+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 749

Temat: DESMOXAN na rzucenie palenia

  1. #121
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Polecam champix

    Polecam champix. Drogi jak cholera, ale genialny. Jego działanie polega na działaniu na ośrodek nagrody. Powoduje, że w ogóle ZAPOMINASZ, że są papierosy. Chętka przychodzi może 4-5 razy dziennie przez minutę i to wszystko! Nie myślisz ciągle "kurczę, ale bym zapaliła...". Rzucanie z champixem to bułka z masłem (oczywiście odrobina silnej woli na te parę krótkich chwil dziennie też jest potrzebna). Dodatkowo u niektórych osób powoduje trwały wstręt do papierosów - u mnie niestety nie, więc teraz raz na kilka tygodni zapalę 1-2 na imprezie.


  2. #122
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Smile motywacja i silna wolna :)

    Motywacja i silna wola. Ja nie byłam jakąś wielką palaczką wypalałam ok pół paczki dziennie. Paliłam przez 10 lat . Mój chłopak pomimo iż palił namawiał mnie na rzucenie. Powiedziałam, że rzucę jak będę w ciąży. I tak zrobiłam jak się dowiedziałam , że zostanę mamą rzuciłam bo sobie powiedziałam , że teraz to nie szkodzę tylko sobie ale temu maleństwu , które noszę pod sercem. Nie wróciłam do nałogu , już 6 lat nie palę. Mój ojciec natomiast palił , a wręcz jadł papierosy.Do porannej kawy potrafiło iść pół paczki , potem kolejna kawa i kolejne pół paczki. W sumie palił 3-4 paczki dziennie. Kaszlało go już od tych fajek ale palił dalej. Aż dopadła go grypa i kaszel się tak nasilił ,że aż go dławiło. Dogryzałam mu mówiąc "pal więcej ,nie będzie Cię kaszleć" .I rzucił z dnia na dzień , powiedział że już nie będzie i nie pali 4 lata.


  3. #123
    Mr Spalony Kot
    Guest

    To już tydzień

    Cześć, to już 7-dmy dzień niepalenia.
    Właściwie to używam Desmoxanu, niezgodnie z ulotką, tzn mniej - jak muszę, albo przewiduję, ze będzie ciężko. W praktyce wygląda to tak, że przez 3 dni stosowałam po 5 tabletek, czwartego 4 tabletki, a piątego i szóstego może po jednej. No ale mam zasadę, żeby go używać, byle nie więcej niż przepisano.


    Ile ja przeżywam, żeby znaleźć motywację do niepalenia...
    Wszystkie argumenty za paleniem wydają mi się ogromne, a oglądanie filmików o raku jakoś mnie nie przekonuje...
    Wrażenie mija po kilu sekundach i znów zaczyna się chcieć.
    Czytam książkę Alana Carra, ale nawet i w niej potrafię znaleźć nieścisłości.

    Dziś nawet wymyśliłam sobie teorię spiskową (która pewnie zresztą jest prawdziwa) , że cała ta szkodliwość palenia to ściema wymyślona przez koncerny farmaceutyczne, które wciskają nam Desmoxan czy inne NIcoretty.
    A, że tak naprawdę, że palenie nie szkodzi. No, może poza jakimiś pechowcami co to by im herbata nawet raka wywołała...

    Potrafię tak w nieskończoność.
    Prdle to...Wytrzymam musze. Może po kilku miesiącach zaczne się czuc szczesliwa...kto wie.
    Ostatnio nawet stwierdziłam, ze jakość dziwnym trafem, ludzie, którzy nie palą są brzydcy zazwyczaj.
    I smierdzi od nich, jakas taką naturą...

    Staram się sobie uprzytamniać że wszystkie te moje pomysły to demon, który chce mnie zmusić do palenia.
    Więc odganiam je.
    Powodzenia!
    Który dzień u Was?

