Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś miał podobny przypadek albo czy ktoś jest na tyle ogarnięta osobą aby mógł mi pomóc w zdiagnozowaniu dolegliwości.
Od około 3 miesięcy borykam się z problemem z kręgosłupem. Pierwszy raz ból poczułem podczas ćwiczenia mięśni brzucha. Ból był nagły i tak silny, że praktycznie nie mogłem się ruszyć. Występuje on w tych okolicach
( link: http://vlep.pl/9237up.jpg )
Pojawiał się jeszcze później kilka razy, gdy na przykład leżąc wygnę się mocno do tyłu i próbuję podnieść całą górną część ciała bez pomocy rąk.
Oprócz tego czuję czasami mrowienie w okolicy łopatek ( http://vlep.pl/gxanwe.jpg ).
Gdy siedzę i wstanę boli mnie okolica prawego pośladka, wydaje się, że im niżej siedzę tym większy jest ból. Czasami gdy wysiądę z samochodu po około 3-5 sekundach boli tak bardzo, że trudno iść przez kilka sekund. ( http://vlep.pl/8w4bok.jpg )
Kolejnym problemem jest ból w pachwinie. Gram w piłkę nożną i ból wzmaga się podczas biegania i jest silniejszy po prawej stronie. ( http://vlep.pl/n24sd3.jpg )
Pachwiny bolą też, gdy np. włożę coś pomiędzy nogi i próbuję to niemi ścisnąć. Co wydaje mi się ważne, ból występuje przy wyprostowanych nogach.
Wiem, że najlepiej udać się do specjalisty ale u jednego już byłem i nie za bardzo umiał mi pomóc. Zanim wydam następne pieniądze chciałem sprawdzić, czy ktoś może miał podobną dolegliwość albo wie w czym tkwi problem.

Z góry dziękuję za pomoc