Kopia tekstu została zabezpieczona.

Autor: Mirosław Behrens
Temat: ORTHO-KYPHO-ACNE

Data publikacji: 11.09.2017, Andijk Holandia

Temat dotyczy trądziku, ale nie tylko...

Ludzie cierpiący na trądzik nie mają zielonego pojęcia skąd bierze się ta choroba, za przyczynę podając między innymi definicje medyczne: 'alergię na gluten', 'alergię na nabiał' 'atak gronkowca złocistego', 'hormony', 'cukrzycę', 'dziedziczność'. Ale prawda jest bolesna.. Ilekroć zostaje przepisany jakiś produkt, żaden nie działa. Dermatolodzy ratują się w ostateczności retinoidami, które dają jedynie złudzenie bycia zdrowym. Pomocny powinien okazać się mój artykuł.

ORTHO - KYPHO - ACNE
(stres brzuszny, osłabienie mięśni (oraz języka), przestawiony kręgosłup, niepoprawna pozycja głowy i żuchwy, kolana szpotawe, przodopochylenie miednicy, nieżyt nosa, wady ortodontyczne, niepoprawny chód, niepoprawne oddychanie, dysfunkcja przepony, lęk, nieśmiałość)

Idą na łatwiznę, choć na chorobę pracowali długi czas... Nie umieją chodzić, a jeżdżą samochodem?

Niepoprawny chód osłabia pewne mięśnie, miednica pochyla się do przodu a wraz z nią cały kręgosłup. Głowa i żuchwa znajdują się teraz w złej pozycji. [Mięśnie brzucha, które podczas chodu powinny być rozluźnione spinają się, a oddychanie przebiega nieprawidłowo. To rodzi wielkie problemy trawienne i w efekcie zatrucie].
(Czasem?) Powstają również wady ortodontyczne, a spożywanie pokarmów odbiega dalece od naturalnego.

Leczenie:
- nauczyć się chodzić i wydostać kręgosłup z kifozy (miednica w ruchu)
- nauczyć się stać
- rozluźnić i wzmocnić mięśnie brzucha
- nauczyć się oddychać
- nauczyć się jeść (a jeśli to konieczne: wzmocnić język (utrzymać go przy podniebieniu) by polepszyć oddychanie; odbudować mięśnie twarzy)
- nauczyć się patrzeć... ludziom w oczy, nabrać śmiałości
- przestać się bać
- jeść wtedy kiedy jest się głodnym

... będzie dobrze, Pozdrawiam