+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Problem z wagą przy tabletkach antykoncepcyjnych.

  1. #1
    miqqs
    Guest

    Exclamation Problem z wagą przy tabletkach antykoncepcyjnych.

    Witam. Zacznę od początku, opisując mój problem dotyczący antykoncepcji i skutkami ubocznymi. Mam 20 lat, tabletki zaczełam brać w wieku 17. Przez półtora roku brałam sylvie 20. Przez około roku i 3 miesięcy wszystko było w porządku, zero skutków ubocznych. Cały życie byłam szczupła, miałam super metabolizm, średnia waga wynosiła 48-49 kg przy wzroście 158. Wyglądałam dobrze, byłam zbudowana proporcjonalnie, nie wychudzona. Przez 3 ostatnie miesiące brania sylvie 20 przytyłam do 53 kg czyli około 5 kg, co było niesamowitym szokiem dla kogoś kto miał swoją stałą wagę. Napuchłam, wyglądałam jak bańka, lecz nie przejmowała się tym długo, szybko zapomniałam. Waga stała w miejscu do czasu aż zaczęłam brać 6 miesięcy temu tabletki Yasminelle. obecnie ważę 58,5 kg, stopy puchną mi przy każdej okazji wystawienia na słońce, buzia jak księżyc w pełni, mój brzuch wygląda jak po ciąży - obwisły z celulitem. Nie mam pojęcia co robić, tarczyca w porządku, badałam 2 miesiące temu. Mój ginekolog niestety nie pomógł zbyt wiele - mówił żeby mniej jeść lub co uważam za zupełnie nieprofesjonalne - uprawiać więcej seksu to spalę więcej kalorii. Stosowałam dietę 1200 kcal którą dostałam od lekarki, brałam tabletki hydrominum na usuwanie wody z organizmu, ćwiczyłam - dalej tyję. Proszę o poradę, bardzo źle się czuję w swoim ciele i boję się, że coś jest nie tak. Do jakiego lekarza się udać, co robić?

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    prawdopodobnie powinnaś w ogóle zrezygnować z anykoncepcji hormonalnej, poza tym w tak młodym wieku 17 lat, antykoncepcja horm. może narobić wiele szkód, bo układ hormonalny-płciowy nie jest jeszcze w pełni dojrzały.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Brak okresu przy tabletkach antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-16-2013, 08:46
  2. bóle podbrzusza i głowy przy tabletkach antykoncepcyjnych
    Przez mmaagddaa w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-22-2013, 12:16
  3. skutki uboczne przy tabletkach antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-03-2013, 13:40
  4. jednodniowy okres przy tabletkach antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-13-2012, 22:44
  5. Krwawienie przy ostatnich tabletkach antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-20-2012, 17:46

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250