witam , przez ponad 5 lat bralam tabletki anty, w tym czasie bralam 3 rozne rodzaje i mialam kila objawow nieodpowiedniego dobrania tabletek do organizmu, tzn rozdraznieniee, tycie, bole glowy, nog itd..., chcialabym sie dowiedziec czy podobne objawy moga towarzyszyc przy odstawieniu tabletek...nie biore juz hormonow od ponad tygodnia i ostatnio zaczely mnie bolecc nogi, taj jakby zyly, ciezko okreslic co i jak...nie mam zadnych zaczerwienien, oraz nogi mi nie puchna, jest to tylko bol jakby skurcz, jakby ktos mnie klul szpilka, nastepnie jestem zmeczona i chce mi sie spac, czuje tez liczne nerwobole po calym ciele( serce, plecy,reka) oraz czasami czuje metaliczny posmak w ustach.... zastanawiam sie czy to moze byc przez spadek hormonow w organizmie...duzo czytalam na ten temat ale nigdzie tak naprawde niczego sie nie dowiedzialam....chcialam tez napomniec ze biore multiwitamine o raz magnez na to zmeczenie i bole nog ale narazie nie pomagajestem umowiona do lekarza na kontrolna wizyte i badania krwi ale dopeiro we wrzesniu...prosze o porade..dziekuje