+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 44

Temat: slimgreen na odchudzanie

  1. #1
    Nie zarejestrowany-G
    Guest

    slimgreen na odchudzanie

    To ja poproszę o opinie o tym preparacie. Bardzo poważnie rozważam jego zakup, po tym co poczytałam o działaniu zielonej kawy. Ale zawsze lepiej zasięgnąć opinii specjalistów

    Kawa pobudza i odchudza
    Badania obserwacyjne i epidemiologiczne wykazały zależność pomiędzy zwiększonym spożyciem kawy a mniejszym ryzykiem rozwoju nadwagi i otyłości oraz cukrzycy typu II i syndromu metabolicznego. Początkowo uważano, że kofeina, znana od wielu wieków ze swoich silnych właściwości farmakologicznych i psychostymulacyjnych, jest jedynym dobroczyńcą tej zależności i tylko ona bierze udział w procesie odchudzania. Kolejne badania wykryły bardziej złożony mechanizm odchudzający naparu kawowego i rolę innych związków które działają synergicznie i addytywnie z kofeiną. Takim związkiem poznanym i przebadanym stał się kwas chlorogenowy - CGA. Niestety termiczna obróbka ziaren zielonej kawy drastycznie zmniejsza zawartość kwasu chlorogenowego w naparze ciemnej, palonej kawy. Maksymalną koncentrację tego cennego związku zapewnia jedynie ekstrakcja ziaren zielonej kawy. Ponadto kwas chlorogenowy spala jedynie tłuszcz.
    Wyciągi z zielonej kawy, dzięki wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego pomagają zredukować tkankę tłuszczową w organizmie poprzez regulację poziomu glukozy i pośrednio insuliny we krwi, gdyż, jak dieta o niskim indeksie glikemicznym, spowalniają wchłanianie glukozy w jelicie cienkim.

  2. #2
    Nie zarejestrowanyoki
    Guest

    slimgreen-opinia

    ja biorę te tabletki od 3 mi-cy i powiem, ze są dobre.
    żeby widzieć rezultaty trzeba ćwiczyć, utrzymywać dietę.
    Te tabletki przyspieszają spalanie tłuszczu i powodują szybszą przemiane materii, ale bez ćwiczeń i jakiś tam ograniczeń jedzeniowych (typu cukier, tłuszcze zwierzęce) żadne tabletki nie pomogą. Ja łączenie schudłam prawie 5kg, ale jeszcze dużo przede mną.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Red face zgadzam się

    Zgadzam się z przedmówcą . ja tez schudłam dzięki temu specyfikowi ale dodałam dietę (brak obrzarstwa) i siłownie. Wszystko razem da długotrwałe efekty.

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Wink

    Biorę od dwóch tygodni, efekty czuję po ciuchach. Oprócz tego piję dwie filiżanki zielonej herbaty i codziennie jedno surowe jabłko ze skórką – super działa na jelita. Po takiej diecie bardzo poprawia się wygląd cery, polecam jak ktoś ma z tym problemy.

  5. #5
    Nie zarejestrowany
    Guest

    faktycznie :) dział

    Poczytałam co napisaliście i się skusiłam na zakup. Biorę już miesiąc i SUPER. Dzięki że chce Wam się napisać taką opinie. Szukałam czegoś fajnego co mi pomoże i byłam bardzo zagubiona tą ilością suplementów, ale z tego co widzę dobrze wybrałam. wielkie dzięki

  6. #6
    Arleta123
    Guest

    Slimgreen

    Fajniutki preaparacik, cenowo też w porządku. Chyba działa, ja go stosuję od 1,5 miesiąca, schudłam od tego czasu 4kg, ale też robię inne rzeczy typu ćwiczenia, basen, bieganie, no i 0 czekolady, nad czym szczególnie ubolewam. Za to efekty są.

  7. #7
    sylwka jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    1

    czytając posty odnośnie slimgreen widzę że moje efekty sa podobne do Waszych (a ja myslałam że będę najlepsza w tej konkurecji). Stosuję te tab od dokładnie 6 tyg i schudłam 5 kg. Czekolade podjadam ale rzadko, ćwiczę w domku co drugi dzień (brzuchy, wykroki, przysiady) a 2 razy w tygodniu chodzę na kurs tańca.

  8. #8
    Nie zarejestrowany-Ola
    Guest

    działa, a to najważniejsze

    działa i to najważniejsze. Może nie od razu są efektu, bo u mnie dopiero po jednym listku zaczęłam czuć, że faktycznie chudną, ale chudnę i to się liczy. I dobrze się po niej czuję, rano wstaję bez problemów i nie wiem czy to ma związek, ale odkąd go biorę nie boli mnie głowa.