    Ja w Wigilię powinnam być czysta.
    Postanowiłam, ze ten beznadziejny rok 2013, trzeba jakos pozytywna choć jedna rzecza zakonczyc - czyli rzuceniem palenia..


  4. #124
    adamtomas jest nieaktywny
    Nowy użytkownik Avatar adamtomas
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skad
    Bydgoszcz - Toruń
    Postów
    10

    Ja polecam zacząć od silnej woli, bo te wszystkie preparaty są moim zdaniem nieco przereklamowane


  5. #125
    Nie zarejestrowany
    Guest

    klamiesz jak ruda suka

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    kupilen te tabletki bez recepty, mialy mi pomoc w rzuceniu palenia do ktorego zbieram sie juz od 2 lat,
    dzialaja tyle co nic , szkoda pieniedzy lepsze sa elektroniczne papierosy
    Dziala, ale nie tak nie od razu.
    ja palilem i lykalem proszki miesiac. dopiero po tym okresie zorpoczal sie proces odstawiania fajkow. od 4 miesiacy nie pale, od dwoch nie lykam desmoxanu.
    polecam.


  6. #126
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Lubię palić

    Więc palę;-)


  7. #127
    Nie zarejestrowany
    Guest

    A jest coś na rzucenie wódzi?

    Może ktoś zna jakiś specyfik który odzwyczai od alkoholu


  8. #128
    Nie zarejestrowany
    Guest

    a jednak głowa

    Fajne historie opisujecie, a ja powiem jak twardziel..... wcale nie chciałem rzucać palenia i...... spotkałem kolegę nota bene vice prezes sądu okręgowego, widzimy się i mówi Robert nie pale już 3 tygodnie i ........ szlag mnie trafia. Zatem ryzykuję zakup tych pierdzielonych tabletek i..... pierwszy dzień 20 fajek, drugi 16 fajek, trzeci 8 fajek, czwarty 7 fajek, piaty 6 fajek..... szóstego już nie powinienem palić..... i nie zapaliłem. 7,8,9 dzień podobnie...... Nawet jeżeli tabletki są do dupy...... ja k...a mać nie palę i chwała Jahwe. nota bene dzisiaj zapomniałem je wziąć. Jak ktoś potrzebuje tanio kupić, to mam ok. 60 sztuk polecam paavonurmi@poczta.fm


  9. #129
    iwanowsky
    Guest

    działa!

    Podchodziłem z niedowierzaniem do środków tego typu, myślałem że jest to coś w stylu nicorette, który kiedyś kupiłem z ciekawości i po tabletkach miałem odruch wymiotny (!) Jestem typem człowieka, który rzucał fajki 10 razy w ciągu roku i za każdym razem przy melanżu gdzie tylko pojawiał się alkohol od razu zaczynałem palić. Myślałem też że pale z nudów, z przyzwyczajenia i z tego że lubię palić, ale jak się okazało grubo się myliłem. Kupiłem desmoxan tak z czapy bo stwierdziłem że co to jest 70zł, przez pierwsze 5 dni można palić potem producent odradza całkowicie, ja nie paliłem od razu przy przyjmowaniu tabletek. Najważniejszy skutek praktycznie na początku kuracji już nie chciało mi się palić papierosów, teraz jestem pół miesiąca po pełnej kuracji i nie mam w ogóle ochoty palić. Szczerze uważam, że jak to w przypadku "leków" nie na każdego może działać, ale moim zdaniem warto spróbować.


