+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 221

Temat: Szampon DX2 opinie i efekty

  1. #61
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Talking Dx2

    Warto było poczytać... skutecznie mnie to zniechęciło do zakupu i eksperymentowania na resztkach swojego owłosienia


  2. #62
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Thumbs down efekty użycia szamponów z serii DX2

    Te szampony to tylko reklama ponieważ używając ich nie osiąga się żadnych efektów /włosy nie zmaieniają koloro uani nie przestają wypadać. Odradzam


  3. #63
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Dx2

    Większego dziadostwa w życiu nie stosowałem,po kilku dniach stosowania pojawił się potworny łupież z którym walczę już dwa tygodnie.ostatni raz łupież miałem w podstawówce czyli40 lat temu.


  4. #64
    ankaw
    Guest

    masakra!

    Kupiłam ten szampon mojemu chłopakowi. Tragedia! Efekt jest całkiem odwrotny! Włosy jeszcze bardziej wypadały! Łupież! W składzie tylko jakieś badziewne witaminki! Polecam Regaine.


  5. #65
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Nasza tv reklamowa

    Nie dość, że od tych reklam można dostać tzw. fioła, to jeszcze reklamują jakieś trucizny.


  6. #66
    DeBill
    Guest

    Jestem łysy bo nie jestem małpą

    Na łysinę są tylko trzy skuteczne metody:
    1. przeszczep
    2. perułka
    3. akceptacja

    DX2 to nr2, ze wszystkimi składnikami typu natłuszczacze i silikony. Nie dziwcie się że takie gówno wywołuje zapalenie skóry (łupież).


  7. #67
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Dx2 - hair-medic

    Piszecie, że DX2 nie działa, a próbowaliście produktu Hair-Medic? Warto spróbować, zainwestować?


  8. #68
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Dx2 hair medic

    Stosuje Hair Medic już 4 tydzień. Na początku byłem sceptycznie nastawiony ponieważ próbowałem duzo kosmetyków i leków, tych tańszych i tych droższych i żaden na stałe nie zdziałał cudów( mam na mysli Revitalash po nim byly efekty jednak po zakonczeniu stosowania wszystko co urosło poprostu wypadło). Hair Medic poleciła mi znajoma zadzwoniłem na infolinie, żeby upewnić się, że firma jest wiarygodna ( jest to nowośc na rynku polskim chociaż we Francji sprzedaje się podobnież bardzo dobrze). Nie kupiłem jednak go przez internet ponieważ Pani z którą rozmawiałem przekierowała mnie do salonu kosmetycznego w Warszawie gdzie mogłem osobiscie zakupic produkt. W sumie było to dla mnie dobre rozwiązanie... nie ufam zakupom przez internet. Po 3 tygodniu stosowania pojawił się meszek na zakolach. Zaznaczam jednak, że nie mam dużych problemów z łysieniem, od zawsze miałem jednak ogromne zakola i chyba wreszcie sie ich pozbędę. Jestem zadowolony i polecam tym bardziej, że producent gwarantuje efekt stały, ale po zastosowaniu pełnej kuracji.


  9. #69
    cola
    Guest

    dx 2 przeciwko siwieniu

    czy ktos probowal moze tego drugiego DX 2 przeciwko siwieniu?


  10. #70
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Sprawdzone

    Z 10 lat temu zacząłem stosować preparat na siwienie welli. Pianka łatwa w użyciu. Działał średnio. Potem przerzuciłabym sie na preparat loreal ( czy jak to sie pisze). 2 skladnikowy bardziej skomplikowany ale kryje siwizny rewelacyjnie. Czasem pojedyncze razy wracam do pianki welli która poprawili. Generalnie raz na 4 tygodnie15 minut pracy. Dodam ze połowa polskich celebrytów brunetow w moim wieku ( 50) korzysta z jednego z tych preparatów .
    Info od rożnych fryzjerów . Tu wszedłem by sprawdzić czy dx2 łatwy w użytkowaniu wart jest zainteresowania. Widzę ze nie warto nic zmieniać . Pozdrawiam


  11. #71
    robik jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Wypróbowałem ten DX2 i nic nie pomogło na wypadanie włosów. Tak jak ktoś wcześniej napisał, to tylko reklama i nikomu nie polecam używania tego szamponu, bo to tylko strata czasu i pieniędzy, a także niepotrzebne robienie sobie nadziei. :/


  12. #72
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Polecam Nioxin

    Mogę polecić wszystkim preparat Nioxin. Moja fryzjeraka (p. Ula z Sekretów Piękna z KRK) poleciła mi szampon i odżywkę, gdyż miałam bardzo cienkie i przerzedzone włosy. Starałam się wcześniej włosy zaczesywać do tyłu, gdyż przedziałek podkreślał małą ilości włosów. Po dwóch miesiącach kuracji z efektu jestem bardzo zadowolona- włosów jest więcej, są mocne i zdrowsze. Polecam wszystkim!


