+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 749

Temat: DESMOXAN na rzucenie palenia

  1. #181
    Sadurska
    Guest

    odp

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    A nawiazujac do heroiny czy marihuany ( oczywiscie nie polecam !) Ale po tych narkotykach przynajmniej mozesz sie wylaczyc z codziennosci, oderwac od problemow. Jaka wielka przyjemnosci daje Ci fajek ? Ja uwielbiam czekolade, potrafie zjesc jej niewyobrazalne ilosci ale jak sprobowalam kiedys wypalic kilka fajkow to naraz to wyladowalam w toalecie. Juz nie mowiac o tym, ze wlasnie jestem na diecie i nie jedzenie czekolady nie wywoluje u mnie takich objawow jak u Ciebie, a i jak ja zjem za miesiac to bedzie samkowala tak samo jak wczesniej, q nie gorzej.

    Powtarzaj sobie kazdego dnia: Nie pale ! I to jest fantastyczna wiadomosc ! Podjelam taka dezycje i zrezygnowalam z tego swinstwa. Teraz mam wiecej czasu, energi i pieniedzy zeby korzystac ze wszystkich PRAWDZIWIE WIELKICH przyjemnosci w zyciu !

    Trzymam kciuki !
    Heh może jestem bardziej doświadczonym palaczem ale nie raz wypalałam pod rząd 12 papierosów, dosłownie, bez żadnych 5 minutowych przerw i czułam się dobrze, kwestia przyzwyczajenia.

    Co do czekolady, to kiedyś zjadałam jej wielkie ilości, rzuciłam ją i nie jadłam jakieś 13 lat- zero.
    Teraz zmienił mi się smak chyba z wiekiem i połowy bym nie zjadła.
    Papieros dawał mi właśnie to, że mogłam się odłączyć od codzienności i przecież naukowo udowodnione jest że zapalenie papierosa powoduje uwolnienie dopaminy, tak samo jak czekolada endorfiny.

    Chodzi mi o to, że nie można się oszukiwać i mówić, że palenie nie było przyjemne - bo BYŁO. Z jakiegoś powodu kontynuowaliśmy palenie. Uważam, że takie ukrywanie przed sobą, że palenie sprawiało przyjemność spowodowało, ze kiedyś mimo że rzuciłam palenie, wróciłam do niego. Po prostu nie mogłam się dłużej okłamywać.

    Jeżeli chodzi o nikotynę - to na pewno nie chodzi o nią. Przecież nie palę już 48 dni, więc okres uwolnienia się od niej jest znacznie krótszy, a wciąż czuję ssanie i chęć zapalenia.


    To musi być coś więcej.

    Powodzenia

    No i poza tym mam raz na tydzień koszmar że zapaliłam
    Dziś trzymam się dobrze


  2. #182
    Nie zarejestrowany
    Guest
    W porzadku : ) Tylko sama juz nie wiem jak do ciebie dotrzec ! ; )

    Palilam 7 lat, i to najgorsze co mnie do tej pory spotkalo !

    Musisz koniecznie zmienic nastawienie. Ta cala przyjemnosc rujnuje Ci zdrowie. I to tez jest naukowo udowodnione, prawda ? Zadowolenie mozesz uzyskac na wiele sposobów. Bo to jest chyba Twoj problem. Nie wierzysz w siebie. Pisalas ze zamierzasz zbierac na sesje w klinice Allena. Wedlug mnie powinnas zafundpwac sobie sejsje u jakiego swietnego psychoterapeuty, ktory nauczy Cie kochac siebie bez wzgledu na wszystko Ktorynotworzy Ci oczy Moze wtedy zrozumiesz ze nie warto tracic zycie na tego typu "przyjemnosc".

    Moze powinnas tez znalezc sobie nowy cel w zyciu, nowa pasje. Cos co zajmie Twoj czas i bedzie dawalo Ci satysfakcje. Przez co przestaniesz obsesyjnie myslec o papierosach...

    Pozdrawiam !


