Witam!

Piszę do Pani o poradę w związku z określeniem prawdopodobnej ciąży.
Mam 18 lat i odbyłem stosunek seksualny ze swoją dziewczyną 14 listopada. Byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą i na dodatek dziewczyna miała dni nie płodne.
Problem w tym że prezerwatywa się zsunęła podczas wyciągania członka. Była na wierzchu, nie w środku. Nie miałem wytrysku, nie byłem nawet blisko. Lecz jest coś takiego jak prejekulat. Podobno może on zawierać troszkę nasienia. Przed stosunkiem oddałem mocz więc oczyściłem cewkę. Na razie dziewczynie zbliża się okres i ma objawy okresu czyli ból brzucha taki jak zawsze, śluz zaczyna teraz być mniejszy. Dzisiaj podczas peetingu włożyłem dziewczynie palce do pochwy. Gdy wróciła do domu podobno była jasna krew i brązowy śluz. Dziewczyna już panikuje że to ciąża. Czy możliwe jest to by zaszła ? Czy ten brązowy śluz mówi cokolwiek ? Mam wrażenie że po prostu ją zadrapałem w środku bo ma mniej śluzu, nie jest rozciągliwy itp.

Proszę tego nie traktować ze śmiechem bo nastolatkowie sobie zaszaleli bo to była decyzja wspólna bez namawiania, dziękuje.
Proszę o odpowiedź, dziękuje.