Mam problmem z moją chorobą. Byłam już u kilku specjalistów i u dermatologa i u alergolog a. Miałam zrobione testy alergolog iczne które nic nie wykazały. Na nic nie jestem uczulona. Jednak nadal mam objawy które nie dają mi spokoju i są dla mnie uciążliwe w życiu codziennym. Rok temu pewnego wieczoru ni stąd ni z owąd nagle cała twarz mi spóchła, usta miałam dwa razy większe niż w rzeczywistości jakby po botoksie, oczy jak bo stoczonej walce bokserskiej i w sierotku w nosie też mi spuchło. Od tego momentu mam te objawy. Co najgorsze przychodzą niespodziewanie, żadne leki alergiczne nie działają, teraz już nie tylko twarz puchnie ale i ręcę nadgarstki, kolana , stopy i okropnie całe ciało swędzi i robi się wtedy okropnie gorące i czerwone. Nikt nie umie wyjaśnić co mi jest. Dlatego piszę do Pani z wielką prośbą o radę. Może Pani mi coś podpowie co mam robić gdzie iść, co robić, żeby się wyleczyć.
Niektórzy próbują mi wmówić że to alergia na któryś mój lek na padaczkę ale ja nie jestem do tego przekonana, gdyż jak miałam coś kombinowane z lekami to skutki odczuwałam od razu a nie po roku czasu czy większym okresie czasu.
Bardzo proszę o pomoc. To jest naprawdę okropne uczucie jak np. na stopie nagle wyrasta trzecia kostka i okropnie swędzi i jest czerwona i gorąca, albo usta ma się jak bo botoksie.