Witam, jestem kobietą, mam 54 lata. Mam poważny problem, kilka dni temu złapał mnie krytycznie mocny ból brzucha - po lewej stronie, był tak mocny że konieczne było wezwanie pogotowia. Ból nie przechodził przez 2 dni mimo podawania jakichś leków przeciwbólowych. W szpitalu przez dwa dni ból nie przechodził. Lekarze podawali mi coś przeciwbólowego ale nie bardzo się mną interesowali a na dodatek nie miałam zrobionych żadnych badań poza morfologią i moczem.

Moje pytanie brzmi:
1. Czy poniższe wyniki kwalifikowały mnie do jakichś poważniejszych badań niż morfologia i mocz przez dwa dni leżenia z bólem w szpitalu?
2. Czy wyniki są niepokojące i co mogą oznacza?

Nie mam zaufania do osób które się mną nie interesowały dla tego bardzo proszę o odpowiedź. Według lekarza te wyniki oznaczały że nic mi nie jest i wszystko jest w porządku. (???!!!).

Palę, przeszłam kilka tygodni wcześniej zapalenie dróg moczowych, badanie ginekologiczne przeszłam dzień wcześniej i nie wykazało żadnych problemów ze strony układu rodnego. Będę bardzo wdzięczna za rzetelną odpowiedź kogoś kto zna się na tych szyfrach.

Wyniki w formie zrzutu (.jpg) - większy format.