Odpowiedz na ten temat

Post a reply to the thread: Strach przed niezaśnieciem? Fobia?

Twoja wiadomosc

Kliknij tutaj, aby sie zalogowac

Wpisz wynik sumy liczb 10 i 12

 

Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces)

Mozesz dodac ikonke do wiadomosci z ponizszej listy

Dodatkowe opcje

 • Will turn www.example.com into [URL]http://www.example.com[/URL].

Mapa tematow (Nowe na poczatku)

 • 04-22-2019, 14:13
  stalker 8
  Są obie moje tutaj panie psycholog?
  → medyczka.pl/czarna-kropka-w-prawym-oku-63802#post191115
  Żebym się nie przewrócił chyba, żeby za parę dni było trochę lepiej, a jak znowu mi się to zrobi, to napiszę. (?)
  Na razie to chyba wczorajszy Tizanor 2x4mg.
 • 04-22-2019, 09:57
  stalker 8
  Czy jednak coś rozumiem? - Szatan tworzy, ale nie pomaga.

  Tam jeden młody człowiek, brat moderatora, obaj słuchacze metalu, miłośnik Jana Sebastiana Bacha,
  napisał przecież o Bachu, jak traktował, nie dopuszczał do kariery swoich synów: "ważne, że on wygrał".
  Od ilu (10?) pamiętam co napisał?

  :] Te moje niekiedy religijne rozkminy, to też pisze Magrini, że z wiekiem zmieniają się hormony seksu i religia zbiera takich chorych psychicznie - też tam mi jednego takiego przedstawiono na priv, ostrzegając o cukrzycy od neuroleptyków, bo ważył 100kg i szukał taniego akordeonu, żeby chyba wrócić do dzieciństwa.

  Jeśli nie przestanę zatruwać życia innych, to oni mnie będą niepokoić - zamieszczą coś na tym swoim forum, albo Marlena jakiś artykuł do internetu.
 • 04-22-2019, 09:29
  stalker 8
  → medyczka.pl/czerwone-oczy-58310/2#post191100

  Nie pomogą - bogowie, ani krople do oczu, jeśli się wypowiada ich imiona, bo to brak szacunku. Albo się wierzy - albo nie!
  I tę właściwość ludzkiego mózgu także wykorzystuje medycyna - Marco Magrini poświęca temu miejsce w swojej książce, omawiając efekt palcebo i nocebo.

  I jeśli się nie wierzy, że coś pomoże, to tym bardziej siedzieć cicho - a nie wyzywać i ubliżać - bluźnić, jak ja robię.

  Zauważyli to Żydzi - święto Yom Kipur. Ale nie znajdę linku w Google, żeby Wam pokazać, że dopiero kiedy kapłan wypowie imię Jahwego w ten dzień, to wtedy wszyscy w świątyni mogą sobie paść w objęcia, a to wymyślono - w tej religii - żeby sobie wybaczać.
  → couchsurfing.com/people/marlena-marlena
  → medyczka.pl/strach-przed-niezasnieciem-fobia-60815/2

  Pisałem o tym wypowiadaniu tutaj na forum, przy pani Psycholog BMW - będzie ze dwa, a może trzy lata.
  Aktualnie - ile razy zobaczę Marlenę w jakimś miejscu w internecie, to jakbym dostał w łeb. Rok temu było nawet gorzej, bo poszedłem po tym do psychiatry (ale nie państwowo) i dostałem fluoksetynę, z olanzapiną-niby-na start.
  A to dostaję jak gdzieś na forum fikam, to potem jakoś dziwnie trafiam na to co ona nowego robi.

  Teraz tak - co przepracowałem myślowo:
  → medyczka.pl/czy-moze-byc-jednak-rak-63902#post191099
  aby bronić się przed nałogiem, należy się motywować podłączając w miejsce bodźca, który wyzwala chęć natychmiastowego sięgnięcia po używkę - inne działanie, takie które przynosi nagrodę w przyszłości, czyli np. ...miłość
  Nie pisze Marco Magrini, że oprócz tego co robi Grzegorz Maria Panasonikt z przyjaciółmi, ale nie każdemu właśnie to pomoże, a niekiedy może, jak rozkminiłem wczoraj, zaszkodzić - więc:

  - pomaganie - słoniątku, jak wyżej. - Jak wpływa na mózg, sugerował użytkownik jaaa (albo użytkowniczka), to było gdy tu przyszedłem w 2016?
  Ta sama, która pisała, że to szatan był "ten dobry", bo chciał być kreatywny, ale zły Bóg go odtrącił... - nie rozumiem tego.

  Ale ja nie potrafię - pomagać - bo opętał mnie demon:
  → pl.wikipedia.org/wiki/Moloch

  Albo - kiedy pojawi się impuls, a nie ma nadziei na taką nagrodę jak Marlena,
  to przywołanie wyższej wartości:

  - słuchanie o poświęceniu sprzątających po katastrofie w Czarnobylu:
  → youtube.com/watch?v=AiQe5WJx7Bg
  No od miesiąca słucham, jak córka wspomina swojego ojca, że płakała, ale ona tam jest za krótko, kilka zdań tylko.

  No to może:
  Dziewczynka, która pierwszy raz widzi lód

  Albo,
  → youtube.com/watch?v=oZKmXywEBD0
  Weronika i Bartek walczą o życie!!!

  W styczniu to dałem tu na forum, ale teraz opatrzyło się - trzeba szukać nowego?
 • 04-21-2019, 17:28
  stalker 8
  Podpinam i ten temat:
  → medyczka.pl/opis-rezonansu-co-oznacza-63897#post191083

  Czyli sprawa wyjaśniona. YouTube podpowiada mi film na kanale Dawida Myśliwca: Uwaga naukowy bełkot - Trucizny na wyciągnięcie ręki.

  ...To gdzie mam jechać do tych psychologów?
 • 04-18-2019, 11:23
  stalker 8

  zbanowany

  → picdeer.com/marlenamastykarz

  → heuristic.pl/blog/e-marketing/Bialy-kolor-w-marketingu-i-reklamie-analiza-i-przyklady-zastosowania;489.html
  Autor: Marlena Mastykarz
  Jest tam też trochę słów, których na moim poziomie nie znam, bo nie używam między takimi ludźmi jak przebywam (gdzie - w domu?) -

  No takie nieodparte skojarzenie z filmem z mojego dzieciństwa.
  → youtube.com/watch?v=4YXz_q7a3-Y&feature=youtu.be&t=5206
  GRZESZNY ŻYWOT FRANCISZKA BUŁY cały film

  Myślę, że ona na forum akordeonistów sama przylazła, tak jak już pisałem, szukała sobie pewnych ludzi do nie wiem czego.

  Natomiast była chętna do miziania mnie po karku i całowania, sama zaczęła, a potem do macania po gołych cyckach w hostelu Laguna w Rzeszowie,
  a wpierw w jej mieszkaniu w Krakowie,
  załatwiła tak, że koleżanki się zawinęły na czas jak tam przyjechałem, ale wtedy nie było macania, ani całowania, bo się obroniłem - tylko mnie jaja rozbolały - "blue balls" - wikipedia, też tego nie znałem w 2013

  To są te stany emocjonalne, o czym jest mowa w książce - to o czym raz tu napisała pani Psyholog BMW - których człowiek nie zna i nie wie co się dzieje, bo nie znał(em) tego wcześniej. A ona znała - skąd?
  Z elitarnego gimnazjum chyba.
  Także przepaść w poziomie materialnym. upwork.com/o/profiles/users/_~01afbf0be691e7ed9d/ - tak zarabia.

  A ja się pod jej wpływem zapisałem na kurs pt. "robotnik gospodarczy", z niepełnosprawnymi, w tym "umysłowo" po szkole specjalnej.
  A wcześniej pod batem nauczyłem się np. niektórych typów równań różniczkowych, bo wojsko... - a to się w życiu tak nie da - też jest w książce.
  A teraz co mi się wydaje?

  Taką wiedzę to ona miała w gimnazjum, albo tym technikum krajobrazu, gdzie chyba jak Witkacy (ich idoliszcze) - zwiała przed polskim systemem edukacji, a potem przyjęli ją na UJ< jak Grzegorza z Saonka, który zwiał z domu...
  Takie to miejsce ten UJ. I Kraków.

  Pisze ten Marko Magrini, że nie ma opcji... - że osiągnięcia materiale i intelektualne mogą mieć tylko ci, którzy są szczęśliwi. To oczywiście jego prywatna opinia - ale, jak myślicie?

