+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: objawy przy odstawianiu Zolaxy i duzym stresie i nerwicy lekowej

 1. #1
  Nie zarejestrowany
  Guest

  objawy przy odstawianiu Zolaxy i duzym stresie i nerwicy lekowej

  Witam
  Biore zolaxe 10 juz 10 lat. Od sierpnia ubieglego roku zaczelam w porozumieniu z lekarzem odstawiac.Moja terapeutka prozeznala ze mam bardzo silny strach jako przyczyne wszstkich moich problemow.Ale schizofrenii napewno nie, chad niewiadomo. Po calkowitym odstawieniu zolaxy zaczelam nowa, stresujaca, wymagajaca prace w niesprzyjajacym srodowisku, w obcym dla mmnie temacie, odpowiedzialna finansowo. Pojawil sie bardzo silny stres i lek i obawa przed tym jak mnie odbieraja. Zaczely wychodzic tlumione przez tabletki przez 10 lat emocje, z ktorzmi zabardzo nie umialam sobie poradzic oraz oczwiscie strach.Raz jak sie zbudzilam czulam zapach meskiego dezodorantu oraz mialam pare razy wrazenie w niektorzch sytuacjach bycia za mgla czyli derealizacji.Raz jak zasypialam wydawalo mi sie ze slysze fragment koronki spiewanej. Ale to bylo tylko wrazenie bo sprawdzilam to i koronki w tv nie bylo. Mam pytanie czy takie objawz moga pojawiac sie w sytuacji bardyo silnego stresu i jako etap uboczny odstawienia tabletek czy tez pojawila sie choroba . pozdrawiam.JOanna

 2. #2
  Nie zarejestrowany
  Guest
  Oczywiście, że ze stresu. Bo nie rozumiesz czego się od Ciebie oczekuje. Koronkę słyszysz i zapachy czujesz? I co to niby jest, jak nie sfiksowany mózg? Nic nie czytałaś o takich objawach, to nie wiesz jak bardzo są typowe u takich ludzi. No tak, religijne wychowanie, nauczyli (apodyktyczni rodzice? ochronka dla sierot?) form i zachowań, ale rozumienia to Ty nie masz, że ludzie są z natury inni niż Twoje wyobrażenie o nich z domu rodzinnego i środowiska w którym się wychowałaś. Przyjęto Cię do pracy za nienaganność, grzeczność, ale to za mało przy współpracownikach, którzy oczekują czegoś innego, kogoś kto nie jest sztywny w kontaktach, bo kierują się czym innym w życiu, np. wygodą, przyjemnościami, czasem lubią wypić i zapalić, poszaleć, wyżyć się, taka jest ludzka natura. Nadajesz się do leczenia psychiatrycznego przez następne dziesięć lat, zmienią Ci leki i pracę na lżejszą, i po sprawie.

 3. #3
  stalker 8
  Guest
  → youtu.be/DSqSt04mzlw?t=1297
  Leki Neuroleptyczne, Rafał Młynarczyk, student (chyba już lekarz, już nie student? ; że tego jeszcze youtube/google nie usunęło...).

  Na PC labie podmienili zaś moderatorzy powyższy link w jedym z moich wpisów, na ten:
  → youtube.com/watch?v=BWGvpsgXTcg
  Schizofrenia. Dr med. Maciej Klimarczyk - psychiatra

  I zbanowali, więc nie mogę edytować tam moich postów. To się nazywa inżynieria społeczna.

  Tak więc - ściemniasz, że 10 lat na jednym neuroleptyku. Albo i - nie ściemniasz, lekarze tacy są.
  Państwowo, czy prywatnie - to samo.
  Pewne szanse masz u psychologów, ale to musisz prywatnie i musisz wierzyć, że ktoś taki może Ci pomóc. Ale kto? Jak to ocenić? Gdzie kogoś takiego szukać, kto by nauczył jak sobie poradzić dalej?

  Jeszcze jedno zdanie, które znalazłem na innym forum: tego typu leki zmieniają percepcję, stąd Twoje religijne przywidzenia - sam tak miałem!! Zwiększają też podatność na sugestię, zagubienie. Przestajesz się po nich przejmować, ale nie dostrzegasz ani zagrożeń, ani że robisz głupoty, które nigdzie nie prowadzą, albo nawet szkodzą. Bo w sumie jest się wtedy "pod opieką" takiej "poradni".

