Witam
Od ponad 9 lat stosowałam plastry antykoncepcyjne EVRA, z przerwa 2-letnią na dziecko, oraz 6 miesięczna w zeszłym roku.
Ostatnio byłam zmuszona lecieć długo samolotem ok. 30 h, z godzinną przerwą, po powrocie z urlopu wylądowałam w szpitalu z biegunką itp. zrobiono mi d-dimery, po tym jak się lekarka dowiedziała, że stosuję evrę i biore eutyrox na niedoczynność dostała szału , bardzo mnie okrzyczała , że jestem nieodpowiedzialna, ze biore evrę i eutyrox i jeszcze długi lot.
Konsekwencją tego był wynik d-dimerów 1500, norma do 500, przez cały okres lezenia w szpitalu, łacznie 12 dni dostawalam zastrzyki przeciw zakrzepowe, przed wypisem zrobiono mi powtórne wyniki wyszło , że spadły do 600,ale nadal ciut ponadl normę.
Kazali mi zrobic powtórne wyniki po tygodniu od szpitala i tym samym po odstawieniu zastrzyków, okazało się, że d-dimery wzrosły do 900.
W między czasie zaczęła bolec mnie lewa ręka,jakby w zyłach oraz pachwiny dośc intensywnie.
Lekarka rodzinna kazała mi odstawić evre natychmiast, co tez uczyniłam, mam zrobić kontrolne badania d-dimerów za 2-3 tyg. od odstawienie plastrów, czyli od dzisiaj za tydzień.
Jednak po odstawieniu plastrów jak to zwykle bywa dostałam okres, który skończył mi się 28-ego kwietnia,czyli tydzień temu, a ja od wczoraj mam uczucie goraca w dole brzucha, lekkie bóle jak przed okresem,oraz ból lewej pachwiny.
Co może być tego powodem, jajeczkowanie??Czyżby już tak szybko po odstawieniu evry???Wczesniej mi sie to nie zdarzało, dodam,że usg ginekologiczne miałam robione 3 tygodnie temu,wszystko było ok.
Proszę o poradę

dziekuję