  Rzecz w tym, że tamci, o których piszę, oni zajmują się - zajmuje ich to - poniżaniem tych, którzy tego co oni nigdy nie osiągną.
  Nikt mi nie kazał niedoukowi ulegać pokusie 20 latki - nazwała się Hella Berc. Natomiast tamci - z akordeonowego mieli okazję sobie popatrzeć - no nie będę kolejny raz pisał co się przez ten czas z komputerem działo, żebym widział, że patrzą.
  I nie wiedziałem - na ile jestem wtedy zdrowy, co mnie czeka, nadal nie wiem.
 • 04-17-2019, 20:28
  Nie zarejestrowany
  Jeszcze raz. W trakcie pisania moderatorzy mają dostęp do tego co użytkownik forum robi, ale mogą też dostawiać swoje trzy grosze i po dłuższym czasie, dopisać mu coś. A takie książki - z tłumaczeniem co znaczy słowo "dymorfizm", dla jakiej klienteli są pisane.
  W zasadzie wywalone w błoto pieniądze. Błoto. Zajmowanie się czymś na siłę, jaki to mądry jestem. A na innych forach mnie nie lubią, bo im nawredziłem i spadnie sprzedaż, więc wiedząc, że siedzę raptem na kilku stronach w internecie, sprawdzam co kto gdzieś napisze.....ależ jestem zmęczony jednak.
  A pani doktor neurolog, ale nie ta wyjazdowa, tylko ta, która praktycznie wystawia mnie za drzwi, jak przyjdę - no ile? - raz na dwa lata, bo nie mam po co; mówi, że takie czytanki, to są akademickie wywody. A tu moderacja może tak zrobić, że samych literówek będę wyglądał na Dałna. Z tych odkryć neurobiologii, neuropsychologii - nic dla mnie nie wynika, bo że orzechy, albo ryby warto jeść to wszędzie piszą i gadają. Zabijanie czasu. Książki i chwalenie się nimi to młody wiek. W starszym to ludzie chwalą się tym co materialnie zdobyli,
  a nie tym na co można zagadać dziewczynę, że się jest rokującym społecznie - a i tak odejdzie bo ma prawo. Mam przyklepany wyrok - stwardnienie rozsiane, zaburzenia psychiczne, zzsk, ogólnie marny wygląd, wiek, pochodzenie społeczne, życiorys i co jeszcze. Wiedza o oksytocynie - a kogo to obchodzi? Tych co śpiewają? Warto ich naśladować? A kogo mogę naśladować - chory i nie młody? Do czego dążyć, co mogą robić zdrowi? Wymądrzać się? Nie mając dokąd pójść, ani sił, siedzieć w domu. Tam dalej też coś jest o tym, ale nie chce mi się drugi raz czytać. Tabletkę już wziąłem; i spać. Ileż więcej energii nawet rok temu, a to było jak mnie sponiewierała choroba przecież, ale liczyłem że to minie. A teraz... każdy kontakt z ludźmi to porażka. I cios za odzywanie się - no to tutaj przypomnienie, to za inne forum przecież, tam żebym był cicho. Jeszcze raz. W trakcie pisania moderatorzy mają dostęp do tego co użytkownik forum robi, ale mogą też dostawiać swoje trzy grosze i po dłuższym czasie, dopisać mu coś. A takie książki - z tłumaczeniem co znaczy słowo "dymorfizm", dla jakiej klienteli są pisane.
  W zasadzie wywalone w błoto pieniądze. Błoto. Zajmowanie się czymś na siłę, jaki to mądry jestem. A na innych forach mnie nie lubią, bo im nawredziłem i spadnie sprzedaż, więc wiedząc, że siedzę raptem na kilku stronach w internecie, sprawdzam co kto gdzieś napisze.....ależ jestem zmęczony jednak.
  A pani doktor neurolog, ale nie ta wyjazdowa, tylko ta, która praktycznie wystawia mnie za drzwi, jak przyjdę - no ile? - raz na dwa lata, bo nie mam po co; mówi, że takie czytanki, to są akademickie wywody. A tu moderacja może tak zrobić, że samych literówek będę wyglądał na Dałna. Z tych odkryć neurobiologii, neuropsychologii - nic dla mnie nie wynika, bo że orzechy, albo ryby warto jeść to wszędzie piszą i gadają. Zabijanie czasu. Książki i chwalenie się nimi to młody wiek. W starszym to ludzie chwalą się tym co materialnie zdobyli,
  a nie tym na co można zagadać dziewczynę, że się jest rokującym społecznie - a i tak odejdzie bo ma prawo. Mam przyklepany wyrok - stwardnienie rozsiane, zaburzenia psychiczne, zzsk, ogólnie marny wygląd, wiek, pochodzenie społeczne, życiorys i co jeszcze. Wiedza o oksytocynie - a kogo to obchodzi? Tych co śpiewają? Warto ich naśladować? A kogo mogę naśladować - chory i nie młody? Do czego dążyć, co mogą robić zdrowi? Wymądrzać się? Nie mając dokąd pójść, ani sił, siedzieć w domu. Tam dalej też coś jest o tym, ale nie chce mi się drugi raz czytać. Tabletkę już wziąłem; i spać. Ileż więcej energii nawet rok temu, a to było jak mnie sponiewierała choroba przecież, ale liczyłem że to minie. A teraz... każdy kontakt z ludźmi to porażka. I cios za odzywanie się - no to tutaj przypomnienie, to za inne forum przecież, tam żebym był cicho. Jeszcze raz. W trakcie pisania moderatorzy mają dostęp do tego co użytkownik forum robi, ale mogą też dostawiać swoje trzy grosze i po dłuższym czasie, dopisać mu coś. A takie książki - z tłumaczeniem co znaczy słowo "dymorfizm", dla jakiej klienteli są pisane.
  W zasadzie wywalone w błoto pieniądze. Błoto. Zajmowanie się czymś na siłę, jaki to mądry jestem. A na innych forach mnie nie lubią, bo im nawredziłem i spadnie sprzedaż, więc wiedząc, że siedzę raptem na kilku stronach w internecie, sprawdzam co kto gdzieś napisze.....ależ jestem zmęczony jednak.
  A pani doktor neurolog, ale nie ta wyjazdowa, tylko ta, która praktycznie wystawia mnie za drzwi, jak przyjdę - no ile? - raz na dwa lata, bo nie mam po co; mówi, że takie czytanki, to są akademickie wywody. A tu moderacja może tak zrobić, że samych literówek będę wyglądał na Dałna. Z tych odkryć neurobiologii, neuropsychologii - nic dla mnie nie wynika, bo że orzechy, albo ryby warto jeść to wszędzie piszą i gadają. Zabijanie czasu. Książki i chwalenie się nimi to młody wiek. W starszym to ludzie chwalą się tym co materialnie zdobyli,
  a nie tym na co można zagadać dziewczynę, że się jest rokującym społecznie - a i tak odejdzie bo ma prawo. Mam przyklepany wyrok - stwardnienie rozsiane, zaburzenia psychiczne, zzsk, ogólnie marny wygląd, wiek, pochodzenie społeczne, życiorys i co jeszcze. Wiedza o oksytocynie - a kogo to obchodzi? Tych co śpiewają? Warto ich naśladować? A kogo mogę naśladować - chory i nie młody? Do czego dążyć, co mogą robić zdrowi? Wymądrzać się? Nie mając dokąd pójść, ani sił, siedzieć w domu. Tam dalej też coś jest o tym, ale nie chce mi się drugi raz czytać. Tabletkę już wziąłem; i spać. Ileż więcej energii nawet rok temu, a to było jak mnie sponiewierała choroba przecież, ale liczyłem że to minie. A teraz... każdy kontakt z ludźmi to porażka. I cios za odzywanie się - no to tutaj przypomnienie, to za inne forum przecież, tam żebym był cicho. Jeszcze raz. W trakcie pisania moderatorzy mają dostęp do tego co użytkownik forum robi, ale mogą też dostawiać swoje trzy grosze i po dłuższym czasie, dopisać mu coś. A takie książki - z tłumaczeniem co znaczy słowo "dymorfizm", dla jakiej klienteli są pisane.
  W zasadzie wywalone w błoto pieniądze. Błoto. Zajmowanie się czymś na siłę, jaki to mądry jestem. A na innych forach mnie nie lubią, bo im nawredziłem i spadnie sprzedaż, więc wiedząc, że siedzę raptem na kilku stronach w internecie, sprawdzam co kto gdzieś napisze.....ależ jestem zmęczony jednak.
  A pani doktor neurolog, ale nie ta wyjazdowa, tylko ta, która praktycznie wystawia mnie za drzwi, jak przyjdę - no ile? - raz na dwa lata, bo nie mam po co; mówi, że takie czytanki, to są akademickie wywody. A tu moderacja może tak zrobić, że samych literówek będę wyglądał na Dałna. Z tych odkryć neurobiologii, neuropsychologii - nic dla mnie nie wynika, bo że orzechy, albo ryby warto jeść to wszędzie piszą i gadają. Zabijanie czasu. Książki i chwalenie się nimi to młody wiek. W starszym to ludzie chwalą się tym co materialnie zdobyli,
  a nie tym na co można zagadać dziewczynę, że się jest rokującym społecznie - a i tak odejdzie bo ma prawo. Mam przyklepany wyrok - stwardnienie rozsiane, zaburzenia psychiczne, zzsk, ogólnie marny wygląd, wiek, pochodzenie społeczne, życiorys i co jeszcze. Wiedza o oksytocynie - a kogo to obchodzi? Tych co śpiewają? Warto ich naśladować? A kogo mogę naśladować - chory i nie młody? Do czego dążyć, co mogą robić zdrowi? Wymądrzać się? Nie mając dokąd pójść, ani sił, siedzieć w domu. Tam dalej też coś jest o tym, ale nie chce mi się drugi raz czytać. Tabletkę już wziąłem; i spać. Ileż więcej energii nawet rok temu, a to było jak mnie sponiewierała choroba przecież, ale liczyłem że to minie. A teraz... każdy kontakt z ludźmi to porażka. I cios za odzywanie się - no to tutaj przypomnienie, to za inne forum przecież, tam żebym był cicho. Jeszcze raz. W trakcie pisania moderatorzy mają dostęp do tego co użytkownik forum robi, ale mogą też dostawiać swoje trzy grosze i po dłuższym czasie, dopisać mu coś. A takie książki - z tłumaczeniem co znaczy słowo "dymorfizm", dla jakiej klienteli są pisane.
  W zasadzie wywalone w błoto pieniądze. Błoto. Zajmowanie się czymś na siłę, jaki to mądry jestem. A na innych forach mnie nie lubią, bo im nawredziłem i spadnie sprzedaż, więc wiedząc, że siedzę raptem na kilku stronach w internecie, sprawdzam co kto gdzieś napisze.....ależ jestem zmęczony jednak.
  A pani doktor neurolog, ale nie ta wyjazdowa, tylko ta, która praktycznie wystawia mnie za drzwi, jak przyjdę - no ile? - raz na dwa lata, bo nie mam po co; mówi, że takie czytanki, to są akademickie wywody. A tu moderacja może tak zrobić, że samych literówek będę wyglądał na Dałna. Z tych odkryć neurobiologii, neuropsychologii - nic dla mnie nie wynika, bo że orzechy, albo ryby warto jeść to wszędzie piszą i gadają. Zabijanie czasu. Książki i chwalenie się nimi to młody wiek. W starszym to ludzie chwalą się tym co materialnie zdobyli,
  a nie tym na co można zagadać dziewczynę, że się jest rokującym społecznie - a i tak odejdzie bo ma prawo. Mam przyklepany wyrok - stwardnienie rozsiane, zaburzenia psychiczne, zzsk, ogólnie marny wygląd, wiek, pochodzenie społeczne, życiorys i co jeszcze. Wiedza o oksytocynie - a kogo to obchodzi? Tych co śpiewają? Warto ich naśladować? A kogo mogę naśladować - chory i nie młody? Do czego dążyć, co mogą robić zdrowi? Wymądrzać się? Nie mając dokąd pójść, ani sił, siedzieć w domu. Tam dalej też coś jest o tym, ale nie chce mi się drugi raz czytać. Tabletkę już wziąłem; i spać. Ileż więcej energii nawet rok temu, a to było jak mnie sponiewierała choroba przecież, ale liczyłem że to minie.
 • 04-17-2019, 18:58
  stalker 8
  Stąd: → medyczka.pl/borelioza-czy-moze-cos-innego-63456/2#post191009
  I książka:
  Marco Magrini - Mózg Podręcznik Użytkownika -- Uproszczona instrukcja obsługi najbardziej skomplikowanej maszyny na świecie. Można tam znaleźć informację, że po rozstaniu to tak dwa lata i neuroprzekaźniki wracają jako tako do normy, czyli niestety nie całkiem. To tak odnośnie oczarowania wyglądem.
  → youtube.com/watch?v=NaDvyQwPrFM
  Dlaczego tu jesteś i czemu to oglądasz?
  117 317 wyświetleń
  Na jakieś 12-14 godzin czytania. Czcionka szeryfowa, duże litery, rysunki poglądowe, tablice, przejrzysty układ. Zebranie tego co jest na stronie Włodzisława Ducha. - Lepiej zacząć od tej książki niż od jego strony:
  w w w.is.umk.pl/~duch/indexpl.html, na którą zresztą nie zaglądam, właśnie dlatego, że ciężko to ogarnąć.

