Dzień dobry!
Od kilku lat borykam się z strasznie krępującym problemem, unikam przez to kontaktu z ludźmi i chyba pomału zaczynam popadać w depresję.
Mianowicie, czuć ode mnie nieprzyjemny zapach jakbym puścił bąka. Nieraz pojawia się też zapach nie bąka a kału, ja go przeważnie nie czuję, ale nie raz spotkałem się z takim komentarzem, mam wrażenie że to się nasila w momencie gdy pracuję, ale nie zawsze, zdarzało się że było czuć zapach kału nawet tuż po kąpieli!
Pracuję fizycznie i gdy zacznę się pocić okolice odbytu pocą się strasznie.
Bielizna jest czysta, nie miałem nigdy żadnych śladów czegokolwiek.
Kiedyś miałem problem z zaparciami, ale to już minęło, teraz wypróżniam się raz do 2 razy na dobę.
Dbam o higienę, myję się dokładnie i codziennie.
Byłem już u dwóch proktologów, ale nikt nie zwrócił uwagi na problem z zapachem.
Pierwszy proktolog zdiagnozował u mnie szczelinę odbytu (pojawiała się także krew na papierze przy wypróżnianiu), dostałem maść. Nic się nie zmieniło i nic nie pomogło.
Drugi proktolog zdiagnozował początki hemoroidów (pojawiało się także swędzenie) stosowałem 2 opakowania czopków na hemoroidy, używam nawilżanych chusteczek do higieny intymnej. Problem z krwawieniem i swędzeniem ustał, ale nadal główny i najbardziej uciążliwy problem pozostał.
Nie mam już pojęcia co robić. W sieci znalazłem kilka tematów z tym samym problemem, niestety nigdzie na ma odpowiedzi jak to wyleczyć i w czym jest problem.
Pomyślałem że poszukam w internecie jakiegoś specjalisty który miał styczność z takim problemem i wie jak to wyleczyć, albo przynajmniej kontaktu do jakiegoś naprawdę dobrego specjalisty, który może mi pomóc.
Błagam was o pomoc !