  10. #130
    Nie zarejestrowany
    Guest

    desmoxan jak rzucić palenie

    Witam!
    Czytanie książki,plastr,gumy...lipa u mnie nic nie pomagało. Pompgły mi tabletki champix. Kuracja trwa 12 tygodni,ale ja kupiłam krok 1 czyli na 2 tygodnie. Przez pierwsze 3 dmi bierze się tabletke rano (polecam przy śniadaniu,jak śniadanie to kawa i fajek-chociaż owoc,baton - dlaczego? dlatego że automatycznie wciąga żałądek i jest się głodnym -ja tak miałam) póżniej są tabletki rano i wieczór, w 10 dniu nie paliłam nie kupiłam dalszej części bo po co,nie palę rok i 5 miesięcy. co najważniejsze- jak już nie palisz nie masz czegoś takiego-wkurzyłam się musze zapalić i to jest super. tak przytyłam ale to dlatego że jak się nie pali to kubki smakowe na języku wracają do tzw.nowości, jedzenie ci smauje bo ma smak a nie wszystko z dymem nikotynowym. nie miałam halunów, głupich snów itp -drogie są fakt ale 250% skuteczności


  11. #131
    Alfons21
    Guest

    Desmoxan działa.

    Wszystko pięknie ładnie, bez ściemy rzuciłem palenie dzięki tym tabletką Ale tak na poważnie nie słuchajcie ludzi którzy mówią "och wziąłem 3 blaszki nie pale już dwa lata" bo to gówno prawda albo "nie ciągnie mnie już do palenia i nie wrócę więcej" bo to już paranoja, chce się jarać nadal cholernie, ale nie tak jak to było wcześniej, inaczej podchodzi się do tego, lecz zostają nawyki . Największe znaczenie ma własna wola bo jak ktoś rzuca po to by rzucić to nie żuci cza chcieć nie palić ale tabletki też mają swój duży wkład. Zacząłem rzucać 11.11.2013 w dzień niepodległości by zapamiętać tą datę gdyby mi się udało, dziś jak to piszę jest 27.12.2013 chęci na fajka są ale małe wszystko powoli zanika więc myślę jeszcze z 6 m-c się pomęczę ale sukces osiągnąłem nie pale !!! I polecam Desmoxan


  12. #132
    madziara jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Mnie nic nie pomaga z tabletek. Jak chce mi się palić to idę pobiegać.


  13. #133
    Nie zarejestrowany
    Guest

    łatwy sposób

    Mi pomogło: chęć przestania palenia + przeczytanie książki: Allen Carr - Łatwy sposób na rzucenie palenia + przestrzeganie instrukcji zawartej w książce. Warto spróbować.
    Żadnych tabletek, plastrów czy innych gum nie stosowałem. Wydaje się, że te zostały stworzone nie po to aby komuś pomóc, tylko aby ktoś mógł na tym zarobić - zwykły biznes.
    Prawda jest taka, że każda kolejna dawka nikotyny powoduje głód nikotynowy, i to jest błędne koło, a reszta siedzi w głowie.


  14. #134
    Nie zarejestrowany
    Guest

    działa

    Biorę tabletki od kilku dni i nie paliłam juz drugiego dnia -wczesniejsze plastry itp równiez elektroniczny papieros nie działały mysle ze to w końcu pomoże


  15. #135
    siwy111
    Guest

    desmoxan

    rewelacja po 4 dniach niepale 9 dni i nieciagnie super polecam


  16. #136
    madziula3466
    Guest

    Red face e papieros

    ja od trzech miesięcy pale e papierosa i w tym czasie nie zapaliłam ani jednej fajki. ale słyszałam że e papieros też nie jest dobry dla zdrowia. Desmoksan na mnie nie działa niestety


  17. #137
    Nie zarejestrowany
    Guest

    silna wola

    paliłem 16 lat, rzucałem 3 razy, ostatnim razem żadnych plastrów, tabletek, tylko mówiłem o tym często że rzucam i rzucę, dam radę bo to tylko szlugi bez których można żyć. Nie palę i nie zapalę, bo nie jestem z tych co palą okazjonalnie, albo palę dużo albo wcale i nie mogę powiedzieć że czasem nie mam ochoty zapalić ale wiem że nie chcę znowu codziennie zastanawiać się czy wystarczy mi fajek do wieczora czy nie. życzę wszystkim, którzy postanowią nie jarać od nowego roku wytrwałości bo fajnie uwolnić się od nałogu


  18. #138
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Działa!!