  3. #183
    Sadurska
    Guest

    odp

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    W porzadku : ) Tylko sama juz nie wiem jak do ciebie dotrzec ! ; )

    Palilam 7 lat, i to najgorsze co mnie do tej pory spotkalo !

    Musisz koniecznie zmienic nastawienie. Ta cala przyjemnosc rujnuje Ci zdrowie. I to tez jest naukowo udowodnione, prawda ? Zadowolenie mozesz uzyskac na wiele sposobów. Bo to jest chyba Twoj problem. Nie wierzysz w siebie. Pisalas ze zamierzasz zbierac na sesje w klinice Allena. Wedlug mnie powinnas zafundpwac sobie sejsje u jakiego swietnego psychoterapeuty, ktory nauczy Cie kochac siebie bez wzgledu na wszystko Ktorynotworzy Ci oczy Moze wtedy zrozumiesz ze nie warto tracic zycie na tego typu "przyjemnosc".

    Moze powinnas tez znalezc sobie nowy cel w zyciu, nowa pasje. Cos co zajmie Twoj czas i bedzie dawalo Ci satysfakcje. Przez co przestaniesz obsesyjnie myslec o papierosach...

    Pozdrawiam !
    Co prawda to prawda


  4. #184
    Nie zarejestrowany
    Guest

    tylko nie zapal papierosa...

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja uzywalem konkurencyjnego srodka z cytyzyna takze. I powiem ze ciezko bylo przez pierwsze 2 miesiace (stany lekowe, kolatania serca, ze dwa razy to myslalem ze sie udusze) lecz kazde z tych objawow sprawialo ze bylem silniejszy i bardziej zdeterminowany. Kolejnym atutem bylo to ze niemialem za duzego kontaktu z palaczami. Na dzien dzisiejszy nie pale 5 miesiecy, chce mi sie czasami zapalic lecz bez jakiegos cisnienia, stany lekowe minely kolatania serca takze.Jestem pod wielkim wrazeniem jak szybko zwiekszyla mi sie wydolnosc oddechowo krązeniowa podczas duzego wysilku. Jak dla mnie najlepszy sposob na rzucenie palenia. jednak 90% siedzi w glowie. I wiem ze jak zapale teraz chocby 1 papierosa to wroce do nalogu.
    nie paliłam po tabexsie pół roku . Coś mi strzeliło do głowy ,że zapale tylko jednego! Niestety na jednym się nie skończyło. Zyczę powodzenia i jeszcze raz - nie kuś sie nawet na 1 machniecie!


  5. #185
    Sadurska
    Guest

    odp2

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    W porzadku : ) Tylko sama juz nie wiem jak do ciebie dotrzec ! ; )

    Palilam 7 lat, i to najgorsze co mnie do tej pory spotkalo !

    Musisz koniecznie zmienic nastawienie. Ta cala przyjemnosc rujnuje Ci zdrowie. I to tez jest naukowo udowodnione, prawda ? Zadowolenie mozesz uzyskac na wiele sposobów. Bo to jest chyba Twoj problem. Nie wierzysz w siebie. Pisalas ze zamierzasz zbierac na sesje w klinice Allena. Wedlug mnie powinnas zafundpwac sobie sejsje u jakiego swietnego psychoterapeuty, ktory nauczy Cie kochac siebie bez wzgledu na wszystko Ktorynotworzy Ci oczy Moze wtedy zrozumiesz ze nie warto tracic zycie na tego typu "przyjemnosc".

    Moze powinnas tez znalezc sobie nowy cel w zyciu, nowa pasje. Cos co zajmie Twoj czas i bedzie dawalo Ci satysfakcje. Przez co przestaniesz obsesyjnie myslec o papierosach...

    Pozdrawiam !