  9. #9
    Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie też efekty nie były od razu, tak po 7-8 dniach zaczęłam czuć, że coś się dzieje. Teraz mam 5kg mniej i cały czas chudną, około 1-2kg na tydzień.

  10. #10
    Nie zarejestrowany
    Guest
    podobno 3kg na miesiąc to optymalne odchudzanie, niewarto przesadzać. A o zielonej kawie czytałam, ale nie na odchudzanie tylko na energię.

  11. #11
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Slimgreen, zielona kawa

    no właśnie ja również słyszałam i czytałam, że po nim jest więcej energii i ogólnie podnosi tempo przemiany materii. Ja dopiero co go kupiłam 2 sztuki bo był w promocji, do tego pani w aptece powiedziała, że on działa oczyszczająco. Sprawdzę i przekonam się naocznie

  12. #12
    Nie zarejestrowany
    Guest
    poczytałam i też spróbuję , po dwóch ciążach trochę zostało .jutro do apteki i na orbitrek zobaczmy jakie skutki będą po misiącu

  13. #13
    Nie zarejestrowany
    Guest

    slimgreen

    ja też zamówiłam w aptece internetowej bo w innej nie było i stosuję od 4 tygodni. Na wadze spadło mi 4 kg, tak równo po kg na tydzień. Sukces może i nieogromny, ale jednak cieszy mnie i tyle.

  14. #14
    kinga.slimitin jest nieaktywny
    Nowy użytkownik Avatar kinga.slimitin
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    13

    Energii dodaje również guarana, jej działanie jest dłuższe od kawy. Suplementy z tym składnikiem są dobrą alternatywą dla tych, którzy czują do kawy niechęc badź szukają intensywniejszego działania kofeiny.

  15. #15
    ja-ka
    Guest

    ))

    mi sie wydaje ze dziala wzialam jedno opakowanie teraz zaczynam drugie ale mialam przerwe bo w międzyczasie pilam herbate sekret mnicha ziola na odchudzanie i teraz tak sie zastanawiam czy polaczyc slimgreen z ta herbata co wy na to?

  16. #16
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Te tabletki są dobre ale łykanie ich to nie wszystko co możesz zrobić ?

    Biorę go przez 3 miesiące i dwa miesiące przerwy i ponownie biorę i schudłem 13 kilogramów .Ale warunek dodatkowy to analiza odżywiania na zdrowsze i więcej ruchu choćby w postaci spacerów i przejścia się niekiedy jeden ,dwa przystanki zamiast jechać tramwajem .Mam na myśli nie te przystanki co 100 czy 200 metrów bo takowe są ale większe odległości między przystankami np. 500 czy 1000 metrów . Ale te większe odległości są likwidowane i jest ich coraz mniej dla wygody ludzi a czy dla zdrowia ? .A więc wniosek - maszerowanie dla zdrowia jest korzystne a tabletki na odchudzanie stają się bardziej skuteczne. .

  17. #17
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Cool

    hejka ja wlasnie zaczynam brac slim grenn

  18. #18
    Czekolada jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    33

    najlepiej to chudnąć tak z 2-3kg na tydzień bo potem może byc efekt jojo. Z resztą idealnym wyjściem byłoby zmienić styl odżywiania się i przestawić myślenie. Jak się zrozumie, że nie warto jeść po 19, lepiej zrezygnować z mac donalda, a po pracy iść na spacer niż wcinać tłusty obiad będzie super. Dziwię się tylko jak oglądam w TV te programy o ludziach z nadwagą po 50kg, jak oni mogli do tego dopuścić... to dopiero jest tragedia. A my narzekamy na te kilka kilogramów za dużo. A jeśli chodzi o ten Slimgreen stosowałam wiosną w zeszłym roku i schudłam 8,5kg. Tylko, że tak jak pisze nie tylko łykając go, ale też wprowadzając sobie kilka dobrych nawyków, których cały czas się trzymam I jestem z siebie dumna.

  19. #19
    Vollamed_pl jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    26

    Zielona kawa na początku wspomaga odchudzanie, regulując nieco przemianę materii. Jak w sumie każda kawa. Najlepsza dieta? MŻ (eufemizm-mniej jedz) i ruch. Ograniczaj białe pieczywo, węglowodany; makarony, ryż, słodkości.

