+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Prosze bardzo o pomoc - watroba a aknenormin

  1. #1
    Lacturia
    Guest

    Prosze bardzo o pomoc - watroba a aknenormin

    Dziewczyny jestem zrozpaczona.
    Bylam dzisiaj u dermatologa i po ponad 2 miesiecy brania tetralasyu jest gorzej niz bylo. Mialam wrazenie ze moje krostki sie smialy z tego antybiotyku doslownie. Tradzik mam na buzi i na dekoldzie. Nie jest to jakas straszna skrajna forma tradziku, ale przeszkadza mi bardzo. Czesto mam ogromne gule podskorne, ktore puchna do rozmiarow ze nie moge ruszac twarza. Dodatkowo mam cale czolo w takiej kaszce... Czasami potrafi mi jakis pryszcz tak urosnac, ze mam nos jak bokser spuchniety. No, ale widzialam gorsze odmiany tradziku.

    Mam 22 lata i tradzik pojawil mi sie dopiero po skomplikowanej operacji...... Watroby. I wlansie w tym problem. Mam okolo 60% watroby. Te 60% jest w 100% sprawne i zdrowe, ale jednak. Reszta zostala wycieta gdyz mialam 15 cm guza na tej czesci...

    I teraz zastanawiam sie czy brac ten aknenormin cxy nie. Z jednej strony mam dosc tego tradziku, pracuje w body shopie, strasznie glupio jest mi obslugiwac klientow z takim czyms na twZzy i ciele, natomiast oje sie o moja watrobe, ze juz calkiem sie rozpadnie.

    Moja lekarka powiedziala, ze raczej nie powinno sie tak stac i ze bede musiala powtarzac co chwile proby watrobowe, jesli cokolwiek sie bedzie dzialo to natychmiast orzerywamy kuracje.

    Poza tym, nie moge brac srodkow hormonalnych, naomiast to nie jest do konca problem, poniewaz moj chlopak jest aktualnie zagranica i tak nie mam jak w praktyće zajsc w ciaze nie moge brac hormońow, poniewaz guz (fnh) jaki mialam jest wg czesci badan powodowany hormonami doustnymi i trzeba wykluczyc ryzyko jego pońownego powstania.

    Totalnie nie wiem co mam robic, co o tym myslicie? Brac czy nie?

  2. #2
    pol-ex
    Guest
    Nie bierz aknenorminu bo to nie jest tego warte, zniszczysz sobie organizm. Wiem co mówię i uwierz nie chcesz przez to przechodzić - wypadające włosy, jakieś palmy na ciele. Ja podziękowałam i chyba i tak za długo się tym trułam.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jestem troche innego zdania.Przeszłam kuracje tym lekiem,bo juz tez nie dawalam sobie rady z tradzikiem.Owszem lek jest silny..organizmy roznie reagują..ale jesli trafimy na dobrego lekarza,ktory ustali nam dokladnie dawke biorąc pod uwagę nasza wage to naprawde WARTO sprobowac.Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec,ze nie bylo latwo..ale gdybym miala jeszcze raz sie decydowac, nie zawahałabym sie.Mi np. nie wypadaly wlosy wrecz przeciwnie zgestnialy mi w czasie kuracji natomiast puszczala mi sie krew z nosa ,bo lek bardzo wysusza sluzówke i rowniez skore. Wyniki badan troszke sie pogorszyly,.ale wszystko po kuracji wrocilo do normy. Wydaje mi sie,ze lepiej przejsc taka kuracje niz caly czas lykac rozne antybiotyki bez skutku.Wytrwalosci i powodzenia

  4. #4
    lender
    Guest
    Proszę cie ten lek ma więcej skutków ubocznych niż plusów i o czym tu mówić. Próbując usunąć trądzik można sobie rozwalić parę innych rzeczy w organizmie.

  5. #5
    Lekua jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    13

    Odstaw ten lek!! To jest jakaś tragedia!!

  6. #6
    kemi2
    Guest
    Daj sobie z tym spokój bo to nie jest dobry lek, są lepsze i bezpieczniejsze sposoby na pozbycie się trądziku, uwierz mi.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Bardzo prosze o pomoc
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-21-2012, 19:16
  2. proszę bardzo o pomoc
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-11-2012, 19:34
  3. Bardzo proszę o pomoc.
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum psychiatryczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-03-2011, 21:52
  4. Bardzo proszę o pomoc!
    Przez Angelica w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 20:13
  5. Boląca wątroba, wzdęty brzuch - prosze o pomoc
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum gastrologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-13-2011, 15:20

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249