+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Liczne moczany bezpostaciowe

  1. #1
    tkk
    Guest

    Question Liczne moczany bezpostaciowe

    Witam, niedawno miałem badanie ogólne moczu i jedynym niepokojącym wynikiem jaki otrzymalem jest liczny wskaźnik moczanów bezpostaciowych, czy to normalne czy jest to jakas anomalia ? nie ma podanej normy kolo tego tak jak w innych

  2. #2
    AnnMarie
    Guest
    Jeśli nie masz żadnych innych niepokojących dolegliwości tj. częste parcia na pęcherz, pieczenie cewki moczowej czy też bóle podbrzusza, to mozna to zostawić bez leczenia, ewentualnie możesz lekarza poprosic o poradę w sprawie dobrania suplementów zakwaszających mocz, poza tym dużo trzeba pić żeby wypłukać te moczany.
    Jeśli masz jakieś z powyżej wymienionych dolegliwości to może oznaczać zakażenie dróg moczowych.

  3. #3
    tkx
    Guest
    prawdopodobnie oznacza to jedynie dziedziczną podatność na kamienie nerkowe

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisal AnnMarie Zobacz post
    Jeśli nie masz żadnych innych niepokojących dolegliwości tj. częste parcia na pęcherz, pieczenie cewki moczowej czy też bóle podbrzusza, to mozna to zostawić bez leczenia, ewentualnie możesz lekarza poprosic o poradę w sprawie dobrania suplementów zakwaszających mocz, poza tym dużo trzeba pić żeby wypłukać te moczany.
    Jeśli masz jakieś z powyżej wymienionych dolegliwości to może oznaczać zakażenie dróg moczowych.
    Ale bzdury. Moczany występują w moczach kwaśnych. Raczej suplementy odkwaszające musiałaby jeść. W środowisku mocniej kwaśnym ilość moczanów wzrośnie.
    Chcesz ją zabić?

  5. #5
    basia31 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    8

    liczne moczany bezpostaciowe

    no wlasnie u mnie w wyniku tez stwierdzono liczne moczany bezpostaciowe tylko ja mam ciagle parcie na mocz latam ciagle sikac ale normalnie siusiam nic mnie nie piecze prosze o porade

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37