Wszystkich lekarzy zapraszam na stronę mediporta.pl. Możecie przeczytać o aplikacji TwójNZOZ służącej do zarządzania przychodnią, rozliczeń z nfz. To, co wyróżnia TwójNZOZ od innych, podobnych programów, to najwyższy stopień integracji z eWUŚ.

Z tym programem jest po prostu łatwiej, gdyż w sposób kompleksowy i zautomatyzowany połączony jest z eWUŚ. TwójNZOZ sam sprawdza status ubezpieczenia dla umówionych świadczeniobiorców przed wizytą, wpisując odpowiednie kody autoryzacji. Dzieje się tak zarówno dla pacjentów umówionych wcześniej, jak i przychodzących na bieżąco. Ponadto przejrzysty kalendarz tylko upraszcza działalność rejestracji i pracę w placówce medycznej.

TwójNZOZ nie wymaga dodatkowych rejestracji czy kopiowania danych. Nie trzeba za integrację z eWUŚ dodatkowo płacić, gdyż jest to część systemu. Wszystkie najpotrzebniejsze instalacje system dokonuje sam. Z tym oprogramowaniem jes łatwiej i lepiej prowadzić działalność medyczną. A dodatkowe atuty tylko sprawiają, że grono naszych klientów wciąż rośnie.