  20. #20
    Czekolada jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    33

    "mi sie wydaje ze dziala wzialam jedno opakowanie teraz zaczynam drugie ale mialam przerwe bo w międzyczasie pilam herbate sekret mnicha ziola na odchudzanie i teraz tak sie zastanawiam czy polaczyc slimgreen z ta herbata co wy na to? "
    - a nie przesadzasz troszkę?
    Zrób przynajmniej przerwę między jednym a drugim. Mi ten slimgreen reguluje trochę przemianę materii i rano mam super jeśli chodzi o załatwienie się. Takie zioła działają na podobnej zasadzie. Ja bym chyba tego nie łączyła żeby nie przedobrzyć...

    "Zielona kawa na początku wspomaga odchudzanie, regulując nieco przemianę materii. Jak w sumie każda kawa."
    - tylko, że to jest kawa niepalona więc zdrowsza z większą ilością korzystnych czynników.

    A co do kawy- to z żadną nie wolno przesadzić

  21. #21
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Talking hejka

    Właśnie zakupiłam tabletki i mam nadzieję że przyniosą efekty

  22. #22
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Talking Slimgreen

    Hejka. Ja po przeczytaniu Waszych opini nabralam mega ochoty na zakup tego cudenka. Mam nie wiele do zrzucenia bo 5-6 kg, ale zbliża się wiosna no właśnie WIOSNO gdzie jesteś???? I chciałabym lepiej wyglądać. A pomimo kontrolowania się co jem i zumbowych ćwiczeń

  23. #23
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Red face Slimgreen

    ......Cieżko mi zrzucić tych kilka kg. Mam nadzieje ze slimgreen mi pomoże. Pozdrawiam. Na pewno będę informować o moich postępach. Miłego dnia.

  24. #24
    Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też myslę na tańcem, może faktycznie zumba bo podobno całe ciało się wtedy rusza. Albo samoobrona dla kobiet, zobaczymy. Co do zielonej kawy slimgreen - to daje całkiem niezłe efekty jak się dołaczy do nich zmniejszenie jedzenia. Wtedy to najbardziej widać efekty, ja schudłam tak prawie 7kg. Jak brałam je na samym poczatku same bez ćwiczeń to efekty nie były bardzo duże, tyle, że zmniejsza cellulit i to niezaprzeczalnie!

  25. #25
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Red face

    To super ze działa tez na cellulit. Ja już pierwsza tabletkę skonsumowalam

  26. #26
    Nie zarejestrowany
    Guest

    gucio 81

    witam wlasnie zaczelam jesc slimgreen .Odezwe sie za miesiac 5.05

  27. #27
    Nie zarejestrowany
    Guest
    czy ktoś po stosowaniu miał efekt jojo?

  28. #28
    Nie zarejestrowany
    Guest

    slimgreen

    ja nie miałam, a biorę od dłuższego czasu, tyle, że jak go przestawałam brać to i jakoś nie rzucałam się na jedzenie. Myślę, że jakbym zaczęła jeść tak jak przed dietą to bym przytyła, to co jadłam wcześniej... szkoda gadać...

  29. #29
    Nie zarejestrowany
    Guest

    opinia

    kupiłam sobie tego slimgreena i teraz testuję i testuję. Może trochę w pasie mi ubyło, a wagowo ? 3kg, tylko, że liczyłam na więcej. Ale nie ćwiczę, mam siedzącą pracę i to mnie gubi.

  30. #30
    wypasiona
    Guest

    o zielonej kawie

    ja go stosuję już 3 miesiące i schudłam dzięki niemu 12kg. Do tego chodze na basen, a ostatnio zaczęłam biegać raz w tygodniu.
    Zrezygnowałam też całkowicie ze słodyczy i chleba. Mieso tylko gotowane i 2 razy w tyg. rybka. Na śniadanie greifrut i kawa - niestety nie potrafię z niej zrezygnować, ale nie slodzę.
    I musze Wam powiedzieć, że nie tylko schudłam, ale to co najważniejsze czuje sie lepiej - mam więcej energii i siły.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. tabletki na odchudzanie
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Opinie o lekach
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-19-2015, 09:46
  2. Alli na odchudzanie?
    Przez mariola w dziale Opinie o lekach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-15-2012, 21:14
  3. odchudzanie a kawa
    Przez Magda89 w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-12-2011, 12:12
  4. Sauna a odchudzanie
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-18-2010, 08:24
  5. Błonnik na odchudzanie
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-23-2010, 22:12

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127