+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: "Przedawkowanie" spalacza tłuszczu

  1. #1
    LookMaz jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    1

    "Przedawkowanie" spalacza tłuszczu

    Witam
    Jestem tu nowy
    Nie chcę zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu.
    Mam pytanie związane z thermal professional. Mianowicie kupiłem toto i postanowiłem sie odchudzać (mam do zrzucenia ze 20 kg). Na etykiecie jest napisane żeby nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Tak też zrobiłem (biorę 6 dzień czyli łykłem 36 sztuk. I chyba przesadziłem. Czuje sie źle, mam zawroty głowy, było mi gorąco, nie mogłem spać do 2-giej w nocy. Jeszcze naczytalem sie w necie, że ludzie mogą robić dziwne rzeczy po tym typu obciąć sobie włosy 88-O Dzisiaj mam wysokie ciśnienie i dziwnie sie czuje.
    Napiszcie proszę czy mogę przestać to brać od razu czy zmniejszać dawkowanie i czy mogłem sobie coś w organizmie "załatwić"? I czy muszę brać teraz jakieś suplementy (witaminy) żeby wszystko wróciło do normy.
    Wystraszyłem sie nie na żarty. Ciśnienie mam 165 na 95 gdzie zawsze miałem idealne.
    Z góry dziękuję za wyrozumiałość i rady.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Krzysztof jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skad
    Kielce
    Postów
    1,747

    Preparat Thermal professional w zalecanym dawkowaniu zasadniczo nie jest niebezpiecznym suplementem i nie sądzę, by mógł Pan sobie coś w organizmie "załatwić". Maksymalna dawka 6 kapsułek wynika z obecności w nim guarany - rośliny zawierającej dużą ilość kofeiny, w związku z tym thermal professional może podnosić ciśnienie, tak też zadziałał w Pana przypadku i również ze zwyżką ciśnienia tętniczego może wiązać się szereg nieprzyjemnych efektów, jak zawroty głowy i bezsenność - jak po dużej ilości kawy. Uczucie gorąca wynika z nasilenia procesów termogenezy, które sprzyjają odchudzaniu - to działanie guarany a także innych składników, choćby zawartej w preparacie zielonej herbaty. Wymienione negatywne skutki nie są trwałe, w przypadku tego typu objawów proponuję odstawić preparat albo zmniejszyć jego dawkę, nie zażywając go po godzinie 16 oraz kontrolować ciśnienie krwi - w przypadku zwiększonych wartości zrezygnować z zażywania.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Okulary "minusy" - czy można zmniejszyć wadę nosząc je?
    Przez Adm21 w dziale Forum okulistyczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-24-2015, 09:36
  2. Osłabienia,drgawki,"ściśnięcie" mózgu Posty: 2 • Strona 1 z 1
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-14-2015, 10:20
  3. Noszenie soczewek/okularów "raz na jakiś czas"
    Przez Błażej w dziale Forum okulistyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-17-2011, 18:40
  4. Zły metabolizm + dieta + "zaleczona" bulimia. Pomocy!!!
    Przez kika w dziale Forum dietetyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-01-2011, 13:40
  5. POMOCY!!! dziwne "uczulenie" na twarzy
    Przez biedroneczka w dziale Forum dermatologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-18-2011, 00:28

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251