+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: odstawienie olanzapiny

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    odstawienie olanzapiny

    Witam,
    w styczniu mialam rzut manii podano mi olanzapine 10mg i klonazepam nie pamietam ile
    klonazepam szybko odstawiono ale na olanzapinie bylam do konca marca z tym ze 2 tyg na piatce
    potem czulam sie dobrze i lek odstawilam -sama.W polowie kwietnia pojawila sie bezsennosc i mam tak do tej pory!!!Czekalam ze przejdzie ale nic z tego!!!Bralam nasenne ale nie pomaga!
    Co robic????Mofrologia jest slaba uklad immunologiczny mi siada.Jestem za granca i leczenie jest utrudnione bo meszkam w malej miejscowosci i ciezko dojezdzac do lekarzy.Czy w Polsce szybciej by mi na to cos poradzono???i czy w ogole cos sie da zrobic???Bo czuje ze powoli slabne i grozi to czyms powaznym
    Zrozpaczona Malgosia

  2. #2
    Krzysztof jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skad
    Kielce
    Postów
    1,747

    Witam
    Słabe wyniki morfologii rzeczywiście mogą wiązać się z leczeniem olanzapiną, dlatego kuracja taka wymaga monitorowania i ciągłej kontroli krwi. Jednak z tego co Pani pisze, rozumiem, że lek jest odstawiony. Ważne, by dobrze się odżywiać i unikać infekcji i zakażeń w okresie, zanim Pani krew dojdzie do normy. Bezsenność, o której Pani pisze nie jest skutkiem leku, a raczej objawem choroby - jest to jedna z dolegliwości, które towarzyszą manii i są dla niej bardzo charakterystyczne. Dobrze byłoby skonsultować problem z lekarzem prowadzącym, aby odpowiednio dobrał leczenie. Pozdrawiam serdecznie

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Nagłe odstawienie leków...
    Przez Laura w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-18-2011, 08:21
  2. Nagłe odstawienie leków psychotropowych w ciązy...
    Przez misiura24 w dziale Forum psychiatryczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 13:24
  3. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-29-2011, 11:57
  4. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a okres
    Przez jessica w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-26-2010, 11:32

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249