Witam Od paru lat mam problemy laryngologiczne przeszedłem 2 operacje w tym:
  • septoplastyke,mukotomie,fess.

Bardzo często w ciągu dnia jestem zmęczony co mocno mnie denerwuje i blokuje w dążeniu do swoich celów. Jak jestem żywy lub po kawie to czuję się rewelacyjnie staram się uprawiać sporty ale jak większość moich znajomych czuję się po nich żywsza to ja często bezpośrednio po jestem zmęczony. Oprócz tego doskwiera mi ciągły katar, ból(pieczenie) i zaczerwienienie oczu głownie lewe oraz częsty ból głowy również lewej strony.

Alergie mam lekką na żyto ale to ledwo wyszło, laryngolog wysłał mnie ostatnio na testy na nietolerancje pokarmowę choć z ogromna nie ufnościa to udałem się na nie i wyszła mi nie tolerancja na nabiał i gluten staram się odłożyc produkty zawierające je lecz jest to trudne nie ukrywam. Miałem również robione badanie polisomnografie wyszły 3 bezdechy ( od 5 jest jest leczone)

Jeśli chodzi o sferę psychiczną to jest dobrze jestem szczęsliwy dużo mi w życiu wychodzi mam super rodzinę , świętna narzeczoną raczej nie miewam problemu z kontaktami z nowymi ludzmi. Jedynie czasami zdarzą sie jakieś kompleksy ale nic wielkiego.

Zdecydowanie lepiej się czuje wieczorami co przeczytałem ze jest częste w nerwicy tylko wydaję mi się ze nie jestem osobą, która ma takie problemy nie miewam leków.

Jeśli mają Państwo jakiś pomysł jak zwalczyć te dolegliwości to proszę bardzo o rady !

Pozdrawiam.