  13. #73
    GoldClinic_pl jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    25

    A ile kosztuje oraz gdzie można go kupić? Bo na ten temat nikt nie wspomina,a to przecież bardzo ważny szczegół. Swoją drogą to znam wiele opinii wg których DX2 nie jest taki skuteczny.


  14. #74
    Nie zarejestrowany
    Guest
    stosuje od dwóch tygodni i cos mi sie wydaje że jest gorzej mam 33 lata i spore zakola moj tata ma prawie 60 i lepszą kondycje z włosami niz ja i ciagle mi powtarza stosuj mydło szare chyba wkoncu go posłucham


  15. #75
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Exclamation DX to ściema

    Stosowałem codziennie, zużyłem jedną tubkę i więcej nie kupię. Totalna ściema, żadnych efektów. Nie kupujcie tego badziewia.


  16. #76
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Thumbs down nic nie działa !!!

    mąż używał srebrnego DX2 i nic, to jest wielka lipa, nie polecam tego produktu


  17. #77
    SIWY PAN
    Guest

    Thumbs down DX2 na siwienie nie działa !!!

    szampon DX2 na siwienie kompletnie nie działa
    oszustwo !!!


  18. #78
    Nie zarejestrowany
    Guest
    a ja używam szamponu ze skrzypu polnego. można kupić go w rosmanie za niecałe 10zł.


  19. #79
    Pluton
    Guest

    Ja polecam szampon "dermena" polskiej firmy

    Używam go ponad 10 lat i jeszcze mam całkiem dużo włosów w porównaniu do mojego starszego brata i ojca jak był w moim wieku. Nie wiem czy działa prowzrostowo jak piszą ale mogę założyć że opóźnia dość mocno łysienie porównując sie do brata i ojca. Przed tym szamponem używałem vichy taki z czerwoną klapką zamykającą (wtedy miałem ok 30 lat, teraz mam 41) i porównując te dwa produkty mogę powiedzieć, że mi dużo bardziej odpowiada "dermena", skóra lepiej toleruje ten szampon i praktycznie od kiedy go używam nie mam problemu ani z łupieżem ani z innymi problemami skóry głowy, a wcześniej bywało różnie. Jeśli ktoś ma prblem np z łojotokiem może też wypróbować szampon "proderm" też chyba polski, troche nieprzyjemnie pachnie ale jest bardzo skuteczny, sam go dawno temu też stosowałem jeszcze przed dermeną, polecam.


  20. #80
    Nie zarejestrowany
    Guest

    dx2 NIC NIE WARTY

    Ponad 2- tygodniowe stosowanie nie dało najmniejszego efektu na nawet pojedyńczych siwych włosach. DX2 nie działa !!!


  21. #81
    Nie zarejestrowany
    Guest

    gówno

    nie kupujcie tego gówna na siwienie nic nie działa bajki dla dzieci za prawie 20zł


  22. #82
    niezarejestrowany
    Guest

    Thumbs down Dx2

    Absolutnie nie polecam DX2 na siwe włosy.Mój mąż używał go systematycznie i niestety nie było pozytywnego efektu. Wydane pieniądze w błoto.


  23. #83
    gościówa
    Guest

    DX2 przeciw siwieniu

    Pomyślałam, że jak ma działać na męskie czupryny, to powinno zadziałać też na damskie... zużyłam dwie tuby - nie działa, zero rezultatu! Nie spodziewałam się, że pokryje mi moją siwą część włosów w całości, ale aż tak marnym efektem jestem zaskoczona...


  24. #84
    ViBio jest nieaktywny
    Nowy użytkownik Avatar ViBio
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    17

    Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
    jeden z normalniejszych wpisow na tym forum. Ludzie!te wszystkie szampony ,mikstury tabletki to jedna wielka sciema bo tym co to reklamuja chodzi tylko o to zeby kase od cierpiacych wyciagnac. I tyle. Masz wylysiec to wylysiejesz no chyba ze walniesz sobie przeszczep.
    Dokładnie. Wydaje mi się, że 75% wpisów to bujdy marketingowe. Stosowałem DX2 i włosy wypadały mi jeszcze szybciej - super co? Widać wszystkiemu winne są uwarunkowania genetyczne i tyle!

    Mam jeszcze troche swoich włosów, mam duże zakola, ale wole ogolić pacynke na 0,3 do tego typowy dresiarski grzybek, mi się to podoba i mojej kobiecie też


  25. #85
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Arrow Golenie to mit

    Golenie włosów i rady typu gol to odrosną silniejsze/lepsze to mit . Nie wierzymy w bajki po 18ce.


  26. #86
    urbaniak
    Guest

    Angry Co za idioci

    wymyślili takie opakowanie z którego płyn wycieka na półkę, pół szamponu(drogiego)
    tak straciłem i więcej nie kupię...