    Tak, też myślę, że muszę się przejść do psychoterapeuty, bo to coś więcej niż palenie.
    Tylko ciekawe czemu akurat ta depresja, frustracja zaczęła mi się dopiero kiedy po 15 latach postanowiłam rzucić palenie...Nie powiem, że jestem najzdrowszym psychicznie człowiekiem, miewałam stany depresyjne, również jak paliłam, ale nigdy nie przeżywałam tego co po rzuceniu palenia. Nie palę 49 dni i jest coraz gorzej ze mną.
    Właśnie chodzi o to, że czuję jakby już nic w życiu nie miało przynieść mi przyjemności i ogólną niechęć do czegokolwiek. Mam sporo pasji i rzeczy, które lubię robić, jak również pomysłów na nowe, jednak jak rzuciłam, na nic już nie mam ochoty.

    Zrobiłam się nerwowym, agresywnym i sfrustrowanym człowiekiem, jakbym tego gówna miała po szyję. Rozwala się moje małżeństwo przeze mnie, czemu wcale się nie dziwię.
    Nie powiem, że zawsze wszystko było idealnie, ale nigdy nie tak!

    Ale ja nie będę palić. Niech zostanę bez męża, rodziny, nikogo. Trudno, stanę się złym człowiekiem, ale nie zacznę palić.

    Jestem ciężkim przypadkiem
    Na pewno przydałby mi się psychoterapeuta, jednak trochę jestem i do nich zniechęcona, ponieważ straciłam zaufanie w ich umiejętności.

    A ja jestem człowiekiem nie podatnym na sugestię.

    No ale tak czy tak nie palę.
    Poza objawami depresyjno - agresywnymi nie mam już innych
    Powodzenia wszystkim


  6. #186
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Działa!!!!¡

    Działa. Palilem 25 lat i nie pale. Próbowałem wszystkiego!!!!! Gumek elektr. Fajek . Plasterków . I nic po 2 godz palc sie chce. A tu po 2 tyg nie paliłem . Mam nadzieje ze nie zacznę . Jeżeli ma ktoś jakieś pytania to proszę pisać . Jak to zrobić ? Proste trzeba dalej palić i brać tabletki . !!! A jak to zrobić ? To pisać do mnie to napisze . Pozdrawiam palaczy nałogowych . Mój mail mkone1@o2.pl . Z dopiskiem nie pale .


  7. #187
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Nie dajmy się reklamom! Cytisinum ok, ale...

    Nie dajmy się omamić, Tabex i Desmoksan to to samo, te same składniki, ilość tabletek, ino Desmoksan ma lepsza reklamę i jest 10 zł droższy....


  8. #188
    Nie zarejestrowany
    Guest

    desmoxan

    A ja długo zbierałam się do rzucenia i nawet udało mi się rozstać z nałogiem na kilka tygodni ale potem znowu powróciłam do palenia.Teraz nie palę 1,5 miesiąca.Za pierwszym i drugiem razem wspomagaczem był Desmoxan.Za drugim razem podeszłam do tego bardzo poważnie i przestrzegałam wszelkich zasad z ulotki.Udało się.Przytyłam 1,5 kg.


  9. #189
    doktorka
    Guest

    "pełen" sukces

    Cytat Napisal doktorka Zobacz post
    Wszystko fajnie jak się przyjmuje desmoxan (cytyzyna działa - dawno to udowodniono), ale po skończonej kuracji (jestem 5 dni od ostatniej tabletki) człowiek zaczyna być nerwowy i dopiero tak naprawdę zaczyna się walka z nałogiem (brakuje dymka!!! - tu trochę elektroniczny może pomóc - olejek 0 mg nikotyny), ciągle mam w głowie te durne odruchy i zwyczaje, które się miało i za którymi wciąż tęsknie - rano do kawy, po jedzeniu, po przyjściu do domu, w pracy jako przerwa, jazda samochodem itp. - rozumiecie "luzik".
    Skutki uboczne:
    - w trakcie łykania desmoxanu - sny jakich dotąd nie miałam (polubiłam je;>)
    - w trakcie i po - ogromna chęć na jedzenie wszystkiego - dla kobiety to może być problem (ja już sporo przytyłam - ok 6 kg:<).
    - po - napięcie, prawie wszystko mnie wnerwia
    Opłacalność:
    noo w porównaniu z plastrami zdecydowanie się opłaca (zakup desmoxanu przez internet - z przesyłką ok. 55 zł i to cała kuracja).
    Próbowałam różnych sposobów (nałogowcom!! nie pomogą gumy, plastry czy papierosy elektroniczne - tylko człowiek marnuje siły i czas na sztuczną nikotynę) i zawsze wracałam. Jak narazie się trzymam - dlatego skuteczność oceniam póki co na 3/5.
    Paliłam przez 9 lat, po ok.1,5 paczki dziennie - straszne:<
    Pomimo tego co już przeszłam i co mnie jeszcze czeka (jakoś trzeba nauczyć się żyć bez papierosów-uff) to będę walczyć
    Wy też próbujcie, bo w końcu chodzi o zdrowie (wiem, że brzmi jak banał, ale ja już miałam problem z wchodzeniem po schodach - a raptem 33 lata na karku).