  Teraz tak - fragment książki, o ciałach migdałowatych:
  Choć dwa ciała migdałowate, graniczące z obu stron z płatami skroniowymi, pracują i zapamiętują w tandemie, wydają się mieć także pewne skłonności osobiste. To prawe jest skupione na strachu i wrażeniach negatywnych (co można sprawdzić, stymulując je elektrycznie), podczas gdy lewe jest bardziej otwarte na uczucia pozytywnie i prawdopodobnie powiązane z układem nagrody.
  Każde z ciał migdałowatych odbiera informacje od neuronów odpowiadających za wzrok? węch? słuch i ból, po czym odsyła rozkazy do aparatu ruchu i układu krążenia [...].
  Ciała migdałowate - które zawdzięczają swoją nazwę kształtowi podobnemu do migdała - zajmują się także wspomnieniami epizodów strachu? w tym odpowiednimi odruchami warunkowymi [>80]. Mysz, której je usunięto, nie ma najmniejszego zamiaru czmychać na widok kota. Ponadto ciała migdałowate biorą udział w procesie konsolidacji pamięci długotrwałej [>86].
  Niemniej dzięki nowym technologiom do "fotografowania" mózgu [>284] okazuje się, że nieprawidłowe funkcjonowanie ciał migdałowatych - z powodów genetycznych lub opóźnień w przewodnictwie nerwowym [czyżby u mnie? : ] ] - może wiązać się ze stanami lękowymi, autyzmem, depresją i zespołem stresu pourazowego [>242]. Ostatnio z tych przypadków pokazuje, że trauma spowodowana wojną czy gwałtem może w krótkim czasie fizycznie zmienić ciała migdałowate.
  Jest to też prawdopodobnie najbardziej dymofriczna płciowo struktura mózgowa, to znaczy taka, która najsilniej odróżnia mózg męski od żeńskiego.
  No bo ja jestem wsiokiem, pół-analfabetą, ale takie opisy jak bój Boćkowskiego to miałem w szóstej klasie w lekturach z żółtym tygrysem, czyli wychowałem się na nich. Jak widać książka tłumaczy słowo 'dymorfizm', żebym też wiedział.
  I hipokampy to też myślałem do poprzedniego tygodnia, że jest jeden a nie dwa - bo tak było podpisywane na rysunkach w internecie. A to właśnie tam w stwardnieniu rozsianym ubywa neuronów. A ja nie prowadzę londyńskiej taksówki - o o czym też jest w książce. I nie czuję się na siłach i z moją nauką rosyjskiego, a wcześniej angielskiego - nie daję rady i mi nie idzie.
  Ok?

  A teraz - co jeszcze jest w książce, a czego nie ma:

  W rozdziale 'Słuch' - już nie mam siły cytować, czuję się słabo, bo przestałem ostatnio ćwiczyć na macie:

  Wspólne wykonywanie muzyki to dopamina, czyli nagroda, a raczej jej obietnica
  - jak spotkanie z piękną panią doktor? ...Ale ja się boję do nie jechać znowu.
  ...A oprócz tego - oksytocyna - link:
  → youtube.com/watch?v=HXrdezEoYpg
  Три танкиста(2012, live)
  10 767 wyświetleń


  Czyli hormon przywiązania.
  No i tak się zastanawiam, że w Cerkwii nie ma organów. I nie grają Bacha jak w Niemczech.
  → youtube.com/watch?v=Zy4arMQ7zeo

  To do Klingenthal jadą czołgiści w filmie "T-34", z 2018 "na 100-lecie krasnoj armii".


  Jeśli zaś chodzi o temat, który ktoś niby-przypadkiem teraz odkopał o Boreliozie, gdzie dałem ten link:
  → youtube.com/watch?v=UcB-Gg7zk1g
  Inwalidzi wojenni
  IrytujacyHistoryk
  Opublikowany 11 gru 2018

  i co się działo z inwalidami po 1945 w ZSRR,

  to zdaje się rok temu w dziale ginekologicznym, pisałem o Ilii Muromcu, ale też o tym jaki przekaz o niepełnosprawności i stosunku do istot żywych, płynie z ruskiej tradycji ludowej. - "Nie ubiwaj mienia, ja tiebie prigożus'", albo "parszywyj żerebionok bojczeje drugich koniej", aczkolwiek samo kalectwo tam też, zauważono, że implikuje wredność.

  No i jeśli chodzi o tę "sieć społeczną", żeby się nie bać - to można grać w World of Tanks, np. na smartfonie, którego nie mam. Ja bym tego nie umiał zainstalować nawet. Ja grałem w Panzer Gereral 2 i spiraconą trójkę, ale to jest tylko w pojedynkę. Gry również pomagają na hipokamp-y.
  Z for w internecie jestem powyrzucany, choć pamiętany.
  Boli mnie kręgosłup (spięty kark i Th, ale już i Ls, bo się nie ruszam). Zmęczenie; i wezmę Tizanor, który na parę godzin daje w tym ulgę (Sirdalud na ostrzejsze stany, ale/bo - jest droższy). Koncentracja, żeby poczytać bardzo kiepska, a kawy jak pisał Synapsa, która działa korzystnie na barierę krew-mózg (a tego nie pisał), przy tyzanidynie nie bardzo można.

  → youtube.com/watch?v=iselUBiHSn8 - Как Cygan niemieckij tank ugnał, kak tri tanka KW-1 rzabili niemieckuju rotu.
  ...Przypomina się inna książka Suworowa - "Specnaz", jak tam takich żołnierzy rekrutowano; co do książek Kontrola i Wybór, to pomieszałem jak zginęła Nastja, bo nie pamiętam po latach.


  Z czytania tego wszystkiego o mózgu i w ogóle robienia czegokolwiek, bo na siłę, niewiele dla mnie wyniknie - brak mi bystrości, wyobraźni jak już raz pisałem, że powiedział Antony Hopkins w filmie Lekcja Przetrwania. ...i lepkość myślenia, koniec wpisu. Dziękuję wszystkim.