  Zauważcie, że nie ma na tym forum, zwłaszcza w tym dziale, żadnych wpisów o tym, że ktoś się wyleczył takimi lekami "i poleca". Reklamy gabinetów psychologicznych tylko, jakoś nie kojarzę by polecano tu jakiegoś psychiatrę (może raz?).
  Moja "trenerka", że aż nie wymienię jej znowu z nazwiska (Marlena Mastykarz → couchsurfing.com/people/marlena-marlena), raz powiedziała, że po leczeniu od psychiatry "nie nadawałbym się do rozmów z nią".
  Wydaje mi się, że w wieku 20 lat, nie działała sama, żeby mieć taką wiedzę o mózgu i psychologii,

  → medyczka.pl/strach-przed-niezasnieciem-fobia-60815/2#post191027
  pod tym linkiem nadal moje brednie i tłumaczenia - sobie, znowu za pomocą religii, która "leczy".

  Maksymalnie zrobili mnie w konia.
  → youtube.com/watch?v=JfPjhG6msS8
  Big Dance - "Flick Flack"

 4. #4
  stalker 8
  Guest
  Bo oni, widziałem na jednej ze stron, jakiejś szkoły muzycznej, ale nie wiedziałem 10 lat temu co to znaczy, że tam wychowuje się na ideologii Platona (dopiero Wikipedia - spartańskie wychowanie; i pokojarzyłem).
  Bo oni, przejmują się, aby zły los nie spotkał dzieci, zapewne "nienarodzonych" - od takich, co to chcą poruchać i uciekać, jak na PC Labie murzyni, albo
  - jak wczoraj mój doktor poz sugerował; on ma takie sugestie żeby mnie gnębić; mówił mi, że - szczury truje się podwójną witaminą K, a nie Witaminą D, której to wg niego nie można przedawkować (no jest trudno, fakt, ale i tak skutki uboczne, nerki).

  A jest i obrazek z kopulującym szczurem na jednym z Krakowskich wykładów Vetulaniego.
  Którym daje się truciznę - działającą z opóźnieniem.

  Oraz, że "najpierw wysyłają słabszych".

  Przykładowy link, że jest witamina D w składzie trutki:
  → potreningu.pl/articles/3478/witamina-d--panaceum-czy-trucizna/page/2

  I na tym samym "potreningu.pl" (trochę już moja lepkość myślenia), który to portal sugerowała moja trenerka Marlena (Mastykarz), a oprócz tego ćwiczenia którymi no z moim stanem zdrowia mogę się tylko bardziej okaleczyć - żebym naśladował pięknych i bogatych, bo zdrowych.

  Było tam właśnie i o tym, w jakiej dawce AcesulfamK powoduje śmierć
  - a to po tym sprawdzałem, jak mój doktor poz sugerował, że w sm suplementacja acetylocholiną (boostery acetylocholiny? słodzikiem znaczy się?),
  i na PC Labie, który śledzi czego szukam w Google - też sugestia: pojawił się użytkownik o takim nicku, co też zaraz wtedy wkleiłem/sprawdziłem w Google. I tak trafiłem na dyskusję na 'potreningu.pl', gdzie było o tym napisane - i jakiś czas później jednak usunięte.
  Sugestia samobójstwa, tak?

  Podobnież, że hipotermia - którą uprawia tam właśnie ta specjalna ich pani, pisarka, przy której nieodpowiednio odpisywałem - może pomóc zwiększyć tolerancję temperatury (jest na YouTube) w sm (objaw Uthoffa), albo - też jako sposób na samobójstwo... No gdybym tak łyknął zapas Ketrelu i wlazł do zimnej wody w stawie... a to były mrozy wtedy...

  Ja zaś chciałbym krzywdzić (i porzucić?) - kogo? Słabszych, czy silniejszych?

  A nie... ja tylko myślę jak szczur o ruchaniu, bo o posyłaniu słabszych to mam do tego - osobowość unikającą, borderline, uszkodzone płaty w głowie.

 5. #5
  stalker 8
  Guest
  → medyczka.pl/niemoznosc-oddychania-63962#post191671

  Coś się stało. Zaskoczenie.
  Współpraca forum PC Lab i Akordeonowego, w mojej sprawie, jako chory, uważam że jest.

  Linkowany wyżej film z Rafałem Młynarczykiem - okazuje się w tej chwili na swoim miejscu, tam gdzie był, obok Dawida Myśliwca. Poprawili to, no tak mi wygląda.
  I jest też szczur - udomowiony (było, że kot...). - Jak ja?