    Witam. Mam 25 lat, palę od 14... tak, wcześnie zacząłem:/. nierzadko 2paczki dziennie + nocki w pracy, imprezy. Do desmoksanu zabierałem się 2 razy. Po pierwszym użyciu nic- po wzięciu 4 tabletek stwierdziłem, że nadal palę jak smok... 2 tygodnie później drugie podejście - jednego dnia do 16 godziny 5-7 tabletek + pół paczki papierosów na drugi dzień dawkowanie wedle ulotki i ... pierwsze efekty! Zero ochoty na papierosa!!! Drugiego dnia skończyło się dawkowanie według ulotki;] Brałem po kilka dziennie ale tak bardziej profilaktycznie. Nie ciągnie mnie gdy ktoś pali w moim towarzystwie, oczywiście "alkohol lubi dymić" więc puki co ograniczam wyjścia towarzyskie.
    Nie pale od 5 tygodni, tabletek też już nie biorę zostało mi ok. 40 tabletek i.... pół paczki papierosów
    Skutki uboczne - Przytyłem ok. 4kg (ale mamy okres świąt
    - śpię po ok 3-4h na dobę (budzę się o 2-3 w nocy i po spaniu...

    GENERALNIE POLECAM


  19. #139
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Smile Nie pocieszę Cię niestety !

    Cytat Napisal doktorka Zobacz post
    Wszystko fajnie jak się przyjmuje desmoxan (cytyzyna działa - dawno to udowodniono), ale po skończonej kuracji (jestem 5 dni od ostatniej tabletki) człowiek zaczyna być nerwowy i dopiero tak naprawdę zaczyna się walka z nałogiem (brakuje dymka!!! - tu trochę elektroniczny może pomóc - olejek 0 mg nikotyny), ciągle mam w głowie te durne odruchy i zwyczaje, które się miało i za którymi wciąż tęsknie - rano do kawy, po jedzeniu, po przyjściu do domu, w pracy jako przerwa, jazda samochodem itp. - rozumiecie "luzik".
    Skutki uboczne:
    - w trakcie łykania desmoxanu - sny jakich dotąd nie miałam (polubiłam je;>)
    - w trakcie i po - ogromna chęć na jedzenie wszystkiego - dla kobiety to może być problem (ja już sporo przytyłam - ok 6 kg:<).
    - po - napięcie, prawie wszystko mnie wnerwia
    Opłacalność:
    noo w porównaniu z plastrami zdecydowanie się opłaca (zakup desmoxanu przez internet - z przesyłką ok. 55 zł i to cała kuracja).
    Próbowałam różnych sposobów (nałogowcom!! nie pomogą gumy, plastry czy papierosy elektroniczne - tylko człowiek marnuje siły i czas na sztuczną nikotynę) i zawsze wracałam. Jak narazie się trzymam - dlatego skuteczność oceniam póki co na 3/5.
    Paliłam przez 9 lat, po ok.1,5 paczki dziennie - straszne:<
    Pomimo tego co już przeszłam i co mnie jeszcze czeka (jakoś trzeba nauczyć się żyć bez papierosów-uff) to będę walczyć
    Wy też próbujcie, bo w końcu chodzi o zdrowie (wiem, że brzmi jak banał, ale ja już miałam problem z wchodzeniem po schodach - a raptem 33 lata na karku).

    ps. Czy może mi ktoś z byłych palaczy napisać - po jakim czasie przechodzi ta największa chęć sięgnięcia po papierosa (kiedy przestanę się tak spinać)? Proszę o odpowiedz.