  W kreskówce "Tri Bogatyria" koń Aloszy Popowicza - też akurat jest kupiony od Cyganów
  → youtube.com/watch?v=8vPQKM5UOJU
  Алеша Попович и Тугарин Змей (мультфильм)
  27 867 594 wyświetlenia

  , bo nie mogli z nim wytrzymać - za gadatliwość.
 • 04-15-2019, 20:26
  Nie zarejestrowany
  Strach...
  → youtube.com/watch?v=xB6KI1MPhr0&feature=youtu.be&t=365
  kagda Boćkowski rassmotrieł w panoramie razwiernutuju k nim basznju "pantery", było uże pozdno szto-libo priedprinjat', pytatsja ujti s linii ognia ili wystrielit' na opierieżjenje. On daże nie uspieł ispugatsja ili padumat' o nieminujemoj smierti, kagda mieżdu jego "tridcat'czetwiorkoj" i "pantieroj" niedożydanno zatormoził T-70.
  Wystrieł razworotił basznju sowietskogo ljokkogo tanka, no Boćkowski połucził dragocennyje siekundy, sztoby wyrwat'sja w pierjod i wsadit' snarjad w bort "pantiery",
  zatiem, dla wiernosti, jeszczjo odin, poka nad nej nie zakłubiłsia czjornyj dym.
  Za pogibszych druziej, za jedwa znakomych parniej, pożertwowawszych żiznju w "sjemdjesjatkie" dla jego spacjenija, za wsjech!
  → pl.wikipedia.org/wiki/Ciało_migdałowate
  odpowiada ono za generację negatywnych emocji, agresji oraz reakcje obronne, ponieważ pobudza układ współczulny. Odgrywa ważną rolę w przetwarzaniu informacji w sferze kontaktów międzyludzkich, o czym świadczy fakt, że objętość ciała migdałowatego u ludzi jest pozytywnie skorelowana z wielkością sieci społecznej
  W książce, którą czytam obecnie, jest to mniej więcej nazwane w ten sposób, że owo "ustrojstwo" w mózgu zajmuje się zapamiętywaniem strachu na tle kontaktów międzyludzkich.


  To dzięki forum medyczka, ktokolwiek tutaj zaczął ze mną, skądkolwiek przyszedł, abym się zainteresował... dotąd za mało. Ale obiecuję to zmienić, zacznę się uczyć o tym, nie będę zaniedbywał tej wiedzy.

  Jeśli chodzi o samopoczucie to w ostatnich tygodniach czuję się trochę źle, słabo, nie daję rady czytać, chodzę i czuję się trochę jak pijany. Wczoraj rano położyłem się na podłodze na brzuchu i tak przeleżałem ponad dwie godziny, bo brak sił na cokolwiek innego. Myślę, że przepisywanie bajek po rusku nasila moje dolegliwości. Ale i też dołek z powodu tego co jest w książkach, które ostatnio zakupiłem - że nie dam rady tego zrealizować.

  Polecam dziś wieczorem współczesną bajkę, kreskówkę → youtube.com/watch?v=jEQvhO3QCDg
  Три Богатыря и Шамаханская Царица (мультфильм)
  30 780 048 wyświetleń
  O pięknej carycy, która chciała być wiecznie młoda i rzucała czar na każdego kto na nią spojrzy. Ale tri-bogatyria uratowali - Władimira-Sołnyszko. ☀️
 • 04-15-2019, 09:15
  Ida56
  A czym dokładnie spowodowane jest te strach przed niezaśnięciem? Bo nie rozumiem? Jak czegos nie doczytałam to przepraszam. Nic innego nie pomoże jak: wizyta u neurologa. albo też wizyta na konsultacji psychologicznej w jakims ośrodku. Z mojej strony polecam pscyhologiczne Sens w Mińsku Mazowieckim jak jestes gdzieś tam z okolic.
 • 04-05-2019, 02:47
  Nie zarejestrowany
  → medyczka.pl/bole-galki-ocznej-glowy-oraz-63826#post190686
  Tak więc ta (i druga, wcześniej) panie doktor, powiedziały ostatnio to samo, że zanik nerwów wzrokowych to w tej chorobie z wiekiem, demielinizacja i atrofia nerwów wzrokowych i tych od mięśni oczu, których oczywiście nazwy już nie pamiętam.
  A nie śpi się z powodu... - dzięki medyczka.pl natrafiłem też, jednak dopiero ostatnio - spłaszczenia rytmu dobowego w tej chorobie, tzn. wysiadają hormony, bo szyszynka, nadnercza, to i depresyjność jest. A inny dokument pdf, wspomina, że to właśnie typowe u pacjentów z tak umiejscowionymi zmianami jak u mnie w opisie badania. Opis zaś podaje jedynie różnice względem poprzedniego, do samych płytek nikt nie zagląda, także Zus. ;] Tak dla Waszej wiadomości: Można wykonać badanie na silniejszym aparacie, w większych miastach, ale też pozostaje kwestia szczegółowości opisu żeby wiedzieć dla siebie.
 • 04-04-2019, 19:13
  Nie zarejestrowany
  Nie podniósł mi się tu status, raczej ktoś chciał sprawdzić sprowokować mnie?, odkopano naraz ileś tematów na forum z moim udziałem, nie wiedzieć czemu akurat w tym ktoś zamieścił swoją kontrowersyjną reklamę. Ale to forum traktuję jako miejsce sugestii do mojego stanu zdrowia, co wynika z mojej skłonności, że widzę to czego nie ma w tym co ktoś napisze, albo - jak w tym wątku? tylko wklei swój tekst reklamowy. Po co się pcham w takie miejsca, bo mam skłonność też do kontrowersyjnych wypowiedzi medyczka.pl/makijaz-permanentny-warszawa-8531/2#post190680 są jeszcze inne fora medyczne, gdzie można się też nie mało dowiedzieć o sobie, ale ja mam nawyki z tego które mnie tu naprowadziło, jak pisałem nawet o tym tutaj, że gdzieś około początku dwa tysiące jedenastego, ale wtedy nie zwracałem uwagi co się tu dzieje, tak jak większość normalnych ludzi. Ktoś mi napisał na priv, tam, prawie wprost, że jest śledzenie, a nawet wyklikałem w google strony-narzędzia, gdzie można sprawdzić gdzie kto chodził po internecie i zrobiła się u mnie taka lekka paranoja i z tym funkcjonuję i mogę powiedzieć, że już mam to gdzieś co kto o mnie uważa w internecie, na forach gdzie byłem. Jeszcze raz powiem dziś, że nie warto robić niczego ryzykownego, żeby się od razu po tym dręczyć, albo po czasie jak się człowiek więcej o sobie zrozumie, albo o innych ludziach z którymi miał lub ma kontakt, bo to o to chodzi jak się też to wyobrażenie o ludziach zmienia, to jest banalne że tak jest, tylko ja głupi nie wiedziałem, że lepiej niektórych rzeczy nie widzieć, nie wiedzieć, myślę, że sporo osób tak właśnie działa i mają się dobrze; mają swój świat, swoich znajomych, robią to co się sprawdza, a ja głupi szukałem wrażeń, w internecie, bo w życiu to nic nie wiem co ani gdzie, a tu się mądrzę co znalazłem na Youtubie i inyych tym pouczam? Po co! Bo się boję, że mi coś zrobią, albo chciałbym mieć kogoś zaufanego. Boję się, że mnie choroba i tak położy do łóżka, a lekarze i inni ludzie to wiedzą, albo chociaż i tak mają gdzieś, a czasem czuję się tak słabo jak dziś przed osiemnastą (teraz jest dwudziesta, ale forum przestawia godziny moich wpisów, kara), i tak można lata przeleżeć zanim się umrze, no i jak tu się nie dręczyć; i nie wiem czym się zająć, żeby się tego nie bać, to niby dotykam tematów tabu tutaj i gdzie nie wlezę (drugie forum, trzecie), no głupi, a ludzi to wnerwia i mnie wtedy zgnoją. Niepewność jutra, nic nie mam i ten status niski, to jak prosiłem post wyżej o pomoc, to tak naprawdę, nie że kpiłem, że mi nikt nie pomoże, a i tak nie pomoże, fora nie są od pomocy, internet jest raczej do pokazywania swoich zasobów i statusu - też jest o tym na kanale "nie wiem ale się dowiem" → youtube.com/watch?v=Naw4Gn3EONA Dlaczego ludzie kłamią? Nie wiem, ale się dowiem! Opublikowany 5 mar 2019; tak że tyle i spokój, chyba temat zakończony, jak ktoś odgrzebie to się nie odzywam.
 • 04-01-2019, 06:38
  stalker 8
  Mój wczorajszy wpis. Ktoś o mnie pamięta, przypominacie co mnie czeka - że już widzę, że sprawność intelektualna niżej, że brak energii.
  To też za moje zachowanie na ostatnio jeszcze innym forum, gdzie znowu próbowałem się pocieszyć, zaznaczyć swoją obecność w towarzystwie.
  → medyczka.pl/nerwica-drgawki-63392#post190475

  Lubię forum medyczka.pl, brak słów, jestem wdzięczny.

  Cytat Napisal pomoc24 Zobacz post
  TERAZ MASZ WYBOR!!!

  Tylko u nas oryginalne zestawy!!!!
  STALY KONTAKT TELEFONICZNY
  Wybór - to miała Nastja Strzelecka, w książce Wiktora Suworowa o tym tytule, miała zostać wyszkolona przez wywiad radziecki i zostać 'królową Hiszpanii' - obiecywano jej to.
  No, piękna pani doktor z poradni sm w Rzeszowie, rozsierdziła się jak powiedziałem, że chcę się uczyć ruskiego - że w takim razie jej mąż uczy się Hiszpańskiego. A ja mam sobie jechać do Tarnowa, to tam mi zoperują szyjny.

  → Wiktor Gridin Rapsodia Cygańska (wykończyła go wóda i romanse) → youtube.com/watch?v=RGiF8gTT_U0

  Mam do niej termin na październik, trzeba jakoś dożyć.

  Wyboru Suworowa nie czytałem, czytałem Kontrolę, w której Nastję zakatowało w lesie Czeka/Nkwd. Ale najpierw ugryzła jednego przez but, aż zawył. Nastja była bardzo inteligentna i skakała też ze spadochronem, a pozwoliła się przelecieć jednemu przystojnemu prowokatorowi-agentowi, podczas symulowanej tajnej misji na ćwiczeniach.

