Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ZAPRASZA NA WEEKEND DLA SIEBIE

pt.: „Kim jestem
– wprowadzenie do rozwoju osobistego.”

22-23 września 2012

Umiejętność obserwowania i analizowania własnych zachowań, świata myśli i uczuć jest najważniejszą funkcją służącą rozwojowi osobistemu.
Na tym warsztacie poznasz swój typ osobowości, swoje mocne i słabe strony. Przekonasz się, jak cechy charakteru wpływają na Twoje emocje, sprawdzisz swoje predyspozycje. Staniesz się bardziej świadomy swoich reakcji i tego, jak odbierają Cię inni. Będziesz mieć okazję do ćwiczenia swojej wrażliwości intrapersonalnej, a tym samym poprzez świadomą refleksję wprowadzania zmian w swoim życiu. Nauczysz się bezpiecznie wyrażać myśli i uczucia. Być może będzie to pierwszy krok w Twojej podróży na drodze rozwoju osobistego.

Szkolenie ma charakter warsztatowo-seminaryjny z wykorzystaniem dużej ilości ćwiczeń praktycznych, z elementami treningu interpersonalnego.
Zawiera ćwiczenia służące poznaniu siebie i swojego funkcjonowania w relacjach z innymi, a także refleksji nad sposobem komunikowania się.

Prowadzi Aleksandra Stanek – psycholog, dyplomowany trener grupowy, life-coach
Ukończyła psychologię na UAM oraz Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Master NLP oraz terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania.
Weekendowy warsztat (sobota i niedziela) godz. 10.oo - 18.oo (cena: 350 zł)

Miejsce zajęć:
Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego
MOC Poznania
ul. Wyspiańskiego 14/25
Zapisy:
pracownia@mocpoznania.pl
tel. 797 311 050,
https://mocpoznania.pl/

Gdybyś miał/a być taki/a do końca życia, to jaki/a chciałbyś/łabyś być?

polub nas na Facebooku, będziesz na bieżąco:
http://www.facebook.com/#!/pages/MOC...88120014562771