    Nie pocieszę Cię niestety. Rzuciłem palenie 22 lata temu w trakcie zapalenia krtani. Do dziś nie zapaliłem nawet jednego, bo wiem, że jeśli zapalę, to już nie przestanę. Myślę o paleniu bardzo rzadko, jednak gdy ktoś zaproponuje, to cieknie mi ślinka - nauczyłem się odmawiać. Rzucenie jest możliwe tylko przy pomocy silne motywacji i silnej woli niepalenia. Pozdrawiam


  20. #140
    Nie zarejestrowany
    Guest

    nie palę

    Ogólnie paliłam ponad 30 lata z małymi przerwami z powodu choroby .Ostatnio rzuciłam 15 sierpnia przy wsparciu desmoxanu. Tabletki brałam przez 5 dni tylko w momencie kiedy chciało mi się palić a potem nie brałam i nie paliłam i nie palę do dziś, ale same tabletki bez samozaparcia nie pomogą, trzeba chcieć rzucić. Chęć zapalenia wraca z różnym natężeniem ale narazie nie poddaję się mimo że mąż pali w pracy również są osoby palące.Czasem zapach dymu wystarcza za dymka. Efektów ubocznych nie zauważyłam, przytyć też nie przytyłam a mina ludzi w momencie kiedy mówię nie palę rewelacja.


  21. #141
    edytka1719
    Guest

    palenie

    moja sąsiadka kupiła sobie desmoxan ale jej chciało sie palic po tych prochach kupiła sobie niquitin (nikłitin) mini i nie pali a uwierzcie mi ze pali jak smok. ja biore te tabletki desmoxan i narazie nie pale a po niquitin dostałam czkawkę i nic


  22. #142
    ONA 31
    Guest
    Nie palę od 1 grudnia, czyli już 34-ty dzień.
    Na początku był desmoxan tylko kilka dni potem książka Alena Carra.
    Nadal chce mi się palić.
    Jak jestem sama już mniej.
    Najgorzej w takich sytuacjach, jak spotkania towarzyskie- właściwie to jestem na nich opętana myślą o papierosie, więc nie sprawiają mi przyjemności.
    Mam depresję i nic mi się nie chce.
    Mam nadzieję, że to minie. Nie wiem ile czekać, żeby ten podły nastrój minął, bo takiego życia to ja nie chcę...
    Palić też nie chcę, po prostu wiem, że już nie mogę...
    Nie potrafię się na tyle oszukać, żeby wmówić sobie, że nie lubię już palić.
    Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią to sobie wmówić.
    Ja wiem, że nie mogę już palić, bo to ostatni moment dla mnie, jak już teraz nie rzucę, to nigdy nie rzucę.
    Ale z drugiej strony mało się nie rozwiodłam przez to moje rzucanie i jak już pisałam mam depresję i życie przestało mnie cieszyć...
    Pomaga mi trochę alkohol, ale też nie do końca.
    Mam nadzieję, że w końcu są szanse na normalne cieszenie się życiem...
    Ciekawe ile trwa odwyk od narkotyków.
    Pozdrawiam rzucających


  23. #143
    Nie zarejestrowany
    Guest

    desmoksan

    17 lat palenia (mam 31), średnio paczka dziennie. Dotąd nie udało mi się utrzymać okresu abstynencji dużego niż 2 mc-e.
    Desmoksan bardzo pomaga na objawy uzależnienia fizycznego.
    Właśnie zaczęłam go brać 2 raz.
    Pierwszy raz 5 m-cy temu. Już po pierwszej tabletce zauważyłam mniejsza potrzebę palenia, 1 dzień 4, 2 dzień2, 3 dzień 0. Ten lek działa!. Na tabletkach czułam się pewniej. Kiedy kuracja się skończyła wytrzymałam niecałe 2 tygodnie, ale to już moje uzaleznienie psychiczne. Nie jest to wina leku, tylko mojej głowy.
    Paradoksalnie z każda porażką poznaję siebie i wiem co mnie złamało, obalam kolejne mity i złudzenia, które mnie utrzymują w nałogu. Do tego też pomocna jest książka o które wspominaliście allana care'a.
    Teraz też rzucam palenie z desmoksanem. Biorę go od 2 dnia niepalenia, właśnie po to by zmniejszyć objawy uzależnienia fizycznego i zwiększyć swoje szanse. Nie ukrywajmy jednak, ze największe kuku to mamy w psychice i to waśnie z stamtąd biorą się nawroty, a na to żaden lek nie pomoże (dlatego na ulotkach pisze, ze to dla osób zmotywowanych do rzucenia).