  Pomoc24 - Ty rozumiesz, że w Polsce ludzie, tak jak mi powiedziała ostatnio ta pani doktor, wybierają co innego?
  Wolą żyć nie ukradkiem.
  I nie mam się co łudzić, że mogę być nie na pokaz, gardzić tym, że oni żyją na pokaz - mają schludne życie, a ja żyję po Cygańsku, jak zauważyła cudnej urody pani doktor, ale oczywiście z uśmiechem nie powiedziała tego w ten sposób. Ale tak - padło słowo: Wybór.

  Jak przekroczy się tą granicę, to już nie pomoże ani terapia w Mińsku Mazowieckim, ani żadna, można brać farmaceutyki, a potem zmieniać na następny, bo z tego co już widziałem o nich w internecie - każdy przestaje działać i trzeba zmienić - jak człowiek nie może ze sobą wytrzymać.

  Trzy wioski od mojej wioski, Ziobro i Jurek z Gowinem, pobudowali zakład pracy za drutem kolczastym i dowożą tam więźniów na zarobek, żeby mieli pieniążki jak wyjdą. Okropnie wygląda ten drut. Przypomnę z YOUTube:

  Rozwój mózgu a PRZEGRYW Nie wiem, ale się dowiem!
  Opublikowany 27 lis 2018
  → youtube.com/watch?v=yeYgLAMricA

  I drugie:
  https://www.youtube.com/watch?v=WA4L8Md8eWQ youtube.com/watch?v=cmgQSmnhHkQ
  Jak działa status społeczny? Nie wiem, ale się dowiem!
  Opublikowany 24 gru 2018
  - Jest tam o tym czemu musi być margines społeczny, po co jest wyłapywany przez strażników.

  Oba już tu linkowałem, pamiętacie?

  →youtube.com/watch?v=WA4L8Md8eWQ
  Baby Elephant rescued... viewed with Alan Tours while on Safari at the Addo Elephant National Park.
  91 041 153 wyświetlenia
  Słoniątko zbłaźniło się na lekcji WF-u i postanowiło zostać Krisem Kasperskim na Dobrych Programach, ale z braku znajomości angielskiego, nie dało rady się nauczyć Linuxa, no i wysiadł mu od stwardnienia rozsianego Hipokamp, to se durnie zaczeło tłumaczyć, że to od pracy z nieodpowiednimi ludźmi.

  →dobreprogramy.pl/Dementor/Kris-Kaspersky-najbardziej-uprzejmy-haker-naszych-czasow,84748.html

  To czym by się tu zająć... - pomyślało słoniątko, może modelarstwem papierowym... Nie - to już było i kojarzy się z wojskiem, czyli źle, bo ono się do wojska nie nadawało - bało (od domu daleko odjechać i w ogóle ze słabym kręgosłupem, rwą kulszową).
  No to może nauką ruskiego - to jego się będą samce alfa wtedy bały, jakie ono mądre jest i zabawne chwilami.

  Ale - Wetulani, z Krakowa, mówił, że Słoń, to w gruncie "straszna ślepuga jest" - no fakt: czuje już że przy SM wysiadają oczy - ruszają się tak i tracą ostrość chwilami, zwłaszcza jak zmęczony, np. wieczorami.
  → przegladokulistyczny.pl/zmiany_okulistyczne_w_przebiegu_stwardnienia_rozsi anego2

  O czym też mi przypominacie, w dziale okulistycznym:
  → medyczka.pl/blyski-w-oku-i-utrata-49587#post190467

  To znaczy, ktokolwiek, że mi się tak wydaje, bo mam taką skłonność psychotyczną, żeby tak myśleć, że liczę na cud i w ogóle - nadzieja umiera ostatnia.

  No nie NO tak
  Ktoś z moderatorów na medyczka.pl poprawił link do filmiku o statusie społecznym tak, że działa - jak nie można tu na forum przecież wstawiać linków...
  Czyli - podniosło mi tu status, aż się uśmiechnąłem.

  Gdzie obie moje tutaj panie psycholog - z Krakowa i Wrocławia? (Nie wymawiam ich imion). Proszę o pomoc, bo się gubię.
 • 04-01-2019, 00:39
  pomoc24
  TERAZ MASZ WYBOR!!!

  Proponujemy Ci aborcję farmakologiczną którą wykonasz samodzielnie w domu przy użyciu jedynie tabletek.

  Tylko u nas oryginalne zestawy!!!!
  STALY KONTAKT TELEFONICZNY
  POMOC PODCZAS KURACJI
  WYSYLKA 24H POBRANIE Z SPRAWDZENIEM ZAWARTOSCI
  100% dyskrecji!

  NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ- 97%

  ZADZWOŃ: 577.405.753
  Dostarczamy oryginalne leki

  WYSYLKA 24H POBRANIE Z SPRAWDZENIEM ZAWARTOSCI
  100% dyskrecji!4

  1 Mozna zamowic sam ARTHROTEC 8 tab lecz skutecznosc samego arthrotecu to oko¸o 70%
  koszt 200zL

  2. Lek ARTHROTEC 12 tabletek oraz tabletka Ru486 (mifepristone)

  koszt: 300zL

  3. Lek ARTHROTEC 16ta /cytotec Misoprost 200 oraz tabletka Ru486 (mifepristone) 500zl

  kazdy z zestaw zawiera ulotke (instrukcje ) jak postepowac krok po kroku
  oczywiscie jest mozliwy staly kontakt telefoniczny odpowiem na wszelkie pytania
 • 03-29-2019, 13:25
  Gina Akpang
  jeżeli masz takie problemy, to może najlepiej udac się do specjalisty jakim jest psycholog? Najlepiej pójść do na taką kosnultację. Jak jesteś z Mińska Mazowieckiego to bardzo polecam Ci Centrum Psychologiczne Sens. Byłam tutaj na terapii, ponieważ miałam straszna depresje. Była na terapii indywidualnej.
 • 08-30-2018, 08:03
  Nie zarejestrowany
  DObry psycholog jak najbardziej powinien pomoc i dzięki temu możesz pozbyć się lęków i nerwów, ale dobrze też robic coś samemu, żeby trochę się uspokoić, mnie na pewno pomagają długie spacery, medytacja i czasem biorę też nervomix, jak nie mam czasu na relaks
 • 06-05-2018, 21:35
  Nie zarejestrowany
  Dokładnie warto dać sobie szansę. Poza tym każdy powinien zatroszczyć się o siebie samego. Dobry psycholog może tylko pomóc ranking.abczdrowie.pl/ Może okazać się, że ciężko będzie nam rozwiązać samodzielnie nasze problemy. Czasem samo wypowiedzenie na głos tego co nas dręczy może pomóc.
 • 04-30-2018, 15:51
  Nie zarejestrowany
  Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
  Ja też miałam podobnie zaczęlam brać sine leki, ale bałam, że się uzależnie, więc stopniowo schodziłam na coś łagodniejszego ziołowego, teraz pół h przed zasnięciem biorę nervomix sen i mi wystarcza
  Można stosować doraźnie, przy zwiększonym napięciu nerwowym, także w dzień. Jeśli jednak widzimy, że środki ziołowe nie działają tak jak wcześniej, to lepiej udać się do lekarza. Depresja jest chorobą, nad którą można zapanować przez dobranie leków, a także psychoterapię. Nic z tym nie robiąc tylko się bardziej wyniszczasz, a nieraz cierpi przy tym otoczenie.
 • 04-26-2018, 17:57
  sltkr8

  zaryzykuję wpis, dokończenie

  Jak już pisałem, mam bana na logowanie. Ktoś być może prowokuje abym się wpisał, ale mam nowe informacje, więc zrobię to, bo może komuś się przyda.
  Ja też miałam podobnie zaczęlam brać sine leki, ale bałam, że się uzależnie, więc stopniowo schodziłam na coś łagodniejszego ziołowego, teraz pół h przed zasnięciem biorę nervomix sen i mi wystarcza
  Na krótką metę, bo na dłuższą wszystko może uzależnić.
  Jest też trochę tak jak mówi dr Tomasz Witkowski - stan psychiczny się zmienia. Co nie znaczy, że samopoczucie bez leków (przynoszących ulgę farmaceutyków) jeśli się polepszy, to nie wróci gorsze - bo wróci.
  I to decyzja chorego, czy się zdecyduje je brać, czy pozostać z tym co jest. Ja - pisałem, że zaburzenie afektu, depresja; lęk i stany psychotyczne to już nie. Strach przed miejscem pracy, przed życiem w miejscu, gdzie mieszkam - tak.

  Nowe informacje, są takie, że po rozmowie z lekarzem poz, dowiedziałem się, że z neurohormonów nie tylko dopamina i serotonina, których poziom /wychwyt są modyfikowane w psychiatrii za pomocą neuroleptyków, czy antydepresantów (o innych lekach wiem tak samo prawie nic). A poziom tychże jest zdaje się osobniczy - tak jak różne osobniczo reakcje na te same bodźce. Na ile wynikają one z doświadczeń, uwarunkowanych zachowań... ;]
  To właśnie, sprawia, że trudno przewidzieć działanie leków, które reakcje na te bodźce mają zmieniać - stępiać afekt?Zazwyczaj wejście w leki, oznacza branie ich na stałe, z okresami przerw. Czyli leczenie objawowe. I skutki uboczne - zwłaszcza po dłuższym czasie.
  I teraz - na co się kto decyduje...