    ps. Czy może mi ktoś z byłych palaczy napisać - po jakim czasie przechodzi ta największa chęć sięgnięcia po papierosa (kiedy przestanę się tak spinać)? Proszę o odpowiedz.
    NIE PALE od czasu tej wypowiedzi, sukces + 8 kg do przodu, zdecydowanie nie chce już wracać do tego nałogu. Moja ocena Desmoxanu 5/5.


  10. #190
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Jak na mnie na razie dziala

    ja nalogowiec 15 lat palenia kilka prob rzucania i nic...dopiero jak kupilem desmoxan zaczelo sie.: (oczywiscie nie wierzylem)
    1 dzien bralem tabletki zgodnie z zaleceniami i palilem kiedy mialem ochote ok 12szt normalnie palilem 25 dalo mi to do myslenia ze cos w tym musi byc,moja zona rowniez palaca nie wierzyla w to.
    2 dzien tabletki dalej zgodnie z zaleceniami ale papieroskow juz tylko 6szt nadal bylem w szoku
    3 dzien papieroskow juz tylko 3szt mysle o paleniu ale mnie nie ciagnie to jest najwazniejsze
    4 dzien 1papierosek w przeciagu calego dnia dajecie wiare???
    5 dzien 1papierosek ktorego mi sie nawet nie chcialo zrobilem to tylko odruchowo siedzac przey kawce
    6,7,8,9 dzien 0papieroskow!!! niewiarygodne jest to ze przy 1 piwku potrafilem zapalic 5 papierosow a teraz pijac 5 piw nie zapale nawet jdnego. Desmoxan- cos w tym jest obym wytrwal


  11. #191
    Nie zarejestrowany
    Guest

    palenie i rzucenie

    palę już 45 lat.Próbowałem już itego gówna jakim jest Tabeks bo po nim paliłem jeszcze więcej,elektroników,i innych świństw po których wątroba szaleje.Jeśli nie poradzicie sobie z własną psychiką to lepiej palcie dalej tylko starajcie się ograniczać.


  12. #192
    momo
    Guest

    debil

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    szkoda kasy lepiej kupić landrynki
    trola wszędzie poznac


  13. #193
    Nie zarejestrowany
    Guest

    witaj ale Tabex naprade dziala

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    oj kolego zeby skutecznie reklamowac trzeeba sie bardziej postarac. Przeciez od razu widac ze to spam w najczystszej postaci.
    witaj Tabex naprawde dziala juz dwa razy konczylem z paleniem za jego pomoca co prawda po kilku latach zaczynalem zmowu wszystko przez tylko jednego przy piwku . ale faktem jest ze te tabletki dzialaja a przynajmniej na mnie i jednego mojego znajomego. pozdrawiam


  14. #194
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Bardzo dobry!!!

