Witam
Proszę o pomoc i o radę . Moja babcia choruje na serce odkąd zawsze pamiętam od jakiś trzech lat ma MIGOTANIE PRZEDSIONKÓW była miarowiona sześć razy kardiowersją ostatnią dwa miesiące temu ..
Od jakiegoś roku cierpi na głowę , nie są to zwykłe bóle , ale z nie wiem jak to jest .. tak jakby miała najgorszą burze z piorunami w głowie , albo jakby jej ktoś tłukł blachy lub żelazo młotem . Nasiliło to się gorzej od jakiegoś miesiąca . Nie sypia całe noce , bo wtedy to się posila i dostaje ciśnienia na przeszło 200 .
Była u kardiologa , ten stwierdził , że On jest od serca , jeszcze u reumatologa ten , że nie jest od głowy , była jeszcze u neurologa zrobili badania : tomografie , przepływy , prześwietlenie klatki wszystko wyszło niby dobrze a tu co raz gorzej ani w dzień ani w nocy .. Któryś stwierdził , że to zaburzenia somatyczne przeciw depresanty działają na odwrót i co który weźmie to lepszy łomot w głowie . Jeśli ktoś się spotkał z podobna chorobą to bardzo proszę o pomoc do jakiego lekarza iść ? jakie badania jeszcze zrobić ? jakie leki brać ?
To jest po prostu koszmarny koszmar - całe dnie i nocy krzyczy z (bólu)

Bardzo Proszę O Pilne Odpowiedzi i Rady .. - Pozdrawiam