  → forum.pclab.pl/topic/1258422-zwierzeta-jakie-macie/page__view__findpost__p__15240463
  Oczywiście nic nie udowodnię, ale ja tutaj pisałem ponad trzy lata temu chyba, że mi o to chodzi, żeby mnie widzieli.

  Czyli nie zostawili.

  A tu - nowy cel zaproponowali. I kto taki - z partii z kropką z przodu, no jak w moim zbanowanym profilu:
  → forum.pclab.pl/topic/1281630-Jak-najtańszy-dla-niewymagającej-osoby/

  Ten smartfon jest tak zrobiony, żebym się go nie bał:
  → mymeizuclub.ru/news
  → mymeizuclub.ru/articles/flyme/flyme-6-vs-stock-android
  Oczywiście można ustawić też język angielski. I wtedy będę - jak mówił nauczyciel angielskiego w Lo "«wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu» - proszę to przetłumaczyć". No to się już trochę cieszę. Krok do przodu. A szatan, co przyszedł z akordeonowego, to nie powiem jaki tam ma nick. Zaś specjalna pani pisarka, jest równie wspaniała i... jak moja trenerka. A doktor poz, uśmiechnął się i powiedział - "kobiety to potrafią". Ale trochę i tak się boję tego telefonu. Na noc Tizanor 4mg i Nervomix - x2.

 6. #6
  stalker 8
  Guest

  .Puapka na szczury → .hipotermia

  Niestety.
  → youtu.be/CHJ9g14clf8?t=2314
  Jerzy Vetulani, W czym mózg żeński jest lepszy od męskiego

  Tak więc półprzytomny, szczur, wczoraj wieczorem podałem swoje dane w tym sklepie chcąc kupić tanio telefon, którego oferta jest najwyraźniej podpuchą - "niedostępny w sprzedaży", ale w stanie podjarania marihuanowego/pornograficznego - zmienia się percepcja i ma się - zaburzenia łaknienia.

  Tak więc dałem się złapać, phishing i teraz będzie mnie ten sklep śledził? A co za różnica. Pokazali mi.
  Smartfona na moim poziomie umysłowym - nie wykorzystałbym. To psychoza? - jak u Kaliguli, który jednak potrafił coś planować, jak udowodniono podobno w książce jednego historyka. Ja nie jestem w stanie niczego planować - uszkodzone płaty człowe, skroniowe, hipokampy zanikają w sm. Jak również od lat nigdzie się z domu nie ruszam, jeżdże tylko na przystanek i do lekarza, czasem gdzieś wtedy do sklepu po drodze, a tak to bojaźliwy jestem - i bardzo zmęczony, więc mi mapy Google w tym wieku na nic. Czekam na przydział do domu obłąkanych na peryferiach (nigdzie się stamtąd nie dojdzie z buta i zimny wychów; psychiatra raz w tygodniu, tak mówili w radiu, że te nowoczesne leki - zastrzyk?).

  No a czemu "kobiety to potrafią".
  No bo mężczyźni - tych słabszych robią niewolnikami do roboty, a z tymi silniejszymi walczą o władzę i samice. Które mają czas na pielęgnowanie swoich umysłów. Ale też jak zechcą to móc zmienić na lepszego.

  Ale podobno nie wszystkie.
  → youtube.com/watch?v=pvN-T9IqvyE
  Czy kobiety są głupsze od mężczyzn?
  133 713 просмотров
  Nie wiem, ale się dowiem!
  Опубликовано: 25 февр. 2019 г.

 7. #7
  stalker 8
  Guest

  Bo dawno nic nie pisałem:

  Od wszystkiego można być pijanym, od słuchania muzyki przecież też - nie po to leci w radiu, w klubie, na koncercie?
  I podejmować wtedy błędne decyzje. Oprócz tego sugerują, że jak się dużo siedzi przy monitorze, mało wyłazi, to błędnik i potem jakby choroba lokomocyjna. A pojazdów nie prowadzę bo się nie pewnie czuję, no skoro idąc na piechotę. Ale gdybym więcej chodził, a może mógł jeździć, to? Z tego co wyczytałem, chyba nie mam uszkodzonych tych miejsc, które odpowiadają za zawroty głowy, równowagę, a to można wyćwiczyć; neuroplastyczność, np. jeżdżąc na rowerze, albo - nie wiem jakie ćwiczenia - pisałem wczoraj czemu o tym nie szukam. I pamięć krótkotrwałą, która jest podobno elektryczna - tu chyba gorzej, choć i takie ćwiczenia na you tube są, więc nauka języka to raczej oszukiwanie samego siebie, aby czymś wypełnić czas i - też być jak pijanym. Błędne koło. Telefon ma kiepskie opinie na mygsm. Może inny tej marki... - nie szukam, oczywiście.
  Ale to że nie mam wyobraźni do życia jak zdrowi, to lekami psychiatrycznymi przecież jej nie nabędę. Prawdaż - nie do tego służą. Na innym forum pisze ktoś - i uważam, że ma rację - że po prostu powodują depresję - odbierają chęci do patologicznych społecznie zachowań, zwłaszcza ludziom o skłonnościach potencjalnie przestępczych, nie rozumiejących co się z nimi dzieje. Taka specyfika tych "chorób". A przy okazji - motywację do tego by nauczyć się obsługi telefonu i wyjść z chaty, pojechać sobie gdzieś, pozwiedzać, zjeść a MacDonaldzie. Co jeśli przyświeci słońce, niestety już, no nie dam rady, chyba że jakiś cud - wydaje mi się, że ćwiczeniami oporowymi można to polepszyć, wzmocnić układ nerwowy, ale też musi być do nich motywacja i.. zdrowie, siły - błędne koło. Tak więc - no przecież psychofarmaceutyki to trutka z opóźnionym działaniem.

 8. #8
  Nie zarejestrowany
  Guest
  Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
  Oczywiście, że ze stresu. Bo nie rozumiesz czego się od Ciebie oczekuje. Koronkę słyszysz i zapachy czujesz? I co to niby jest, jak nie sfiksowany mózg? Nic nie czytałaś o takich objawach, to nie wiesz jak bardzo są typowe u takich ludzi. No tak, religijne wychowanie, nauczyli (apodyktyczni rodzice? ochronka dla sierot?) form i zachowań, ale rozumienia to Ty nie masz, że ludzie są z natury inni niż Twoje wyobrażenie o nich z domu rodzinnego i środowiska w którym się wychowałaś. Przyjęto Cię do pracy za nienaganność, grzeczność, ale to za mało przy współpracownikach, którzy oczekują czegoś innego, kogoś kto nie jest sztywny w kontaktach, bo kierują się czym innym w życiu, np. wygodą, przyjemnościami, czasem lubią wypić i zapalić, poszaleć, wyżyć się, taka jest ludzka natura. Nadajesz się do leczenia psychiatrycznego przez następne dziesięć lat, zmienią Ci leki i pracę na lżejszą, i po sprawie.
  Ale mi dowaliles.U jakICH LUDZI? Nie nadaje sie do leczenia psychiatrycznego, reszta moze byc tak jka mowisz. Mi sie wydaje ze to normalne ze 1 raz czulam zapach meskiego dezodorantu, i 1 raz slyszalam fragment koronki. Moze mi sie wydaje tak byc w przypadku bardzo silnego stresu i odstawienia tabletek. A derealizacja jest typowa dla nerwicy. Tyle w tym temacie

 9. #9
  Nie zarejestrowany
  Guest

  Zjechales mnie niezle

  Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
  Oczywiście, że ze stresu. Bo nie rozumiesz czego się od Ciebie oczekuje. Koronkę słyszysz i zapachy czujesz? I co to niby jest, jak nie sfiksowany mózg? Nic nie czytałaś o takich objawach, to nie wiesz jak bardzo są typowe u takich ludzi. No tak, religijne wychowanie, nauczyli (apodyktyczni rodzice? ochronka dla sierot?) form i zachowań, ale rozumienia to Ty nie masz, że ludzie są z natury inni niż Twoje wyobrażenie o nich z domu rodzinnego i środowiska w którym się wychowałaś. Przyjęto Cię do pracy za nienaganność, grzeczność, ale to za mało przy współpracownikach, którzy oczekują czegoś innego, kogoś kto nie jest sztywny w kontaktach, bo kierują się czym innym w życiu, np. wygodą, przyjemnościami, czasem lubią wypić i zapalić, poszaleć, wyżyć się, taka jest ludzka natura. Nadajesz się do leczenia psychiatrycznego przez następne dziesięć lat, zmienią Ci leki i pracę na lżejszą, i po sprawie.
  nIEWIEM CZY SIE NADAJE DO LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO,pO JEDNORAZOWYCH OBJAWACH COS TRUDNO POWIEDZIEC, ZOLAXE BRALAM BO MIALAM BARDZO SILNE LĘKI. nIGDY ZADNYCH ZWIDOW ANI HALUCYNACJI ANI UROJEN. wIEC NIEWIEM. I WYDAJE MI SIE ZE tY TEZ NIE WIESZ TYLKO SIE WYMADRZASZ