  Aktualnie, wskutek tego, że...
  w miejscu pracy, ktoś nie zechciał tolerować moich ironicznych żartów i gadania niestety obraźliwych głupot, tego co wydaje mi się, że mi ktoś nawet wybaczy, bo jestem chory - dwa lata dopiekania grzejnikami tam i już sam widok tych osób wyzwala odruch Pawłowa. Przegrzewam się.
  →neuropsychologia.org/noradrenalina
  NA pełni rolę we wzbudzaniu, przyśpieszaniu, przetwarzaniu, pamięci, w uzależnieniach, a także regulacji pewnych funkcji autonomicznych np. temperatury wewnętrznej.
  Choć doktor powiedział, że to nie tylko od tego neuroprzekaźnika zależy, ale właśnie - jak sam powiedziałem przy nim - od tego, co powstaje w mózgu wskutek warunkowania. - Wyuczenia.
  Że najpierw w tym uczeniu, wskutek bodźca powstają impulsy elektryczne, które po czasie (nie wiem jak długim), zmieniają chemię mózgu - wywołują reakcję chemiczną, czyli trwały efekt.

  Jako przykład podał osoby biorące udział w maratonie w wodach arktycznych - ich układy nerwowe są do tego wytrenowane.

  Można też zwiększyć tolerancję wysiłku u chorych na sm, wykonując ćwiczenia oporowe - to wiedziałem wcześniej. Jest to jednak trudne, gdyż nie mogą ćwiczyć do zakwasów. A ja mam jeszcze zniszczony kręgosłup i niestety też stawy (zzsk; i źle ćwiczyłem, kolano chyba po zadawnionej kontuzji).
  A tolerancję temperatury, jak sugerowano mi na innym forum, przez wyziębianie do lekkiej hipotermii - ale tego chyba nikt nie robi. ...To inny temat, dygresja.

  Objawy neurologiczne, ostatnio ostro, znaczny spadek sił, choć mogę chodzić i jestem, jak na popołudnie, względnie nieźle skoncentrowany - parę dni zwolnienia i lepszy sen, choć wczoraj wieczorem bardzo słabo.
  Nie mam tam po co wracać, czyli zostanę bez pieniędzy przy rodzicach.

  Od lutego/marca - nie odszukam wpisu tutaj, gdzie pisałem, że po tym jak w końcu przyszło mi tam wrócić, na nową umowę, a bałem się. I odreagowałem bluzgając komuś w prywatnej wiadomości na forum akordeonowym i jakoś przypadkiem w Google znalazłem Marlenę... Tamten nie odebrał nawet, ale administracja ma dostęp, jak na każdym zresztą... Powtarzam się.

  Skończy się zwolnienie, a oni mnie tam zmasakrują - bo boję się nie wrócić. Czuję się marnie, to nie przejdzie już. Tyle. Polecajcie co tam chcecie - Nervomix, Sildenafil, którego działanie to przypadkiem odkryty skutek uboczny →zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101717,11263755,Viagra_i_jej_tajemnice___15_lat_ minelo.html
  Tak jak, o ile mi wiadomo, z pierwszymi lekami w psychiatrii - nie rezultat poszukiwań.

  →prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xix-przestepstwa-przeciwko-zyciu-i-zdrowiu/art-160

  →polki.pl/zdrowie/choroby,objawy-stwardnienia-rozsianego-jak-je-szybko-rozpoznac,10413315,artykul.html
 • 04-26-2018, 14:53
  Nie zarejestrowany
  Ja też miałam podobnie zaczęlam brać sine leki, ale bałam, że się uzależnie, więc stopniowo schodziłam na coś łagodniejszego ziołowego, teraz pół h przed zasnięciem biorę nervomix sen i mi wystarcza
 • 03-27-2018, 20:24
  stalker8
  Czy te moje luminacje prowadzą jednak do czegoś...? Samo rozstanie z moją panią przebiegało na dobicie, z wyłączeniem internetu w czasie rozmowy z nią na Skypie, potem przy próbach logowania na ich forum; potem przeprogramowanie routera przez isp; potem tam siedziałem trochę otrzymując deprymujące informacje - na priv, od użytkownika, który się rzekomo też leczył psychicznie; albo "w okienku na dole - do interpretacji"; tamten - opowiadał mi o naturze Boga, który najwyraźniej nie kocha takich jak ja; i, że być może Judasz, który się powiesił - jednak został zbawiony. :] - Zachęta??

  W 2011, dostałem tam wiadomość od użytkownika 'poszukiwacz' - zwalczającego anarchię ;/ - i w rozmowie, która się wywiązała, wspomniał chyba nawiązując do trochę brutalnej gry "Maz Payne 2", w którą wtedy grywałem, że jego synek był świadkiem jak sarenka nie pojechała do szpitala, tylko dostała od leśniczego w głowę ze śrutówki. Pomyślałem, że chcą abym się zmienił. A pisał też ten Poszukiwacz, że wyśledził w internecie niejakiego Telemaha - który chwalił się nieswoim nagraniem, a potem zdemaskowany uciekł - że wie, gdzie jest, czym się zajmuje, co robi jego brat, itp. A potem okazało się, że zaczął się podpisywać, ten poszukiwacz, że to on jest 'Telemah' → no "Hame-let", prawdaż - który wg Różewicza "nawet oddychać nie umiał", a miał na tamtym forum lewicowe poglądy - zwalczane przez dwudziestoletnią Panią Olgę, która mnie tak swoją ekstrawagancją...
  ***
  Teraz tak:
  Jeszcze raz: → focus.pl/artykul/jak-przezyc-rozstanie-jest-wyjscie-z-piekla
  Jeśli czegoś potrzebujemy, wydziela się dopamina, która daje motywację do działania. Gdy osiągniemy cel, mózg produkuje serotoninę, dzięki której odczuwamy satysfakcję. Jeśli oczekiwana nagroda nie nadchodzi, neurony wytwarzające dopaminę przedłużają jej działanie. Zwiększa się determinacja, nadchodzi niepokój. Wraz z rosnącą ilością dopaminy spada poziom serotoniny – uwalnia się agresja.
  Chyba trochę namieszane, ale dalej:
  focus.pl/artykul/mozg-do-naprawy-11-pytan-o-choroby-psychiczne
  ...tak się edukuję ostatnio - jeszcze nie biorę leków... ;/
  3. DLACZEGO CHORZY NA SCHIZOFRENIĘ SŁYSZĄ GŁOSY?
  Prawdopodobnie odpowiada za to zwiększona aktywność dopaminy, która jest istotnym neuroprzekaźnikiem w naszym mózgu. Kiedy jest jej za dużo – „mózg szaleje”, bo dochodzi do swoistej komunikacji między częściami mózgu, które u zdrowego człowieka nie mają ze sobą żadnego połączenia. Dlatego chorzy na schizofrenię otrzymują m.in. leki zmniejszające aktywność dopaminy.
  A tutaj - o roli dopaminy powstawaniu uzależnień:
  brainmax.pl/blog-post/czym-jest-neuroplastycznosc-mozgu

  No, wiem jak to wygląda co piszę, że tu specjaliści, a nie forum młodzieżowe...
  Jednak ów Maksymilian, oprócz tego, że natychmiast usunął konto "Rosally" jak tylko łyknąłem przynętę, to dwa lata później gdy wróciłem - napisał i zaraz skasował, że to moje pisanie to terapia w chorobie.

  Przez większość życia szukałem sobie zajęć, których wykonywanie miało być taką nagrodą.

  Inny wątek to, dlaczego psychiatra w 2014 powieziała, że masturbacja i oglądanie pornografii to samoleczenie - ale nie wpisała w dokumentację... No jakie to samoleczenie?? Toż uzależnienie i brak woli.. - jak już linkowałem z Wikipedii (→ zaspokojenie seksualne, artykuł).

  I w świetle tego co piszą na focus.pl - nie dawanie sobie szansy na podniesienie poziomu serotoniny, która jak mi się wydaje jest związana z ogólnym poczuciem szczęścia, nie tylko wypełnieniem zadania. Z tym jak odczuwamy swoją wartość. No i leki mi tego nie zastąpią. Ani chodzenie do psychologa w poradni, która...

  - moim zdaniem, obrała sobie za cel deprymować, aby ten poziom serotoniny nie wzrósł, skoro przejawiałem myśli o zachowaniach... a nie powiem. Ale Marlena mówiła o tym na samym początku, że ludzie wykolejeni, przegrani, uciekają w takie - szukają mocnych wrażeń w pornografii, prostytucji, złodziejstwie, również przemocy. U mnie to była jeszcze nie tak dawno agresja - właśnie wobec kobiet, w pracy; a na tamtym forum zaczepianie na priv; potem przecież na drugim - to samo...
  Widzę to.
  I to trwa. Wysłałem w wiadomości do Pani Psycholog BMW (niezbyt starannie spisane, ale trudno).

