+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Problemy z libido i wytryskiem

  1. #1
    humerus jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    2

    Problemy z libido i wytryskiem

    Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny oraz pieszczoty wszystkich możliwych części ciała. Na początku było wszystko w porządku, ale teraz już od jakichś 3 tygodni mam problemy. Nawet gdy partnerka mnie nakręci to po jakimś czasie mój członek opadnie i przestanę odczuwać przyjemność ze wszystkiego(nawet pieszczoty szyi, które strasznie mnie normalnie podniecają). W żaden sposób nie da się wywołać potem erekcji, musi minąć dłuższy czas - kilka godzin albo następnego dnia. Często bywa, że nawet jak dojdzie do erekcji to nie będzie wytrysku, bo penis zdąży już opaść i libido natychmiastowo spada, bez powodu, nawet w najlepszych momentach. Potem nie mam ochoty na żadne pieszczoty. Na samym początku w łóżku nie było żadnych problemów. Teraz partnerka obwinia się o nieatrakcyjność mimo, że to nie powód dla którego tak się dzieje, a mnie samego dołuje cała ta sytuacja, przez to mam straszne wahania nastrojów. Nie odczuwam potrzeby masturbacji odkąd ją mam, wcześniej też nie masturbowałem się jakoś często, więc nie sądzę, żeby takie "przestawienie się" było powodem. Poza spotkaniami z partnerką właściwie nie odczuwam potrzeby seksu, jakby całkowicie opadło mi libido za wyjątkiem momentów, kiedy mnie nakręci.
    Dodatkowo w przeciągu 3 miesięcy przytyłem kilka kilo gdy od dłuższego czasu utrzymywałem identyczną wagę, prowadząc identyczny tryb życia, odłożyło się na brzuchu.
    Problemy z testosteronem, natury psychicznej czy może jeszcze coś innego?
    Dziękuje z góry za pomoc, gdyż kompletnie nie wiem, gdzie się z tym wybrać!

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Zawsze dobrze będzie sobie ten testosteron przebadać i zobaczyć czy jest w normie. MOżesz sobie zrobić również badania na hormony tarczycy. Mężczyźni dość rzadko mają problem z hormonami tarczycy ale jednak warto jest się przekonać czy właśnie w tym nie masz problemu.
    Może warto byłoby sprobować środków na erekcję bez recepty? Bardzo polecany jest Cum on.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem w podobnym wieku co autor i również mam problemy z erekcja. Jeśli chodzi o takie środki to zastanawiałem się owszem. Ale nie wiem czy przypadkiem nie jest to szkodliwe ani nie można się od tego uzależnić? Bo brać tabletki w wieku 20 lat to raczej nie halo

  4. #4
    humerus jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    2

    Ehhh brać tabletki w wieku 20 lat nie uśmiecha się za bardzo. Co innego gdybym miał 50 lat, ale skoro ma się takie problemy w takim młodym wieku to myślę, że coś jest przyczyną problemów z erekcją + niskiego libido(wysokie potrafi się utrzymać przez jakieś 20 minut, tak samo erekcja).
    Dziękuje za odpowiedzi

  5. #5
    anka_weganka jest nieaktywny
    Nowy użytkownik Avatar anka_weganka
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    14

    Zbadaj tarczycę porządnie.

  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślisz,ze mężczyźni w tym wieku nie miewają problemów z erekcją? To się grubo mylisz bo tego typu problemy można mieć w każdym wieku. Młodsi mogą mieć , starsi mogą mieć. Jest to spowodowane tak jak wspominałem wieloma problemami. Psychicznymi jak stres, hormonami, złym odżywianie się, brakiem aktywności fizycznej.Jednak z czasem to przechodzi ( często pomagają właśnie ziołowe tabletki). Mało osób się do tego przyznaje bo jednak łatwiej jest się przyznać,ze masz migreny niż problemy z erekcją. Szczególnie w najbliższym otoczeniu (ludzie są bardziej skłonni do wynurzeń właśnie w sieci). Co do Cum on to nie ma ryzyka uzależnienia bo to nie sildenafil ale L arginina plus szereg innych substancji poprawiających erekcję. Tyle,ze trzeba się spiąć orz przyjmować tabletki regularnie bo tylko wtedy dadzą dobre efekty.

  7. #7
    Nie zarejestrowany
    Guest
    A po jakim czsie przychodzi efekt?

  8. #8
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Mniej wiecej po miesiącu przyjmowania tabletek. Ale taki ostateczny bo pierwsze efekty to po tygodniu już.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Tabletki Libido therapy na libido
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-18-2016, 06:11
  2. Brak libido a problemy z układem pokarmowym
    Przez Niezarejestrowany w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-15-2014, 09:43
  3. Qlaira a obniżenie libido, problemy z trądzikiem i zrzuceniem wagi
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 13:47
  4. Problemy ze wzwodem i wytryskiem
    Przez Wystraszonyon w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-30-2013, 22:53
  5. trudności z oddawaniem moczu, problemy z wytryskiem
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum urologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-29-2013, 17:56

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246