Witam wszystkich!!!
odkat sięgam pamięcią zawsze bylem niski,kiedyś nie przywiązałem do tego większej wagi lecz z wiekiem problem sie nie rozwiązał.
aktualnie mam 21 lat ok.163 cm wzrostu i bardzo anemiczna budowę ciała w tym wieku to już normalnie koszmar.
Pamiętam za czasów dziecinsta mailem robiony redgen nadgarstka i wykazało ze mam opóźniony wiek kostny czy coś takiego.
lecz później nic dalej nie ruszyło,mijają lata a ja pozostałem z problemem.Kazda próba poznania nowych ludzi kończy sie tak samo (przykrość z powodu złośliwych uwag innych) o braku szacunku już nie wspomnę.
Gdybym miał 30 lat i wyglądał na 20 to bym nie robił problemu lecz gdy w wieku 21lat pani w sklepie powiedziała mi ze gdyby nie dowód to nie dala by mi nawet 16 lat.
Taki uwagi są na początku dziennym i doprowadzają mnie do szału.Nie mam możliwości a chwile obecna na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny z oczywistej przyczyny (której dziewczyna spodoba się niedojrzały facet)
Proszę nie pisać tekstów typu"ze jeszcze samoczynnie wszystko się unormuje i zacznę szybciej dojrzewać bo po prostu wiem ze coś jest nie tak;/
kieruje do was pytanie czy może ktoś się spotkał z takim problemem i czy lekarz był wstanie szybko mu pomóc.
Czy badania powinienem wykonać na własna rękę i z wynikami udać sie do specjalisty?( jeśli tak to proszę o podanie konkretnych badań)
Przepraszam za nieskładnie sformułowanie problemu lecz jestem w totalnej załamce i depresji związanej z uciążliwym problemem.
Wiek który powinienem spędzać z przyjaciółmi na poznawaniu nowych znajomości spędzam w domu "odcięty od ludzi"
Dziękuje za wysłuchanie i proszę o dobre rady;(