    Mój teść palił ok. 3 paczek dziennie (ok. 900zł. miesięcznie = rata dość dużego kredytu mieszkaniowego) i obecnie jest w trakcie kuracji (21dzień).
    Czuje się bardzo dobrze i nie ma chęci na papierosa. Oczywiście są momenty (szczególnie rano przy kawie), że ma odruch sięgania po paczkę, ale po za tym jest ok.
    Nie jestem lekarzem, ale chyba jesteśmy uzależnieni od nikotyny i odzwyczajanie się środkami zawierającymi nikotynę to zły pomysł. Desmoxan zawiera cytozynę, która zastępuje nikotynę więc od momentu przyjmowania specyfiku nie możemy palić (może tylko na początku sukcesywnie zmniejszając - po 5 dniu 0). Musimy jak najszybciej pozbyć się nikotyny z organizmu, która nas trzyma przy nałogu. Spróbujmy zmienić swoje złe nawyki - zamiast siedzieć przed telewizorem idź na spacer (basen, sauna), pomyśl o swoim zdrowiu, o swojej rodzinie, o śmierci, która może cię spotkać, pieniądzach jakie tracisz przez nałóg. Jak trzeba idź do psychologa.

    Jeżeli sami nie zmienimy swojego myślenia, to żaden środek nam nie pomoże. Powodzenia.
    p.s. sorki za chaotyczny post.


  15. #195
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisal doktorka Zobacz post
    Wszystko fajnie jak się przyjmuje desmoxan (cytyzyna działa - dawno to udowodniono), ale po skończonej kuracji (jestem 5 dni od ostatniej tabletki) człowiek zaczyna być nerwowy i dopiero tak naprawdę zaczyna się walka z nałogiem (brakuje dymka!!! - tu trochę elektroniczny może pomóc - olejek 0 mg nikotyny), ciągle mam w głowie te durne odruchy i zwyczaje, które się miało i za którymi wciąż tęsknie - rano do kawy, po jedzeniu, po przyjściu do domu, w pracy jako przerwa, jazda samochodem itp. - rozumiecie "luzik".
    Skutki uboczne:
    - w trakcie łykania desmoxanu - sny jakich dotąd nie miałam (polubiłam je;>)
    - w trakcie i po - ogromna chęć na jedzenie wszystkiego - dla kobiety to może być problem (ja już sporo przytyłam - ok 6 kg:<).
    - po - napięcie, prawie wszystko mnie wnerwia
    Opłacalność:
    noo w porównaniu z plastrami zdecydowanie się opłaca (zakup desmoxanu przez internet - z przesyłką ok. 55 zł i to cała kuracja).
    Próbowałam różnych sposobów (nałogowcom!! nie pomogą gumy, plastry czy papierosy elektroniczne - tylko człowiek marnuje siły i czas na sztuczną nikotynę) i zawsze wracałam. Jak narazie się trzymam - dlatego skuteczność oceniam póki co na 3/5.
    Paliłam przez 9 lat, po ok.1,5 paczki dziennie - straszne:<
    Pomimo tego co już przeszłam i co mnie jeszcze czeka (jakoś trzeba nauczyć się żyć bez papierosów-uff) to będę walczyć
    Wy też próbujcie, bo w końcu chodzi o zdrowie (wiem, że brzmi jak banał, ale ja już miałam problem z wchodzeniem po schodach - a raptem 33 lata na karku).

    ps. Czy może mi ktoś z byłych palaczy napisać - po jakim czasie przechodzi ta największa chęć sięgnięcia po papierosa (kiedy przestanę się tak spinać)? Proszę o odpowiedz.
    Żeby rzucić, trzeba chcieć. Rzucałem kilka razy, bez desmoxanu i innych wspomagaczy ale za czwartym razem rzuciłem. Nie palę od 17 lat. Ale musiałem chcieć rzucić a 'chcieć to móc"


  16. #196
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Mam to samo.

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    jak coś wiecie to pomóżcie! 3 lata co dzien myśle zeby przestać. miałem gumy ,plastry, tabex, elektronicznego i biorezonans, książkę też czytałem dwa razy! i nadal pale koło paczki dziennie, jak tylko nie mam pod ręką zaczynam głupieć psychika mi siada i nic sie nie liczy tylko to zeby zapalic. pomóżcie bo nie wiem co juz robic
    Probowalem tez roznych metod z plastrami i hipnoza wlacznie, ale nic nie dzialalo.Jezeli ci sie uda podziel sie tym w jaki sposob to zrobiles.


