+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Od miesiąca mam plamienia mimo brania tabletek

  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Od miesiąca mam plamienia mimo brania tabletek

    Witam.
    Mam pewien problem. Otóż to że od miesiąca mam plamienia a czasem nawet krew ze skrzepami jest . Normlanie się załatwiam i na zółto leci mocz a jak się podcieram to albo są plamy różowawe , czasem brązowe a niekiedy nawet krew na papierze. Byłam u ginekologa zrobił mi badania hormonalne i wszytsko jest wporządku , nie ma żadnej cysty , jajniki tez wporządku są . Nie ma również żadnej ciąży pozamacicznej. Dostałam lek nazywa się progestan i powiedział że po tym mi przejdzie ale już od tygodnia biorę po 1 tabletce na noc i dalej nic nie przechodzi. Badania ogólne sa ok , cukier jest wporzadku cholesterol tez , trochę podwyższona jest tarczyca ale badania robiłam półtora tyg po chorobie wiec za miesiąc będą powtarzane. Co to może być czy zas isc do lekarza tego samego czy zmienić innego , Już mam dość fizycznie i psychicznie ze tak to się dzieje . Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi.

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Dobrze, że byłaś u lekarza i otrzymałaś receptę na lek. Może trzeba poczekać kilka-kilkanaście dni na poprawę stanu zdrowia? Ginekolog ci nic nie mówił? Podpytaj o szczegóły na ​edoktor24.pl​ ja tam czasem zaglądam jak mam jakieś wątpliwości odnośnie dawkowania leku czy swojego zdrowia, a wiem,że nie ma sensu od razu lecieć do przychodni do ginekologa… przez internet szybciej i wygodniej można zapytać się o jakieś trapiące nas kwestie.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    najlepiej to się wybierz do lekarza, bo to normalne nie jest, może masz po prostu źle dobrane tabletki ? Ja co prawda tak nigdy nie miałam, przy vines w pierwszym miesiącu stosowania jedynie lekkie plamienie, ale nie ze skrzepami...Zmień lekarza...

  4. #4
    Nie zarejestrowany
    Guest
    przez jakiś czas to jest norma że będą wystąpować plamienia, bo organizm musi się przyzwyczaić do antykoncepcji. U mnie to trawło ponad miesiąc. Ale jeśli widzisz u siebie skrzepy to może wybierz się do swojego ginekologa? On z pewnością odpowie na najbardziej dręczące Cię pytania. W zasadzie po to on jest, żeby pomagać nam kobietom

  5. #5
    Sandy jest nieaktywny
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    68

    Tak, też tak miałam, ale to jak jeszcze brałam vixpo. Przez dłuższy okres czasu plamiłam, ale potem organizm przyzwyczaił się i plamienia całkowicie ustąpiły.

  6. #6
    Nie zarejestrowany
    Guest
    No dokladnie tak sama mialam podobnie przy pierwszych opakowaniach belary. Dopiero ginekolog mi wyjasnil, ze organizm czasem do 3 miesiecy sie przyzwyczaja do hormonow i w taki sposob moze reagowac.

  7. #7
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepiej to idź do lekarza, jakiegoś dobrego ginekologa. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam jest wielu specjalistów.

  8. #8
    KJaszczuk
    Guest
    Ja bym radziła zmienić lekarza… Ten lek przepisują każdemu na tego typu objawy a przecież to nie wzięło się od tak. W organizmie dzieje się co niedobrego więc trzeba porobić wszystkie możliwe badania, żeby wykluczyć jakieś choroby. Nie mam zamiaru Cię straszyć tylko ostrzegam, przed takimi lekarzami, którzy ograniczają się do przepisania tabletek Nie wyobrażam sobie, żeby mój ginekolog tak robił. W Damianie nawet nie muszę prosić o zrobienie badań, bo lekarz sam je zaleca jak tylko coś niepokojącego się ze mną dzieje.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

  1. Plamienia podczas brania antykoncepci Seasonique
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2019, 12:12
  2. Niedoczynność tarczycy - pogorszenie mimo brania leków?
    Przez Lukkas w dziale Forum endokrynologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-07-2015, 19:11
  3. katar od miesiąca,mimo leczenia
    Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2014, 11:13
  4. Tłusta cera mimo brania isoderm
    Przez kubusdow w dziale Forum dermatologiczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-26-2014, 15:22
  5. Tabletki anty - rozpoczecie brania w pierwszym dniu plamienia?
    Przez tyna w dziale Forum ginekologiczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-14-2010, 13:53

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250