+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: odstawienie leków...

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    odstawienie leków...

    no wiec byłam u psychiatry i zapisał mi zolaxę. przedwczoraj wziełam jedna tabletke wieczorem, tak jak zalecił, czyli 5mg, i poczułam się potwornie!!!!!
    nie poczułam zadnej ulgi, jedynie mnie "zmuliło", zasnełam trochę, ale potem znów sie obudziłam bo to był jakiś "sztuczny" sen... rano byłam strasznie zdenerwowana, ale pomyslałam, ze może mi przejdzie do wieczora. mam wiele objawów ubocznych które sa wypisane w ulotce już po 1 tabletce!! a efektów zero poza przymuleniem... czuje się jakaś taka tępa, wiecie o co chodzi? wyprana z emocji... nie chce taka być!

    zastanawiam sie czy ten lek jest dla mnie? jest on dla schizofreników, ja schizofrenii nie mam, nie mam też zaburzeń psychotycznych, urojeń, nie słysze głosów. boje sie ze jak zaczne brac te tabletki to dopiero sie zacznie a psychiatra mi powiedziała już, że" jak to nie pomoże to zwiększymy dawkę"!!!!
    chyba juz wiecej do niej nie pojde.

    i mam pytanie, poniewaz postanowiłam odłozyc ten lek, który jest dla mnie zdecydowanie za mocny, kiedy moge sie spodziewać ze minie mi to całe przymulenie i inne skutki uboczne? czy moze powinnam sie z tym zgłosić do innego lekarza?

  2. #2
    Krzysztof jest nieaktywny
    Specjalista
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skad
    Kielce
    Postów
    1,747

    Objawy w postaci zmulenia, przytępienia, senności to typowe objawy podczas stosowania leku zolaxa. Warto jednak podkreślić, że w miarę leczenia objawy te mogą się zmniejszać. Samowolne odstawianie leku bez konsultacji z lekarzem prowadzącym nie jest dobrym pomysłem. Pozdrawiam serdecznie

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    boje sie, ze moja pani doktor źle mnie zrozumiała zapisujac mi ten lek! zaczynam sie powaznie bać tego leku... czytałam tyle złego... sama nie wiem co robic. chyba sie skonsultuje z innym lekarzem. byc może on wystawi inna diagnoze na temat tego co mi dolega tak naprawde .

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. odstawienie olanzapiny
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum psychiatryczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-18-2011, 14:49
  2. Nagłe odstawienie leków...
    Przez Laura w dziale Forum neurologiczne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-18-2011, 08:21
  3. Nagłe odstawienie leków psychotropowych w ciązy...
    Przez misiura24 w dziale Forum psychiatryczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 13:24
  4. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-29-2011, 11:57
  5. Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a okres
    Przez jessica w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-26-2010, 11:32

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249