+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: po odstawieniu pigułek

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    po odstawieniu pigułek

    Czy po odstawieniu pigułek może pojawić się problem z suchością pochwy? Mam tak drugi miesiąc i nie wiem czy to wróci do normy czy czeka mnie wizyta u ginekologa?

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślę, że to może być sprawka hormonów, jeśli przed pigułkami tak nie miałaś. Niemniej jak cię to niepokoi to ginekolog powinien rozwiać twoje wątpliwości. Sama po sobie wiem, że probiotyki ginekologiczne dopochwowe poprawiają nawilżanie pochwy więc póki co możesz się nimi ratować - ja stosuję invag. Na rynku dostępna jest także cała masa lukrykantów i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Możesz mieć zaburzenia hormonalne, na Twoim miejscu poszłabym do lekarza zrobić badania na poziom hormonów. Zgadzam się z panią wyżej jest wiele lubrykantów tylko trzeba dobrać odpowiedni dla siebie. My z mężem używamy provag żelu, który dobrze nawilża i dodatkowo chroni mnie przed infekcjami intymnymi, ponieważ ma w składzie kwas mlekowy, nam naprawdę służy.

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest

    suchość pochwy

    U mnie też pojawiła się suchość pochwy ale kiedy zastosowałam invag wszystko wróciło do normy, i zgadzam się z opinią koleżanki że priobiotyki ginekologiczne poprawiają suchość pochwy i warto je stosować.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Zmiana pigułek z Midiany na Qlairę
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 16:55
  2. Naraya. Nie wzięłam 2 pigułek anty w pierwszym tygodniu. Proszę o pomoc.
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-26-2013, 16:13
  3. Czy mogę skrócić okres przyjmowania pigułek ?
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-13-2012, 22:30
  4. Wpływ przeziębienia na skuteczność pigułek
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2012, 18:51
  5. brak krwawienia po odstawieniu tabletek
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-24-2012, 14:43

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246