  24. #144
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Exclamation mocny

    Ludzie co to jest miesiąc po rzuceniu papierosów ?? chce wam powiedzieć że po roku czasu wydawało mi się że jestem mega silny !!! satysfakcja !! hmm do czasu kiedy spróbowałem jednego..... jednak okazało się że jestem bardzo słaby....


  25. #145
    Nie zarejestrowany
    Guest
    wczoraj zaczalem brac desmoksan,pale od 20 lat po 30 szt dziennie.od pierwszej tabletki zdziwienie bo dziala rewelacyjnie-w pierwszym dniu zszedlem do 10 papierosow przez dobe,przy czym bez prawie zadnego glodu nikotynowego,dzis biore drugi dzien i jak na razie wypalilem tylko 3 papierosy-mysle ze do konca dnia wypale maks 6,7 papierosow( caly czas nie odczuwam jakiegos specjalnego glodu).jutro mam nadzieje zejsc do maks 5 -za dzien dwa-juz nie wezme ani jednego papierosa-taki jest plan.trzymajcie kciuki


  26. #146
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Wola i tylko wola

    Witam ja palilem pety i przestalem palic od tak nie wracałem do nałogu przez 7 lat powiem ze mialem syndrom 3ki po trzech dniach bardzo chcialo mi sie zapalic potem po trzech tyg. Bylo to samo i po trzech mies. Byl najgorszy kryzys pozniej juz z gorki fakt wrócilem do petow ale znow nie pale od tak 5 dni juz i bez zadnych specyfikow skreca mnie jak inni pala ale wiem ze to minie trzeba tylko byc silniejszym wytrzymac kryzys ktory na prawde nietrwa wiecznie i gotowe tak wiec przyjaciele szkoda zdrowia na fajki i na leki ktore niby pomoga bo pomaga nam nasza glowa i nic wiecej powodzenia


  27. #147
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Odtruwanie od Papierosów

    Cytat Napisal doktorka Zobacz post
    Wszystko fajnie jak się przyjmuje desmoxan (cytyzyna działa - dawno to udowodniono), ale po skończonej kuracji (jestem 5 dni od ostatniej tabletki) człowiek zaczyna być nerwowy i dopiero tak naprawdę zaczyna się walka z nałogiem (brakuje dymka!!! - tu trochę elektroniczny może pomóc - olejek 0 mg nikotyny), ciągle mam w głowie te durne odruchy i zwyczaje, które się miało i za którymi wciąż tęsknie - rano do kawy, po jedzeniu, po przyjściu do domu, w pracy jako przerwa, jazda samochodem itp. - rozumiecie "luzik".
    Skutki uboczne:
    - w trakcie łykania desmoxanu - sny jakich dotąd nie miałam (polubiłam je;>)
    - w trakcie i po - ogromna chęć na jedzenie wszystkiego - dla kobiety to może być problem (ja już sporo przytyłam - ok 6 kg:<).
    - po - napięcie, prawie wszystko mnie wnerwia
    Opłacalność:
    noo w porównaniu z plastrami zdecydowanie się opłaca (zakup desmoxanu przez internet - z przesyłką ok. 55 zł i to cała kuracja).
    Próbowałam różnych sposobów (nałogowcom!! nie pomogą gumy, plastry czy papierosy elektroniczne - tylko człowiek marnuje siły i czas na sztuczną nikotynę) i zawsze wracałam. Jak narazie się trzymam - dlatego skuteczność oceniam póki co na 3/5.
    Paliłam przez 9 lat, po ok.1,5 paczki dziennie - straszne:<
    Pomimo tego co już przeszłam i co mnie jeszcze czeka (jakoś trzeba nauczyć się żyć bez papierosów-uff) to będę walczyć
    Wy też próbujcie, bo w końcu chodzi o zdrowie (wiem, że brzmi jak banał, ale ja już miałam problem z wchodzeniem po schodach - a raptem 33 lata na karku).