  17. #197
    Nie zarejestrowany 12122
    Guest

    Na mnie dziala

    Witam,

    Przed zakupem odwiedzilem te i inne fora, nic ciekewego nie znalazlem.
    Kupilem, przestalem palic 4 dnia, przestalem brac 2 listki przed koncem opakowania.

    Ostaniego papierosa zapalilem 6 grudnia, od tamtej pory nic i co najwazniejsze pozbylem sie papierosow z glowy.

    Na mnie podzialalo...

    Powodzenia


  18. #198
    Sadurska
    Guest

    Chcieć to móc

    Jakby co, to nie palę już 53 dni. Ale desmoxan brałam tylko 3 dni. Nadal chce mi się palić...
    Najbardziej mnie demotywują ludzie, którzy po wielu latach wracają do nałogu...
    Czyli widać ciężko im było żyć bez palenia.
    Wokoło mnie rak się szerzy, więc się jeszcze bardziej umacniam w niepaleniu.
    Nie ważyłam się jeszcze, ale mam to gdzieś czy przytyje kilka kilo.


  19. #199
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Jak poradzić sobie z chęcią sięgnięcia po

    ps. Czy może mi ktoś z byłych palaczy napisać - po jakim czasie przechodzi ta największa chęć sięgnięcia po papierosa (kiedy przestanę się tak spinać)? Proszę o odpowiedz.[/QUOTE]

    To nie jest już głód nikotynowy tylko nawyk. Zastanów się jakie miałaś korzyści z palenia - np. uczucie zrelaksowania się, skojarzenie z pozytywną relacją, chwilą spokoju itp. Jak już sobie to przeanalizujesz i będziesz wiedziała, po co paliłaś, to znajdź sposób na zastąpienie innym, ale pozytywnym nawykiem, żeby dostarczyć sobie tych samych lub podobnych pozytywnych emocji. Czyli - nie musisz sięgać po papierosa, żeby zrobić sobie przerwę w pracy. Może zamiast tego parz sobie jakąś pyszną herbatkę. Albo znajdź inny dobry pomysł na krótką przerwę w pracy i "zajęcie rąk". Może wykonaj telefon do kogoś? zjedz jabłko lub inny owoc, rozmasuj sobie stopy - zrób po prostu coś dla siebie Może np. Popatrz 5 minut w okno, dając myślom swobodnie popływać (jak to przy paleniu). Brakuje Ci nie tak papierosów, jak korzyści z palenia


  20. #200
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Thumbs up Prawda

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja napisze tak )
    Skusiłem się na biorezonans magnetyczny, 15 minut frajdy 100 zł w portfelu mniej..... efekt, już pisze. Na kuracji 15 minutowej byłem około 18.30. Przez 12 godzin tylko woda niegazowana 3 litry.
    Rano wstałem, kawa i no właśnie, popielniczka i paczka fajek leżała na biurku, ale o dziwo nie skusiłem się, nie czułem potrzeby zapalenia. Cała sztuczka polega, na blokowaniu receptorów odpowiedzialnych za głod nikotynowy, własnie poprzez rezonans. Nie pale juz 4 lata. Polecam.
    Zgadzam się z Tobą , ponieważ i ja nie palę od 08 marca 2000 roku. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w sukces- ale postanowiłam dać sobie szansę .Podejmowane wcześniej przeróżne próby,nie pomogły mi i prawdopodobnie to było przyczyną sceptycznego podejścia do zabiegu.Mam nadzieję,że już nigdy nie sięgnę po to paskudztwo.Muszę dodać, że dzięki tej metodzie udało się rzucić palenie kilku bliskim mi osobom i co najważniejsze !!! tylko 2(słownie dwa ) razy miałam ogromną ochotę na dymek ###,ale nie uległam ( pomoc bliskich ).Życzę wszystkim Palaczom porzucenia nałogu, a abstynentom nikotynowym zdrowia i wytrwania w postanowieniu.Serdecznie pozdrawiam.


  21. #201
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Desmoxan Bardzo Mi pomógł !!!

