Mam 36 lat. W przeszłości brałem narkotyki.
Byłem uzależniony od amfetaminy. Brałem duże ilości narkotyku. Zdarzało mi się tracić przytomność. Przedawkowywałem. Miałem zaniki pamięci, trudności z utrzymaniem równowagi. Problemy z myśleniem. Stany lękowe. Powtarzało mi się to później już od coraz mniejszych ilości amfetaminy. Czułem jakbym miał ranę w mózgu. Okropnie cierpiałem psychicznie. Wtedy przestałem brać amfetaminę. Myślałem, że wszystko wróci do normy.
Po 3 latach doznałem kontuzji nogi. Lekarz przepisał mi lek przeciwbólowy Trosicam (Meloxicamum). Po zażyciu leku wystąpiły u mnie wszystkie dolegliwości jakie miałem po zażyciu amfetaminy. Oszołomienie, utrata pamięci, trudności z utrzymaniem równowagi, problemy z myśleniem, stany lękowe, okropne cierpienie psychiczne.
Wtedy poszedłem do szpitala psychiatrycznego na 3 tygodnie. Opowiedziałem o tym lekarstwie, o swoim życiu. Oprócz zatrucia lekarstwem zdiagnozowano u mnie schizofrenie paranoidalną. Dostałem lekarstwa (Olanzapinum), po których wróciły wszystkie opisywane dolegliwości jakie miałem po amfetaminie i po lekarstwie Meloxicamum. Oszołomienie, utrata pamięci, trudności z utrzymaniem równowagi, stany lękowe, cierpienie psychiczne. Wypisałem się ze szpitala. Nie brałem lekarstw na schizofrenie w obawie że znowu stanie mi się coś w mózg. Wskutek schizofrenii słyszę głosy, muzykę. Mam zawroty głowy. Mam całkowicie zdezorganizowane życie. Podjąłem kolejną próbę leczenia schizofrenii. Dostałem inne lekarstwo (Risperidonum). Po tym lekarstwie znowu wystąpiły opisywane przeze mnie dolegliwości takie jak po amfetaminie, leku przeciwbólowym i pierwszym leku na schizofrenie. Jestem w depresji. Mam uszkodzony mózg. Nie mogę brać lekarstw na schizofrenie. Nie mogę brać lekarstw na depresję. Nie mogę brać lekarstw przeciwbólowych. To co dzieje mi się po tych lekarstwach jest czymś niedoopisania. Za każdym razem jest coraz gorzej. Nie wiem co się ze mną stanie. Schizofrenia postępuje. Ja się starzeje nie wiem jak w przyszłości będę walczył z bólem. Boje się że kiedyś po zażyciu jakiegoś lekarstwa zostane całkowitym kaleką.
Czy mogą mi Państwo doradzić do jakiego lekarza udać się z takim problemem. Kto zajmuje się klasyfikacją takich problemów. Będę się starał o DPS. Jak w przyszłości tłumaczyć lekarzom, że nie mogę brać lekarstw. Od kogo otrzymać takie zaświadczenie, diagnozę?