+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Otumanienie po lekach,nastepna wizyta u psychiatry dopiero za miesiąc co robić?

  1. #1
    johny222 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    3

    Otumanienie po lekach,nastepna wizyta u psychiatry dopiero za miesiąc co robić?

    Witam.Pewnie każdy tak pisze ale mam poważny dla mnie problem.Leczę się na nerwicę lękową od ok 3 lat.W końcu ok 1 roku temu doszedem do tego czego się boję a ok 2 misiące temu zrobiem się otumaniony po lekach tak jakbym spal na jawie z tym ze nie chce mi się spać,nie chcialo.Więc powiedzialem o tym mojemu lekarzowi psychiatrze,leki jakie bralem to citabax 20 mg rano,nastepnie psychiatra ku mojemu zaskoczeniu bo myślalem że leki są już za silne dla mnie zapisal mi 2 razy po 1 tabletce 20 mg bo niby za krotki okres dzialania leku.Bylo dobrze ok 3 miesiecy nie czulem sie juz taki przybity ale teraz znow tak mam ze albo caly dzien jestem taki poddenerwowany znaczy nabuzowany glupawka duzo ngadam niesie mnie,albo caly dzien najczesciej otumaniony,przy czym to dziwne bo czuje sie otumaniony i miekkie lekko nogi jednoczesnie mam czasem.Nastepna wizyte u psychiatry mam dopiero za miesiac az normalnie nie potrafie funkcjonowac nie mysle nie moge sie skupic na nczym ciagle rozkojarzony,i prosilbym o rade co mam zrobic do tego 30 stycznia bo jak codziennie mam byc taki przybity to to wykańcza,bardzo proszę o pomoc,czy brać np 3 x Citabax 20 mg jeśli tak to w jakich porach?

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Sam nie zwiekszaj dawki bo mozesz przedawkowac. Spróbuj wytrzymac, pij melise, a lekarzowi zasugeruj zeby moze zmienic lek. Niestety tak to zazwyczaj jest z antydepresantami.

  3. #3
    johny222 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    3

    dziękuję,a co mi da melissa?

  4. #4
    MajeczkaLysa jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skad
    Cieszyn
    Postów
    50

    Melisa to naturalne zioła na uspokojenie, ale w przypadku Twojej terapii to chyba niewiele da. To lekarz prywatny czy państwowy? Bo osobiście uważam że jak jesteś w takiej podbramkowej sytuacji to zawsze możesz spróbować się z nim skontaktować - chodzi tu w końcu o Twoje zdrowie.
    Pytanie jednak - od jakiego czasu zażywasz zwiększoną dawkę? Z tymi lekami niestety jest tak, że początkowe ich przyjmowanie, a także zwiększanie dawki zawsze może dawać różne efekty uboczne, które często mijają np. po 2-3 tygodniach brania.
    Poczytaj też dokładnie ulotkę - szczególnie o możliwych efektach ubocznych tego leku - może to Cie doprowadzi do jakiś sensownych wniosków.

  5. #5
    johny222 jest nieaktywny
    Nowy użytkownik
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    3

    Cytat Napisal MajeczkaLysa Zobacz post
    Melisa to naturalne zioła na uspokojenie, ale w przypadku Twojej terapii to chyba niewiele da. To lekarz prywatny czy państwowy? Bo osobiście uważam że jak jesteś w takiej podbramkowej sytuacji to zawsze możesz spróbować się z nim skontaktować - chodzi tu w końcu o Twoje zdrowie.
    Pytanie jednak - od jakiego czasu zażywasz zwiększoną dawkę? Z tymi lekami niestety jest tak, że początkowe ich przyjmowanie, a także zwiększanie dawki zawsze może dawać różne efekty uboczne, które często mijają np. po 2-3 tygodniach brania.
    Poczytaj też dokładnie ulotkę - szczególnie o możliwych efektach ubocznych tego leku - może to Cie doprowadzi do jakiś sensownych wniosków.

    Zwiększoną dawkę biore od ok 3 miesięcy,lekarz państwowy.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Poronienie a następna ciąża
    Przez Milena w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 11:47
  2. Zamulenie, otumanienie trwające już prawie 2 lata
    Przez lukash90 w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-07-2014, 10:25
  3. brak diagnozy po wypisie, wizyta u neurologa dopiero w listopadzie prosze pomozcie
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-09-2012, 13:32
  4. Uczucie lekkiej głowy, otumanienie
    Przez whoa w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-15-2011, 19:46
  5. Otumanienie po wycięciu migdałków
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum laryngologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-20-2011, 09:54

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251