  No to wyjaśniłem, chyba udany wpis. Teraz decyzja jak postąpić, czy brać leki (rezygnując z tych perwersyjnych przyjemności), czy - i to też jest objaw - znowu się odizolować, zrezygnować z pracy, bo spowodowałem, że mam tam opresje.
 • 03-23-2018, 09:16
  stalker8
  Cytat Napisal Nie zarejestrowany Zobacz post
  youtube.com/watch?v=Pt0UmOabgME
  Mroczna strony leków antydepresyjnych i przeciwlękowych. Warto zobaczyć.
  Tak to mój wpis, na co liczyłem durny nie logując się.
  ...słabo się czuję, ciężko...
  Wracając do forum akordeonowego,
  Pan Maxymilian, obrońca małoletnich, to jaki am miał avatar w 2009 roku,
  youtube.com/watch?v=8a-0-Q7Bbz0
  czy nie z krasnalem ogrodowym, który 'stoi' mu na tle krawata, a potem jaki - mroczny, prawie jak pani psychologBMW, a teraz żaden. No bracia Blochowie od metalu i pająków, czy ci z mam talent, którego nie mając tvn w 2009 nie widziałem.
  medyczka.pl/zaburzenia-w-codziennym-funkcjonowaniu-niedotlenienie-61080#post178076
  Forum nie dla słabych psychicznie wieśniaków, medyczka.pl zresztą też.
 • 03-19-2018, 17:00
  indoet93
  terima kasih
 • 03-19-2018, 09:08
  Nie zarejestrowany
  youtube.com/watch?v=Pt0UmOabgME
  Mroczna strony leków antydepresyjnych i przeciwlękowych. Warto zobaczyć.
 • 03-18-2018, 19:41
  stalker8
  Gówno nie możliwości. Zabawa w hartowanie ciała i umysłu - tylko że w grupie takich-to morsów, na podobnym poziomie materialnym i społecznym, a nie nędzarzy jak ja.

  Dwa linki, dla odwiedzających ten zawłaszczony przeze mnie wątek:

  focus.pl/artykul/chemiczna-ukladanka-mechanizmy-wyboru-partnera

  focus.pl/artykul/jak-przezyc-rozstanie-jest-wyjscie-z-piekla?page=1
  „Inni dorastają w domach, gdzie nie ma miłości, panuje chaos i napięcie, a odtrącenie jest chlebem powszednim, przez co lgną do partnera, czepiają się go kurczowo albo przejawiają inne oznaki bezbronności”
  Tak to dałem się wrobić. W nieznane mi kwestie.
  Jeśli nic ci nie pomaga – skontaktuj się z psychologiem lub psychiatrą. Być może powinieneś przejść psychoterapię, a może ulgę przyniosą ci leki antydepresyjne. Dzięki nim ból psychiczny i fizyczny zacznie ustępować, podobnie jak obsesyjne myśli, rozpacz i tęsknota. Wróci apetyt, przespane noce i motywacja do działania. Musisz jednak pamiętać o dwóch rzeczach: żaden lek nie usunie bólu całkowicie, a wszystkie mają niekorzystne skutki uboczne (np. osłabienie funkcji seksualnych, apatia). Nie każdy lek przyniesie też ulgę każdemu, lecz współpracując z lekarzem, można dopasować odpowiedni środek.
  Liczyłem właśnie na antydepresant, a dostałem przeciwpsychotyczny. Potem jeszcze narobiłem głupot, gadatliwy, choćby tutaj, dalsze uzależnienie. Zmarnowany czas, bo ktoś tak chce.
 • 03-18-2018, 09:31
  stalker8
  → medyczka.pl/zaburzenia-w-codziennym-funkcjonowaniu-niedotlenienie-61080#post178429
  Cytat Napisal stalker8 Zobacz post
  Ale ja nie żegnam.

  historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/
  new.org.pl/2048-seks-za-zelazna-kurtyna

  pressmania.pl/pamieci-aleksandry-kollataj/
  Czy Kołłontaj była twórcą Święta Kobiet? A przynajmniej umiejscowienia go w kalendarzu?
  Prawdopodobnie tak.


  No. Człowiek uczy się całe życie. Dobrze, że to znalazłem.
  ---

  medyczka.pl/czy-niska-temperatura-ciala-34-a-32665#post178428

  →youtube.com/watch?v=oM2chNTmCNI

  No, tutaj wygląda to mniej dramatycznie.
  →youtube.com/watch?v=6S-8iRLbyp8
  Chodzi do temperaturę - i wilgotność powietrza - jakich z powodu, owszem, mojego zachowania doświadczam w pracy. A teraz i niech mnie tu znajdą. Jak nie wytrzymam to pracę zostawię. Zostawię i tyle. W tych warunkach neuroleptyk i antydepresant...?

  A one, oni - są w porządku? Może nie nadaję się do życia w społeczeństwie - ?
  Co mam zrobić żeby godnie żyć?

  Na razie o rentę się nie staram. Tymczasem siadam wypełnić PIT, dam radę to zrobić dzisiaj.
  Pokazano mi możliwości - zamarznąć w przeręblu, albo w niego wyjść. Jednak nie umiem nic z tym zrobić.
 • 03-06-2018, 09:24
  stalker8
  odwrotnie: niebieskiego forum z tamtymi, współpracy, nie.
 • 03-06-2018, 09:22
  stalker8
  medyczka.pl/klotnie-w-domu-zle-samopoczucie-61051#post177654
  Cytat Napisal stalker8 Zobacz post
  medyczka.pl/strach-przed-niezasnieciem-fobia-60815#post177214
  A ja niziny społeczne, nie patrycjat.

  Na początku wysłałem jej w moim stylu pytanie: czego szuka na forum, czy by nie chciała... swojego nauczyciela, sprawiała takie wrażenie reklamując się, że szuka kogoś jak na filmie z YT, który pokazała - z facetem po trzydziestce, żyjącym w zabałaganionym mieszkaniu (na wsi?); ubrania na podłodze, za to z gitarą i papierosem w buzi,

  który ma już o tyle do przodu, że opowiada do kamery (może z laptopa), jak na tej gitarze grać akord d-moll; oczywiście rzecz dzieje się w Rosji... ;]

  No, ale to było pięć lat temu. Aktualnie jest u mnie:
  medyczka.pl/andropauza-objawy-1586

  Najpierw postraszyła zdrajcą Litwinienką.
  Potem - zapowiedziała - że mi w życiu nie wyszło, a mam kompleksy, więc "z takimi trzeba delikatnie".

  A potem zmiana kursu i... Biedna sierotka - nie idzie na studniówkę, siedzi sama na mrozie, bo... coś że wyszła z domu gdzie chyba nie rozumieją jej...? I tak siedzi... - sama. ;]

  I tylko do mnie pisze - trochę wcześniej, jeszcze z forum - żebym szedł za nią, bo tamci mnie zaszczuli, więc na maila: HellaBerc@...

  I mimo, że oni tam polecali/sugerowali ten film (kto taki, jak urodzony?) i nawet widziałem go w kiepskiej jakości na YouTbue, to nawet nie pokojarzyłem tej postaci... Dopiero jak mi w następnej wiadomości już na skrzynce mailowej - przypomniała. Ale nie przejąłem się tym, gdyż ustaliliśmy, że będzie się dla mnie nazywać z bierzmowania: Rozalia...

  Z niebieskiego forum - wygląda na to, że działali w porozumieniu z tym pierwszym... skąd wiedzieli - to kolejny mój objaw wytwórczy? ...Ale to dwa i pół roku później (trzy lata?) - okazało się, że to miała być - "Celakówna".

  Ażebym stary pryk po trzydziestce, więcej osiemnastek na forach nie zaczepiał - no... dwudziestek i lekko po 20.

  Tymczasem kilka dni temu okazuje się, (bo wcześniej mi Google nie znajdywało, ale to w linku powyżej i z sygnatury), że i komuś głodnemu jednak chleb na myśli...
  ?
  rockmagazyn.pl/recenzja/445,rozni-wykonawcy-zapnij-mnie.htm
  - taki sobie niewinny komentarz:
  11:05, 29-08-2011 | zgłoś
  No to trzasnęły ZAiKSy ^^
  ---
  Pod koniec 2013 roku, jednak impreza z dawnym towarzystwem z gimnazjum, więc nie mogła rozmawiać, ale to już po tym jak się przejechałem do krk na jej zaproszenie, żebym też ile później (dwa lata?) przekonał się, znalazł na Wikipedii, co to:
  wikipedia.org/wiki/Blue_balls

  Jak ona to załatwiła, że wpuścili nas oboje do tego schroniska? -


  Jeszcze pół roku - następne spotkanie, no ale to już nie miałem takich reakcji. Choć okazała o wiele więcej...
  I cóż - udawałem coś, skrępowany. Z uśmiechem grała swoją rolę. To jest właśnie ta - niezdolność do czynności seksualnych, z samozdeprywowania...
  medyczka.pl/problem-ze-wzwodem-60855#post177486

  04:25
  medyczka.pl/czy-niska-temperatura-ciala-34-a-32665#post177653

  Na razie uszkodzone funkcje w przedlądarkach, przy wyświetlaniu stron; także jakby rozjaśniony monitor - już było, że migał, i rozmyte czcionki..
  Jestem upośledzony i podły, nie wiem co mogę dostać za ten wpis.
  Tymczasem wczoraj - ewidentnie - nie mogłem się zalogować do skrzynki (webmail), pomimo poprawnego podania hasła. Z którymś razem w końcu, dopiero po weryfikacji przez podanie... informacji o sobie w odpowiedzi na pytanie odblokowujące... - keylogger?? A co za różnica teraz.

