A i tak najlepsze diety są takie które samemu się układa bo przecież sama wiesz co najlepiej lubisz robić i w o jakich porach możesz jeść

  6. #6
    parafa jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    302

    masz rację, dobry dietetyk to podstawa, ja trafiłam na dobra Panią dietetyk w poradni Halsa, ułożyła mi dietę, na której jem praktycznie wszystko i nie jestem głodna, cieszę się, że na nią trafiłam.

  7. #7
    jadzia80 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    6

    Dziś trudno spotkać dobrego dietetyka – jakoś czasem trzeba być u kilku, aby trafić na tego dobrego. Mój dietetyk z ultramedic.com.pl mi pomógł zrzucić 10 kilogramów prawie, dzięki właśnie odpowiednio ułożonej diecie oraz zaleceniom, żeby po prostu o siebie dbać. Bez tych kilku rzeczy to w zasadzie ciężko jest cokolwiek osiągnąć.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Szukam pomocy
    Przez gienio w dziale Forum urologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-01-2010, 13:10

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37