Dzień dobry,

Zanim pójdę do lekarza, którym za bardzo nie ufam - zwracam się z prośbą, abyście pomogli mi zidentyfikować, co mi jest.

Mam 19 lat
Prowadzę sportowy tryb życia
Odżywiam się zdrowo, wyglądam na zdrowego, silnego chłopaka
Nie pamietam kiedy ostatnio bolałoby mnie glowa lub cokolwiek.

Problem jest jednak inny:
Od 14 roku życia jestem ciagle niewyspany. Niezależnie od tego o której sie położę i ile śpię, czuje się zawsze tak samo. Po godzinie od przebudzenia jestem już tak zmęczony, że potrafiłbym bez problemu zasnąć, w nocy zasypia mi się z kolei bardzo cieżko. Poza tym, towarzyszy mi ciągłe uczucie gorąca( odczuwam je w okolicy głowy, klatki piersiowej, pocę się bardzo bardzo szybko), muszę siedzieć przy otwartym oknie. Bardzo często nie potrafię się na niczym skupić, mam ogromne problemy z koncentracją, a utrzymywanie kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi wywołuje we mnie duży stres. Czasami do tego stopnia, że czuje się jakiś odrealniony. Często czuje brak chęci do życia i ogólną niechęć do wszystkiego. Z natury jestem optymistą, wszystko obracam w żart i zawsze doszukuje się plusów, dlatego nie wiem co się ze mna stało. Najgorsze jest jednak właśnie to uczucie zmęczenia, nic nie utrudnia mi tak funkcjonowania jak to.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale miałem kiedyś roczny epizod z Marihuaną. Może to nasiliło objawy (nerwicy?depresji?). Alkoholu nie piję, papierosów nie palę. Witamin i minerałów mam pod dostatkiem. Czy ktoś wie, co to może być ?