    Jestem miesiąc po "kuracji" Desmoxanem , i jak na razie (mam nadzieje że na stale) nie palę .
    Nie wyobrażam sobie rzucenia palenia bez Desmoxanu ....
    Przyjmowanie tabletek jak i efekt wyglądał tak
    1 dzień - 2 papierosy
    2 dzień - 2 (buszki) po prostu nie mogłem już więcej
    3 dzień - 0 papierosów
    I tak długo nic przyznam się miałem w głowie fajki , ale jest to do zwalczenia
    Siódmego dnia coś mnie zdenerwowało , sięgnołem po papierosa i spaliłem go całego .... po chwili zastanowiłem się czy ma to sens ?? Cała paczka Papierosów wylądowało w piecu , ja trochę się obawiałem że zapalenie papierosa w siódmym dniu kuracji nie przyniesie później efektu .
    Ale udało się .... Jeśli chodzi o skutki uboczne nie miałem wcale .
    Pamiętajcie same tabletki nic nie pomogą , walczcie z tą chęcią , a i wam się powiedzie
    Powodzenia


  22. #202
    Nie zarejestrowany
    Guest

    chęć

    pierwsza była chęć rzucenia, szczera, a nie dopiero rozważania, że może bym rzucił.
    potem padło pytanie jak? silna wola jest chęci, ale fajnie było by się wspomóc.
    usiadłem i zacząłem myśleć, planować cały "odwyk".
    postawiłem na elektronika i kupiłem go, a żeby bardziej mnie to wciągnęło zacząłem studiować fora o e-liquidach i sam zacząłem je mieszać.
    na początek mocne ok 18 mg nikotyny (lekko miętowe z wyraźnym posmakiem tytoniu) przez pierwsze dwa miesiące
    potem średnie ok 10 mg nikotyny (bardziej miętowe i owocowe z lekkim posmakiem tytoniu) kolejne dwa miesiące
    potem lekkie ok 5 mg nikotyny (o smaku kawy z miętą, owocowe, ice-mint, bez posmaku tytoniu) znów dwa miesiące
    na koniec 0 mg nikotyny (smaki jak powyżej) i już po miesiącu zauważyłem, że prawie nie sięgam po elektronika. później czasami paliłem przy drinku, a obecnie po 1,5 roku od rzucenia fajeczek nie palę nic.


  23. #203
    kamilamila27
    Guest

    mi pomoglo ;)

    A na mnie zadzialalo, fakt palilam do 20dnia kuracji, ale 3szt. Pozniej odstawilam i Desmoksan i papierosy. Nie pale i nie ciagnie mnie. Czasami brakuje mi samego dymu by sie zaciagnac, ale otwieram okno i biore gleboki wdech pomaga, nigdy juz nie wroce do palenia jestem wolna od tego nalogu porazpierwszy od 14 lat


  24. #204
    Wanda_Teresa
    Guest

    Red face Rewelacja, Desmoxan pomógł mi!

    Na początku właściwie nie miałam zamiaru przestać palić, ale chciałam skończyć z nałogiem.
    Zaczęłam brać leki aby sprawdzić, czy się uda, przez te leki paliłam mało, w czasie tej kuracji po 3 dniach pogubiłam się, ile leków mam brać, to brałam gdy sobie przypomniałam, a właściwie wyglądało to tak, że chciałam najpierw zapalić, ale ze byłam zajęta to zapominałam o papierosie i o leku, wreszcie gdy zapaliłam, po papierosie dopiero brałam lek. Te palenie takie dziwne, nieatrakcyjne. Jak już się skończyły papierosy, postanowiłam, ze kupię jak będzie głód i naszła mnie prawdziwa chęć niepalenia, zaczęłam przeliczać straty przez papierosy.

    Po 6 dniach przestałam palić, w tym czasie wypaliłam 16 papierosów (tyle miałam w domu), pewnie mniej bym wypaliła bo ja już na siłę paliłam a co, zapłaciłam za fajki to trzeba było je wykończyć po Desmoxanie palenie nie tak łatwo mi szło, męczyłam się paląc!
    Od 10 dni nie palę w ogóle, zostało mi jeszcze prawie 100 tabletek. Od kilku dni, chyba od 3 nie biorę leków w ogóle, wezmę jak mnie będzie ciągnęło, ale mam nadzieję, że wytrwam.