  27. #87
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Angry DX2 do siwiejących włosów

    większego śmiecia nie widziałem - zakupiłem DX2 do siwiejących włosów uzywam już tego badziewia 3 tygodnie i nic zero poprawy, jedyny efekt który uzyskałem to przetłuszczające się slosy ;/ ta firma to OSZUŚCI PRODUKUJĄCY BADZIEWIE I PEWNIE CHIŃSKIE niema to nic wspólnego z opisywanym w reklamie działaniem!!!!!!!!!!


  28. #88
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Arganowy olej z Maroka

    Polecam olejek arganowy.


  29. #89
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Dx2

    Kupiłem ten na siwienie i dość szybko zauważyłem ,że mam mniej włosów...
    Proponuję wytoczyć proces zbiorowy ....


  30. #90
    grig
    Guest

    Ludzie co wy robicie -- dajcie spokój z ta chemią oto recepta

    Trzeba zrobić mocną nalewkę z czosnku na osłabionym roztworze spirutusu -- sam czysty 80 czy 90 % sie nie nadaje bo zabija aktywne substancje jak aminokwasy itp. do tego rozkruszyć trzeba finasteryd to jest prosty związek aktywny działa nie tylko przez wątrobę ale również bezpośrednio na skórę -dobrze przez nią się wchłania

    trzymać w lodówce -nie w zamrażalniku !!!! najlepiej go trzymać w opakowaniu po minoksydilu -ma odpowiedni dozownik

    czosnek europejski -najlepiej polski --żadnej chińszczyzny !!!
    zgnieść czosnek 3 garście zalać rozcieńczonym spirytusem 20-40 % na tydzień do 2 tyg
    powstaje esencją czosnkowa ( zawiera dużo witamin, mikroelementów cynk, siarkę i najważniejsze aminokwasy oraz blokery dla wpływów testosteronowych --- blokuje wpływ 5 alfa reduktazy
    dodatkowo - usuwa łojotok, eliminuje grzybice skóry, grzyby beztlenowe z rodziny maczugowców które zjadają zdrowe komórki skóry

    oprócz blokowania wpływu testoster. bardzo silnie poprawia ukrwienie skóry - po wmasowaniu tego trzeba dość silnie po prostu klepać otwartą dłonią /opuszkami po skórze aby nastąpiło silniejsze troszke zaczerwieniona skóra głowy

    nie będe dalej przy tym sie upierał bo nie mam czasu na dyskusję -- jeśli ktoś uważa i ma wątpliwości niech się tu wypowie farmaceuta, dermatolog a sami się przekonacie

    teraz to najciekawsze - można i w zasadzie powinno się brać codz. 1 mg finasterydu propecia to to samo ale droga
    ale np finasteryd brany codz. -- to spadek libido ( włosy możesz zachować ale kobieta nie będzie z ciebie zadowolona - bedą ci lekko rosły piersi -zaczniesz nabierać delikatnych rys w pewnym sensie się odmładzasz

    wyjściem jest stosowanie finasterydu w roztworze z czosnkiem bezpośrednio na skórę głowy to tam trzeba zablokować wpływ dihatysteronu -produkt reud 5 alfa

    można sobie zrobić próbę to sa składniki naturalne -- czosnek !!!

    i po kilku dniach doznacie szoku jak to dobrze działa
    wszystkie składniki z marketu nawet te drogie mają podobny skład jak nalewka czosnkowa

    aktywne biologiczne składniki

    naturalne mikroelementy co mają 100% wchłanianie - cynk, siarka itd są w cebuli itp
    siarka jest budulcem włosa !!! tak na marginesie

    szampon -- dla dzieci tylko wyłącznie a po nim zółtko z białkiem na głowę raz na kilka dni

    często dochodzi do zmiany drastycznej ph skóry - aby temu przeciwdziałać robić płukankę w slabym roztworze octu
    można to robić przed myciem głowy

    jesli preparat z marketu to tylko LOTON 2 - zawiera naturalne białko - osobiście uważam że jest to najlepszy preparat na wzmocnienie

    loton ma też preparat z witaminami keratyna odbudowuje zewn strukturę włosa i odżywia częściowo

    to tyle !!!!!!!!!!!

    róbcie jak chcecie opisałem to z własnego doświadczenia


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Atoperal szampon - opinie
    Przez Monika w dziale Opinie o kosmetykach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-10-2019, 16:05
  2. Lavera Szampon Pomarańczowe Mleczko - OPINIE
    Przez betta w dziale Opinie o kosmetykach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 09:09
  3. Bentley Organic Szampon do codziennego stosowania - OPINIE
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Opinie o kosmetykach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 08:54
  4. Dieta norweska efekty
    Przez Lusia w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 19:24
  5. Dieta niełączenia efekty
    Przez Doriss w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 12:40

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127