    ps. Czy może mi ktoś z byłych palaczy napisać - po jakim czasie przechodzi ta największa chęć sięgnięcia po papierosa (kiedy przestanę się tak spinać)? Proszę o odpowiedz.
    Niestety problem z odtruwaniem od papierosów (czyli całkowity zanik chęci zapalenia papierosa) trwa kilka lat (potwierdzone naukowo);/
    Sam po sobie wiem w styczniu rzuciłem palenie, 8 miesięcy nie paliłem ale przyszedł okres gdy zapaliłem 1 papierosa, później za tydzień kolejnego i po miesiącu znowu zacząłem palić;/
    W sumie najtrudniejsze są pierwsze 3 tygodnie rzucania, później nadal trzeba uważać żeby tego nie spieprzyć nie jest łatwo;/


  28. #148
    boodo
    Guest

    Thumbs down desmoxan

    Potwierdzam jeszcze bardziej mi się chcialo palić po tych tabletkach niż normolanie paliłem. Ściema nie polecam rodakom. Pozdrawiam


  29. #149
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Jestem w trakcie

    Jestem w trakcie odwyku od papierosa. Uznałem że koniec z tym, trochę za namową koleżanki która stwierdziła że palacze śmierdzą i wyglądają starzej. Raz dziennie trafia się głód na papierosa, ale szybko go staram się zwalczyć. Ulubiona muzyka coś słodkiego, zajęcie się książką, odwrócenie myśli i tak za każdym razem jak przychodzi chęć to jest jedna z lepszych metod. Ale czuć różnicę po odstawieniu nikotyny, jest kilka dni takiej konsternacji i pogorszonego nastroju, najgorsze jest 24 godziny jednak, wtedy czułem się jak w depresji. Ale najważniejsza silna wola a farmakologia jako pomoc jak najbardziej


  30. #150
    koniecdobrego
    Guest

    desmoxan

    Paliliśmy wraz z żoną,3 paki dziennie około 1000zł miesięcznie,Pewnego dnia nie wytrzymałem,zabrakło papierosów,żona skoczyła kupić paczkę, bo kasy nie było,po jej powrocie dzieciaki zapytały,czy kupiła im coś słodkiego?odpowiedziała ze nie, bo nie miała więcej pieniędzy.Wystarczyło mi zobaczyć minę tych dzieci(nie zapomnę tego do końca życia)od tego czasu już dwa miesiące, nie możemy patrzeć na to świństwo,bo gdy pomyśle o papierosach, od razu widzę minę moich dzieci.Żadne tabletki nie pomagają tak, jak ból serca gdy krzywdzi się osoby bliskie swemu sercu.
    p.s do dzisiaj nie zapaliliśmy żadnego papierosa,a dzieci mają wszystko czego zapragną,bo w końcu 1000zł co miesiąc było marnowane praktycznie na truciznę.
    Da się żyć bez palenia tylko wpierw trzeba dostać konkretnego kopa w dupę,by poskutkowało


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Rzucenie palenia - skutki
    Przez Man w dziale Forum alergologiczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 07:53
  2. Problemy z wagą po rzuceniu palenia
    Przez pinia00 w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 13:47
  3. Dziwne uczucie palenia w szyji.
    Przez mkmd w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-22-2012, 22:08
  4. Rzucenie palenia a tycie
    Przez Grażynka w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-17-2011, 20:02
  5. Tycie po rzuceniu palenia?
    Przez Ola88 w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 09:55

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317