    Jestem zaskoczona, że mi się udało, chyba tak mogę napisać. W każdym bądź razie nie mam już zamiaru palić. Jakby mnie ciągnęło, leki są w pogotowiu, na razie nie chce mi się palić. Leków nie chcę już brać bo miałam intensywne sny, na szczęście normalne, nie horrory.

    Dodam, że od chwili wzięcia pierwszych tabletek nie miałam głodu takiego intensywnego, właściwie chciałam zapalić, gdy sobie przypomniałam o papierosie, to jakoś tak wyglądało, ciągnęło mnie chwilami, ale to nie był typowy głód. Nie zrobiłam się nerwowa, nie mam lęku, że mi zabraknie papierosów.

    Paliłam prawie 20 lat, około paczkę dziennie, paliłam zawsze czerwone, najmocniejsze.

    Dzięki serdeczne temu kto wymyślił ten lek, to niesamowite, bo mnie bez problemu udało się rzucić i wierzę, że mi się uda wytrwać.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia innym.


  25. #205
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Tak bardzo się cieszę że rzuciłam!!

    Desmoxan działa!!!!!
    Jestem w szoku, że tak łatwo mi się udało! Paliłam 25 lat wiele razy próbowałam. Trzeba stosować zalecenia dawkowania i można popalać, a prędzej czy później i tak odejdzie ochota. Nareszcie czuję sama jak inni śmierdzą petami!


  26. #206
    Nie zarejestrowany
    Guest
    fajna sprawa ten desmoxsanik palilem 12 lat ostatnio nawet 35 szt dziennie a dzis 2 dzien nie pale i odrazu tabletki ostatni papieros i start zaczynamy a jak mam chec to fakt co mi najbardziej pomaga otwieram okno i biore takiego sztacha ze az zaboli a zimno mrozik gryzie wiec polecam dziala


  27. #207
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Desmoxan działa

    Polecam! paliłam 15 lat i rzadne plastry,gumy itp. nie pomagaly. Kupilam z mezem Desmoxan żeby sprobowac (mąz palil 18 lat) nie palimy już ponad pol roku i nas nie ciagnie ale... nie braliśmy pelnej kuracji tylko cztery pierwsze dni po 6 tabletek dziennie.


  28. #208
    Nie zarejestrowany
    Guest

    działa

    Nie pale już ponad rok , nie ciągnie mnie do papierosów lecz uzależniłem się od nikotyny w postaci tabletek i gum .
    Desmoxan działa również na tą postać uzależnienia wiec polecam stosować dawkowanie jak w przypadku uzależnienia od papierosów .


  29. #209
    Nie zarejestrowany
    Guest

    desmoxan

    dzisiaj 5 dzień kuracji. jeszcze wczoraj podpalałam, choć już nie z takim "smakiem" jak zawsze. dzisiaj przy porannej kawce ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie chciało mi się zapalić. i tak 5 dzień kuracji jest dniem bez papierosa. polecam.


  30. #210
    Nie zarejestrowany
    Guest
    działa,rzuciłem palenie po 18 latach nałogu ,byłem w szoku,że tak łatwo mi poszło,po dwie paczki mocnych dziennie paliłem,historia jest taka że przez swoją głupotę wróciłem po 3 latach do palenia,ale po miesiącu miałem dość ,kupiłem ponownie tabex i bez problemu znów rzuciłem,polecam


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Rzucenie palenia - skutki
    Przez Man w dziale Forum alergologiczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 07:53
  2. Problemy z wagą po rzuceniu palenia
    Przez pinia00 w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 13:47
  3. Dziwne uczucie palenia w szyji.
    Przez mkmd w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-22-2012, 22:08
  4. Rzucenie palenia a tycie
    Przez Grażynka w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-17-2011, 20:02
  5. Tycie po rzuceniu palenia?
    Przez Ola88 w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 09:55

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127