Witam.Mam 14 lat. Na poczatku ferii przeziębiłem się. Później niestety była gorączka itd. W efekcie podejrzenie zapalenia lewego płuca,no dostałem antybiotyk Zinnat 500mg tabletka.+ oslonka Lacidofil. Dodam ze wczesniej moj tryb zycia wygladal nastepujaco: silownia,rower,basen,szkola... I niestety odzywki(nie mylic z sterydami!) (dla znajacych sie podaje nazwy) RedWeiler(bralem 2x) Creatine CPX Phosphate,Biosterol,O.M.A. To tyle. I problem w tym że ostatnio po skonczeniu antybiotykoterapii jestem jak wrak... Osłabienie totalne..najgorsze przy tym jest gdy wyszedlem przed dom..przewietrzyć się,porażka...Już przy wyjściu się zaczynają pewnego rodzaju stany lękowe którym towarzyszom..że tak określę,zaburzenia świadomości.....dziwnie to brzmi ponieważ wiem co robię ale czuję dyskomfort,lekkość ciała,nie mam pojęcia. I wtedy na tyle były silne że czułem się jak w jakimś cholernym śnie. (nie biorę narkotyków). Lecz to się zaczęło bardzo dawno temu. (okolo 5klasa do sierpnia 2013) Teraz miałem tak mocne że.. No nie wiedziałem co ze mną... O co chodzi? Serce mi automatycznie przyspieszyło. Dzisaj miałem pobieraną krew. Lekarka powiedziała że to nic takiego i co najwyżej zaburzenia eletkrolitów. Ale mnie martwią te stany lękowe.. Pomóżcie mi.. Dodam że gdy siedzę sam o nic się nie dzieje.. Lecz zauważyłem wczoraj jak leżałem w pokoju i tato przyszedł z pracy do mnie to nagle poczułem się nie tak... Jakbym nie wiedział co się dzieje. Panika zaraz,zażyłem dawkę syropu na uspokojenie Hydroxyzini VP. Po jakimś czasie było lepiej i jak najszbciej zasnąłem. Proszę o szybką pomoc bo zwiaruje w końcu;/ Pozdrawiam