+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zmarszczki na szyi

  1. #1
    tolerancja"
    Guest

    Zmarszczki na szyi

    Co robić, aby zapobiec powstawaniu zmarszczkom na szyi?
    Jakich kremów uzywacie? Mam 32 lata, ale wole już teraz zapobiegać.

  2. #2
    Jutrzenka88
    Guest
    Szkoda, ze wątek nie jest nowy a stary. bardzo dobrym sposobem na zmarszczki na szyi są zabiegi z kwasem hialuronowym.Ja co prawda nie miałam ich na szyi lecz na czole oraz w okolicach oczu. Miałam je wypełniane preparatem restylane. efekt długotrwały- u mnie trzymał się 12 miesięcy. I przede wszytskim preparat bezpieczny

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Oj w tym wieku kremy chyba niewiele pomogą. Jestem nieco starsza od ciebie i poszłam na fotoodmładzanie szyi i dekoltu w melitusie. Przyjmuje tam bardzo fajny lekarz dermatologii, dr Kołodziejski Poleciła mi go kolezanka, ktora skore ma wrecz w idealnej kondycji. I ja tez jestem mega zadowolona z rezultatu, zwlaszcza ze pan doktor juz podczas konsultacji rozwial wszelkie moje watpliwosci co do zabiegu.

  4. #4
    AgnieszkaLa
    Guest
    Nie wiem jak sprawa wygląda na szyi ale wiem, że na pewno świetnym preparatem jest Restylane. Miałam nim powiększane usta oraz wypełniane zmarszczki w okolicach oczu

  5. #5
    Lena Waliszewska
    Guest
    Zmarszczka szyi ? No są różnego rodzaju zabiegi Ważne by też była higiena zachowana. Np poprzez stosowanie specjalnych Custom Packów, które tak w ogóle są od Restylane.

  6. #6
    rysiek301 jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Postów
    564

    Maseczka z drożdży piwnych i jogurtu

  7. #7
    Ula Moniek
    Guest
    Może warto pomyśleć o czymś takim jak właśnie zabieg z kwasem HA sama sie wybieram na zabieg z kwasem hialuronowym Restylane Skinboosters

  8. #8
    Moonlight888
    Guest
    O ile pamiętam, to na to tez sa zabiegi takie jak mezoterapia igłowa z kwasem HA. Wiem, ze takie zabiegi wykonują też w Dzięgielewska Instytucie Oka. Ale jak to wygląda jesli chodzi o szyję to już nie pamiętam

  9. #9
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Kremy i nawilżanie plus masaż, to wszystko na pewno zadziała. Ja bardzo późno zaczęłam dbać o swoją skórę na szyi. Dlatego postanowiłam zadziałać trochę poważniej i poszłam na zabieg do gabinetu Esthe w Lublinie. Ten gabinet zdecydowanie polecam, mają atrakcyjne ceny, są rzetelni, osoby przeprowadzające zabiegi znają się na wykonywanej pracy. Dzięki nim moja szyja wygląda w końcu tak, jak powinna. Jest wygładzona, ujędrniona, nie zdradza mojego wieku.

  10. #10
    Józefina3
    Guest
    Absolu Clinic oferuje skuteczne zabiegi wygładzające na skórę twarzy i szyi. Polecam ten gabinet, mają na uwadze przede wszystkim dobro pacjentki i oferują skuteczne zabiegi.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37