 10. #10
  stalker 8
  Guest
  Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
  Ale mi dowaliles.U jakICH LUDZI? Nie nadaje sie do leczenia psychiatrycznego, reszta moze byc tak jka mowisz. Mi sie wydaje ze to normalne ze 1 raz czulam zapach meskiego dezodorantu, i 1 raz slyszalam fragment koronki. Moze mi sie wydaje tak byc w przypadku bardzo silnego stresu i odstawienia tabletek. A derealizacja jest typowa dla nerwicy. Tyle w tym temacie
  Dzięki za odpowiedź, to ja Cię zjechałem, nie odwałzyłem się pisać jako stalker 8

  → medyczka.pl/jak-wzmocnic-organizm-340/3#post191542

  To nie była koronka, tylko przelatujący Gagarin, bardzo wierzący człowiek. Nieraz słyszałem jako dziecko, że trzeba w coś wierzyć aby nie zwariować - ojciec mówił i inni. Bo nie było internetu, tej wiedzy, ale co to za wiedza. Oni się wtedy bali. Wiara i banie się. I Gagarin.
  Te jakieś terapie grupowe, to myślę w tym momencie, w tych amerykańskich filmach, to może mieć sens. To znaczy mi jest ciężko samemu i zwariowuję niestety, już powinienem nie pisać na medyczka. Gagarin jak poszedł w rakiecie do nieba to śpiewał - tak było, dla innych to bzdurę i propagandę. Tam wszyscy chcieli wierzyć że się uda, nie było fałszywych... skeczu o judaszu dzisiaj nie zrozumiałem na wielkich konfliktach - są banalne, na początku jak mi pokazano, to widziałem tam urodziwe dziewoje po 30tce i czułem zazdrość, a ten skecz i następne będą banalne? W porównanie z podwigiem Gagarina i tych, którzy go wspierali cały czas. Amerykanie też mieli takich. To jest coś! Dokładnie jak w tej pieśni co śpiewał - prawyj i smiełyj, bo ma to w genach, cóż; a może i wybór - też ciężko wytrzymać swój los jak się nie ma takich genów. I lepkość myślenia niesamowitą słychać w tej muzyce Szostakowicza, znowu powiadam, to jest zaleta, tak jak i hipersensytywność na niebezpieczeństwo, a Gagarin się oprócz tego nie bał, chciał zobaczyć jak to będzie.
  A Amerykanie wystrzelili Vojadżera z muzyką Bacha, psychicznego, z brzuchem. Zacznij nie od Bacha? Co to znaczy co napisałem? Co znaczy cukierek Gagarina w autobusie? Lepkość myślenia. Natłok myśli, a zamglenie mózgu. Spać.
  Mnie podłamało to o pamięci krótkotrwałej, ta poliglotka, że bez tego to koniec. Obawiam się, że nic tamten cukierek nie znaczy - nie mieli żadnej wiedzy, a to był tylko jeden cukierek w pracy.
  Ja się męczę,źle się czuję.

+ Odpowiedz na ten temat

Podobne wątki

 1. Specjalista od nerwicy lękowej w Warszawie
  Przez jerry86 w dziale Forum psychiatryczne
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 12-05-2017, 13:01
 2. Obrzęk przy na dużym palcu u stopy>>>>>
  Przez robo1973 w dziale Forum dermatologiczne
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 07-15-2016, 15:48
 3. IBS jako objaw nerwicy lękowej/depresji maskowanej?
  Przez ghetto w dziale Forum ogólne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 07-07-2015, 22:27
 4. Uporczywe swędzenie skóry przy wysiłku, stresie, zmianie pomieszczenia.
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum dermatologiczne
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 02-28-2013, 18:40
 5. pytanie odnośnie stwierdzonej nerwicy lękowej
  Przez Nie zarejestrowany w dziale Forum psychiatryczne
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 11-30-2012, 19:59

Tagi dla tego tematu


LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255