Witam,
Mam bardzo silne dolegliwości ze strony kilku miejsc. Pierwsza z nich to twarz - bolą mnie różne zęby (czuję ucisk na jeden z zębów, po czym za chwilę boli inny i tak w kółko), żuchwa, szczęki, policzki, czasem ból promieniuje do oka i skroni. Ponadto trzeszczy mi i strzela w tym stawie przy jedzeniu, ziewaniu, nawet połykaniu. Odczuwam także mrowienie i drętwienie rąk (nie tylko przy leżeniu).
Druga dolegliwość to silny ból krzyża, który odczuwam nieustannie - najbardziej przy leżeniu, ból ten ma charakter tępy, uciskowy, ćwiczenia na niego nie pomagają. Jednak mogę poruszać się normalnie, pochylać i wykonywać wszystkie czynności. Niekiedy ból krzyża promieniuje do nogi i pośladka, czasem do pleców i wtedy zmienia swój charakter na kłujący, zaczyna mnie kłuć w różnych stawach i mięśniach. Najbardziej jednak ból ten jest odczuwalny właśnie w okolicy krzyżowo - lędźwiowej.
Ból zarówno kręgosłupa, jak i twarzy oraz zębów jest bardzo silny, wyłącza z życia , uniemożliwia sen i niesamowicie stresuje. Proszę o pomoc!