Witam serdecznie. Byłem dzisiaj na badaniach krwi w laboratorium, aczkolwiek jako że kompletnie nie znam się na medycynie, nie mogę jasno określić jakie to były badania. W każdym razie nazywały się jakoś na p... Przechodziłem te badania już tydzień temu na czczo, aczkolwiek lekarz kazał mi je powtórzyć dzisiaj, kiedy już zjadłem, i wynik wyszedł taki sam. Generalnie, badanie to było potrzebne na Komisję Wojskową w celu orzeczenia czy jestem zdolny do służby wojskowej. Jak już mówiłem, za każdym razem badanie wyszło negatywnie - za każdym razem miałem podwyższony poziom czegoś w wątrobie. Niestety nie pamiętam czego był to poziom, pamiętam jedynie, że norma była bodajże od 0.3 do 1.2 a ja miałem 2.26 - za każdym razem, czy to na czczo czy po posiłku. Niestety, lekarz stwierdził, że jestem niezdolny do służby wojskowej przez moją wątrobę. Może mi ktoś powiedzieć, co może być z nią nie tak?

Dodam,że choruję w dalszym ciągu na trądzik i od dwóch miesięcy biorę antybiotyk Tetralysal. Nie biorę nic osłonowo. Dermatolog przypisał mi jedynie Laktocer, który też jest lekiem na trądzik. Dodatkowo, moja mama ma cukrzycę. Od 9 miesięcy chodzę na siłownię oraz biorę odżywki choć nie wydaje mnie się, żeby to był powód złego stanu mojej wątroby, zwłaszcza że jest to kreatyna, białko, anabolizer azotowy (beta alanina, h-histydyna, witamina C, witamina B6 oraz bioperyna) oraz aminokwasy.

Proszę mi powiedzieć, co jest nie tak. Czy to przez ten antybiotyk, może antybiotyk, a może jednak uwarunkowania genetyczne ? Dziękuję z góry za każdą chęć pomocy i pozdrawiam serdecznie.

PS. Gwoli ścisłości - z wielką chęcią chciałbym przedstawić tutaj wszelkie informacje nt. badania, które przeszedłem, co się znajduje na tej kartce itd. aczkolwiek lekarz zabrał mi tą kartkę wraz z innymi badaniami.