Odpowiedz na ten temat

Post a reply to the thread: Lactovaginal kapsułki dopochwowe a brązowa wydzielina

Twoja wiadomosc

Kliknij tutaj, aby sie zalogowac

Wpisz wynik sumy liczb 10 i 12

 

Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces)

Mozesz dodac ikonke do wiadomosci z ponizszej listy

Dodatkowe opcje

  • Will turn www.example.com into [URL]http://www.example.com[/URL].

Mapa tematow (Nowe na poczatku)

  • 12-10-2015, 12:13
    Nie zarejestrowany
    Nie raz po leczeniu grzybicy ginekolog polecił mi lactovaginal czy invag w celu odbudowania mikroflory w pochwie. Nigdy nie zdarzyło mi się żebym dostała po kapsułkach brązowych upławów. Na twoim miejscu zrobiłabym wymaz z pochwy i badania hormonalne (z krwi), brązowe plamienie może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych lub o torbieli endometrialnej.
  • 11-12-2015, 10:51
    Nie zarejestrowany
    Lactovaginal zapewne dostałaś na odbudowanie flory bakteryjnej po leczeniu pimafucinem i flumyconem i tylko w tym zakresie działa probiotyk. Nie może on wywoływac upławów czy plamień bo on je ma leczyc, tzn upławy oraz wzbogaca flore w dobroczynne Lactobacillusy. Probiotyk skończ stosowac i jesli cie to niepokoi zgłoś sie do ginekologa.
  • 11-08-2015, 12:01
    Nie zarejestrowany
    Moim zadaniem lactovaginal nie przyczynił się do pojawienia brązowych plamień, to coś innego. Zaburzenia hormonalne, nadżerka, mówiłaś o tym ginekologowi? Ja mam okres całe 7 dni, najpierw jest normalne czerwone krwawienie a potem tylko plamię na brązowo. Jak długo masz już okres? Bo na początku jest bardzo nieregularny.
  • 10-05-2015, 22:19
    Nie zarejestrowany
    Nie sądzę, by Lactovaginal był odpowiedzialny za plamienia, ja go stosuje już od bardzo dawna i nigdy nic złego mi sie po nim nie działo. On ma za zadanie leczyc m.in upławy wiec nie może ich powodowac. A może to przed miesiączka lub "zamiast" niej takie tylko plamienia.
  • 10-05-2015, 12:48
    Nie zarejestrowany

    Lactovaginal kapsułki dopochwowe a brązowa wydzielina

    Witam
    zakończyłam kurację globulkami pimafucin i tabletkami flumycon...

    Aktualnie aplikuję Lactovaginal kapsułki dopochwowe i zauważyłam po 2 tabletkach dziwną brązową wydzielinę czy to normalne? dodam że mam problemy z miesiączką w sumie to jej nie mam tylko minimalne plamienia sporadycznie się pojawiają...Mam dylemat czy brać dalej Lactovaginal czy odstawić ponieważ to on wywołał taki skutek uboczny

    Zgóry dziękuję za odpowiedź

Uprawnienia

  • Mozesz zakladac nowe tematy
  • Mozesz pisac wiadomosci
  • Nie mozesz dodawac zalacznikow
  • Nie mozesz edytowac swoich postow
  •  

LinkBacks Enabled by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246