  Nie było żadnej tamtych współpracy z niebieskim forum, najwyżej zwykłe śledzenie (skrypty na stronie, nie wiem, nie znam się) - moje urojenie, że ktoś chciał czuwać nade mną, abym się nie skaleczył bardziej, no debilne; po prostu wpisałem w Google wtedy św rozalia - czemu nie wcześniej, jak dopiero gdy na niebieskim przeczytałem coś co mnie naprowadziło.

  cloclo41.datacloudmail.ru/weblink/view/Cm3n/NqW11wgiU?etag=4A7830ADB9CB2FB3E7C7968B9F95544C824 B4E75&key=a0361f8c9416b8f6567d305cb9a693af4821a487
  No i tyle, wpis jest chyba kompletny; jeśli ktoś mnie znajdzie, a to chyba łatwo, to będzie wiedział z kim /z czym ma do czynienia.
 • 03-01-2018, 18:56
  stalker8
  Wątek się tak rozrósł, że chyba nikt go nie będzie analizował, a tymczasem

  tak jak obiecałem dziś→ medyczka.pl/lek-depakine-depresja-u-16-a-61028#post177540
  pora dopełnić - przedstawienie postaci:

  → medyczka.pl/ciotka-oczernia-mnie-i-krytykuje-60850#post176833
  No, ale ta "Ciotka", która się kojarzy, to jakby ja - albo też objaw wytwórczy, że się z opisaną wyżej Ciotką teraz porównuję, a wcześniej... "ciotką tankistą" - zostałem nazwany

  no tutaj:

  cloud.mail.ru/public/6Nun/RLGTKyGGb
  I jeszcze:
  cloud.mail.ru/public/Gi9k/6SoqLbS3z
  - zanim zniknęły z mapki białe punkciki, a potem (obrazek wyżej), tak nacisnąłem prntscreen, żeby nie było widać skąd jestem...

  Widać, natomiast, że dziś urodziny obchodzi... - tak! - Raskolnikow. Wysłałem mu normalne życzenia.

  Z wdzięczności, po tym jak wczoraj wieczorem Medyczka.pl odblokowała mi dostęp do swojego forum. Zablokowany za to:
  medyczka.pl/tabletki-poronne-wroclaw-ktory-lekarz-57147#post177455

  ***

  Oprócz avatara z dupkiem żołędnym, przedstawienie mojej postaci, rozpocząłem na tamtym forum od zamieszczenia takich nagrań - z tym że, od razu uwaga: Poprzednio wgrane na mail.ru (nawet jedno prezentowałem tu) nie miało takich przerażających, grobowych odgłosów... Dzisiejsze ma - proszę posłuchać, jak to brzmi:

  cloud.mail.ru/public/3vwo/s5GePPJLc
  cloud.mail.ru/public/69Zp/pHtwD2Kis

  ***
  A oto - jak dziś wygląda u mnie You Tube:

  cloud.mail.ru/public/LbMX/wM2qWqcCp
  youtube.com/watch?v=rgU7G5iEDF4
  Michał Stochel - Flick Flack - YouTube

  Albo to:
  cloud.mail.ru/public/Ajgq/SBVyRcG7X
  Nie wiedzieć czemu wyświetlane przez Google w wynikach, przy nagraniu Michałka.

  Czy jednak wiedzieć:
  medyczka.pl/zawroty-glowy-nudnosci-dyskomfort-podczas-57797#post163629
  medyczka.pl/rybi-zapach-penisa-i-problem-58785

  ...I wreszcie:
  cloud.mail.ru/public/56p1/azTdKkj3t
  youtube.com/watch?v=JfPjhG6msS8
  Maksymilian.

  I... - jego świat? ↓
  youtube.com/watch?v=1BatElL2xeY

  do którego wszedłem z "wielką gębą".

  ***
  No i co z takim zrobić, z taką złą "ciotką". Żeby Michałek nie zachorował przez żołędnego,

  żeby stał się dla ludzi tym kim może być.

  Uwieść. Dama karo - wiedziałem o symbolice tej karty, jeszcze wtedy sprawdziłem w Google: fałszywa przyjaciółka.


  medyczka.pl/przedszkole-dla-dziecka-z-autyzmem-45934#post171062

  forum.pclab.pl/topic/940340-Czy-milosc-jest-dla-Ciebie-najwazniejsza-w-zyciu/page__view__findpost__p__14691352
 • 02-28-2018, 03:48
  stlkr8
  Czy po lekach psychiatrycznych, nie będę tak bardzo wszystkiego brał do siebie... Czy jednak sugestie w poniższych tematach są skierowane właśnie do mnie, po tym co wpisałem powyżej.

  → medyczka.pl/zab-madrosci-zatrzymany-czy-nie-61012

  → medyczka.pl/czy-mozna-schodzic-z-clonazepamu-60982

  medyczka.pl/maxon-active-dziala-56880/2#post177474
  Właściwie, to mój uszkodzony chorobą i sprany Jej (czyją?) terapią mózg i tak jest odporny na dopaminę...? A pornografia coś tam na chwilę daje - nie mam pojęcia niestety.

  Czy w ogóle niniejszy temat nie był prowokacją od samego początku, że to właśnie mnie czeka: Będę bał się zasnąć, wiedząc, że nie prześpię nocy. Ale to nie jest strach, ani smutek - czuję się tak jak miało być.

  Chciałbym jeszcze coś dodać, dla czytających, zanim temat przepadnie, a ja wraz z nim jeśli nie mogę się logować.

  Wiek jaki ona podaje na Couchsurfing, jest oczywiście odrobinę zaniżony - interesują ją młodsze osoby, którymi chyba łatwiej manipulować. Albo dużo starsze, jak ja - podobno już w szkole.

  Nie podaje o sobie, że interesowała się ideologią satanistyczną przemycaną na tamtym forum, tak jak innymi skrajnościami zawierającymi się w obrębie kultury (tatuaże, hodowla pająków);
  moda wśród młodzieży, ale to oczywiście, można powiedzieć, że tylko moje osobiste uprzedzenie.

  Przypuszczam, że ktoś oprócz niej analizował te rozmowy telefoniczne, to chyba można łatwo nagrać... - niech będzie, że to mój kolejny objaw wytwórczy.

  Jest niebezpieczna dla sprawiających problemy i bardzo użyteczna - dla elit.
  Na wyższym poziomie rozwoju niż mój, to musi być ekscytujące dla wielu. Nikt nie zarzuci im zaburzeń psychicznych.

  No głupek nie chciałem uważać co wypisuję na forach i tutaj też, no czemu to zrobiłem? Wyżej pisałem, że chciałem by się mną interesowano... ale jednak po tym jak mi pokazali, że mnie mają, że widzą [tamta wiadomość na priv], od tego zacząłem świrować jeszcze bardziej, dlatego tak napisałem o tym tutaj.
  A tu ktoś wszedł za mną. Nawet informowałem, na obu forach, że tutaj jestem; z niebieskiego początkowo próbowali zaproponować zajęcie się czymś, ale okazałem się niezdolny pójść za tym, aby pracować nad umiejętnościami dla lepszej samooceny, za słaby. Wolałem ulec swojej skłonności (chuci), rozpamiętywać, obwiniać.
  No ile jeszcze wytrzymam, czy wykończę się przez brak ruchu, czy zginę przez głupotę od ciosu.
 • 02-27-2018, 21:32
  stlkr8
  Czyli to koniec, mam bana na forum. Za zniesławienie i brak szacunku. Myślę, że wybudzę się za kilka godzin.
  Ale daje to do myślenia, że nikomu nie zależy na moim życiu. Najbliższa rodzina... cóż...
  Ktoś wyciągnął w moim profilu zasubskrybowany temat o środkach na potencję, żeby przypomnieć, jak na tamtych forach "robiłem ludziom pod górę" - jak mi to moja Pani nazwała.
  Czyli co dalej... Temat przepadnie wraz ze mną, bo pisanie spoza konta to już nie to - a liczyłem, wiadomo, na pomoc.
  Nie zgłoszę się do poradni, po tym jak mnie tam potraktowano, zresztą wszędzie. I dziś wieczorem pokazałem, że mi się należy. No to skoro mi się należy, to nie mam po co iść. Do niczego nie dojdę, ale chciałem pokazać... to już było w temacie "nie chcę być tym kim jestem". - Ale nie mam zdolności, aby być kimś kto zasługuje na uznanie, no i do miłości którą mają ludzie... zdolni na nią zasłużyć, zapracować, a nie z chorą ambicją, wrogością. Terapia zakończona, niestety. No, ale i tak nie ma pomocy w takich przypadkach, z jakiej racji by miała być, trzeba zapłacić, dać pieniądze, pokazać, że się jest coś wartym, że ma się chęci. Myślę, że jednak się zgłoszę, może znajdę kogoś za pieniądze, kto wysłucha, ale nie dam rady opowiedzieć tego w krótkim czasie, ani wracać do tej osoby, więc i tak poradnia(?). Wolałbym chyba śmierć, a przecież tu sugerowaliście jakieś środki na kaszel o działaniu narkotycznym, które mogą zabić...
  Kto to sugerował, no czemu? - I tak łatwo trafiłem na informację o tym, że da się w ten sposób skończyć ze sobą?
  Po drugie - jeśli niektóre treści przy próbie wpisywania nie przechodzą,
  to chyba pozwolono mi tu zamieścić o Niej, żeby sprowokować, pokazać co o mnie myślicie, pozwolić popisać jeszcze chwilkę i zostawić z tym. Przykro mi.
  A może terapia, żebym był zdolny kochać tę jedną, a nie oglądać porno? Ale jej już nie ma, dlaczego coś sobie uroiłem, chciałem żeby była taka jak mi się przedstawiła na początku, ale do czego - do tego, co chciałem ukrywać przed światem, kim jestem.
Ten temat zawiera wiecej niz 30 odpowiedzi. Kliknij tutaj, aby zobaczyc caly watek.

Uprawnienia

 • Mozesz zakladac nowe tematy
 • Mozesz pisac wiadomosci
 • Nie mozesz dodawac zalacznikow
 • Nie mozesz edytowac swoich postow
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249